Sex vs. vztahy

Křest knihy máme oficiálně za sebou, vše proběhlo naprosto super a na 100% a kdyby přesto nebylo někomu něco jasné, třeba, kde se moje kniha dá sehnat, nechť se mi ozve na můj mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. -

 

No, nekupte to, když je to tak levný!

Tak jsem si přečetl reklamu na Money amulet, už ani nevím, kdo to nabízí, a pod ní, v diskuzi příspěvek: "Tento amulet opravdu stojí za to! Koupil jsem si ho a nosil jsem ho na krku jako náhrdelník. O dva dny později jsem se procházel po parku a našel jsem zlatý náramek. Přinesl jsem ho do zlatnictví, abych ho prodal. Zlatník zavolal do banky a jel se mnou na pobočku, kde mi vyplatili neuvěřitelný obnos peněz! Ukázalo se, že šlo o starožitný náramek, který měl obrovskou historickou hodnotu. Musel se do toho parku dostat omylem."
No, k tomu bych dodal, že talisman přivolává, amulet chrání, takže Money amulet by vás v podstatě měl velmi účinně chránit před zbytečným přílivem peněz. A ještě jedna poznámka - pokud najdete v parku nebo na ulici neuvěřitelně drahý náramek, tak ho odevzdejte na policii nebo na ztráty a nálezy. I kdybyste našli cizí mobil, tak to neznamená, že vám patří. A třetí poznámka - štěstí v loterii se nedá přitáhnout pomocí žádného talismanu ani amuletu, kdyby tomu tak bylo, tak máme všichni na krku pověšený amulety a talismany, válíme si šunky doma a občas si zajdeme pro výhru. K zajímavému pocitu seberealizace se dostanete jen přes to, co se naučíte a co budete umět a k čemu máte talent a co se vám podaří prodat. V tom by talisman mohl a měl pomáhat, ale bez vlastního přičinění se k tomu těžko dostanete. Vždycky jsem se musel smát takovému tomu pasivnímu přístupu k realitě, kdy dotyčný či dotyčná sama sebe začne považovat za "nádobu", v níž se odehrávají pochody a chemické reakce podle toho, co do ní kdo naleje. Abychom byli zdraví, slupneme cé-vitamin, abychom měli statnou postavu, nasypeme do sebe pár pilulek s proteinem, abychom byli odolní, kopneme do sebe B-vitamin a pár gramů aminokyselin, abychom se nemuseli bát chodit po venku, kde se to různými nákazami jen hemží, požijeme antibiotickou vakcínu, abychom přitom netrpěli pocitem ztráty chuťových buněk, skočíme si do mekáče nebo do KFC nebo FKK či jak se to jmenuje a kdyby nám to už časem moc nemyslelo, tak si necháme do hlavy vyvrtat díru a ona se už nějaká ta myšlénka objeví, no, nemám pravdu?

 

Včera, to jest v sobotu 15.12.2018 jsme si byli zacvičit jak za starých dobrých časů.

 

 

Stále ještě máte možnost zakoupit si můj nejnovější digitální amulet z mé vlastní magicko-umělecké dílny. Zvýší se tím vaše šance dosáhnout jakýchkoliv vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a veškeré schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Podporuje také paměť - nezapomínáte příliš brzy?

 

Další zajímavost - v nabídce mám speciální kurzy Astrologie s nahou asistentkou, díky nimž se během krátké doby dovíte základní pravidla, užitečná pro sestavování a výklad horoskopů, což můžete klidně uplatnit i profesionálně, podobně jako to v současnosti dělám já.

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/