Sex vs. vztahy

Křest knihy máme oficiálně za sebou, vše proběhlo naprosto super a na 100% a kdyby přesto něco nebylo někomu jasné, nechť se mi ozve na můj mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dnes, to jest v sobotu 15.12.2018 jsme si byli zacvičit jak za starých dobrých časů.

Pro všechny, kteří se chtějí alespoň na určitou dobu stát nesmrtelnými, jsou určené odkazy, kde se svou asistentkou Monicou ukazuji část základů našeho meditativního cvičení, odehrávajícího se ve fitku. Abychom si dobře rozuměli, když se stanete nesmrtelnými, neznamená to, že tady budete strašit věčně a jednou budete zasmušile pozorovat zánik vesmíru a vzpomínat na staré dobré časy, kdy jste řádili na facebooku. Prostě a jednoduše přestanete stárnout nebo budete stárnout takovým způsobem, jaký si sami určíte, nejste anorganická hmota, abyste jen tak trčeli v prostoru, nevím, kde se vzal ten názor, že když je někdo nesmrtelný (třeba střevní bakterie jsou taky nesmrtelné, ale jak vždy vtipně říkám, málokdo by s nimi měnil), tak tady bude strašit nafurt. Ten slavnej fotbalista, který získal super smlouvu a byl zdráv a vesel a měl před sebou budoucnost, kterou jsme mu všichni záviděli, už taky není mezi námi, skončil někde na dně moře - čili "nesmrtelnost" řeší pouze jedinu otázku nebo jediný problém, nevydáváte se všanc běžným onemocněním, třeba rakovině jako běžný trouba. Děláte něco pro sebe. Na tom není nic nadpřirozeného. Většina lidí, kteří se věnují sportu nebo se věnujjí usilovnému cvičení, si vlastně docela slušně škodí, stačí se podívat, jak končí vrcholoví sportovci, běhají o holi belhají se o berlích, jsou upoutáni na různé vozíky, vyměšují pomocí vývodu bokem - a pokud si položíme otázku, jak by se měl označit či pojmenovat člověk, který se kdysi v minulosti sám za sebe rozhodl jít touto cestou, tak nás asi nebudou napadat žádné obzvláště lichotivé výrazy. Co se týká zkušeností, dlužno připomenout, že sám cvičím a cvičení se věnuji od svých cca dvanácti let, kdy ještě neexistovala ani "kulturistika" nebo dnešní bodybuilding (Arnie je stejně starý jako já), polovinu života jsem strávil v různých cvičebních zařízeních, na stadionech, v tělocvičnách, sokolovnách, popřípadě i soukromých kamrlících, předělaných z nepoužívaných garáží na primitivní fitka, zažil jsem nástup moderních "chrámů cvičení" v Německu v Americe a později i v česku. Takže něco o tom vím a řekl bych, že můj osobní cvičební systém, který je spojený s meditacemi (práce svalů se spojuje s prací mysli) je nejlepší na světě. Pokud by tomu tak nebylo, určitě by se našel někdo, kdo je stejně starý jako já a předvedl by nám, že je na tom o hodně lépe než já. Zatím se takový kupodivu nenašel - a tohle je můj nejsilnější argument. V mé životní filozofii rozhodují vždy a jedině výsledky, proto se také nechci bavit o nereálných pitomostech, čili se v podstatě v poslední době nebavím prakticky s nikým o ničem.

 

 

Stále ještě máte možnost zakoupit si můj nejnovější digitální amulet z mé vlastní magicko-umělecké dílny. Zvýší se tím vaše šance dosáhnout jakýchkoliv vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a veškeré schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Další zajímavost - v nabídce mám speciální kurzy Astrologie s nahou asistentkou, díky nimž se během krátké doby dovíte základní pravidla, užitečná pro sestavování a výklad horoskopů, což můžete klidně uplatnit i profesionálně, podobně jako to v současnosti dělám já.

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/