Sex vs. vztahy

Křest knihy máme oficiálně za sebou, vše proběhlo naprosto super a na 100% a kdyby přesto něco nebylo někomu jasné, nechť se mi ozve na můj mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dnes, to je v pátek 14.12.2018 budu krátce po 17. hodině v čínské restauraci Le Kou Fu (Veletržní 10, Praha 7, poblíž zastávky tramvaje Veletržní palác) a budu mít u sebe první, čerstvé výtisky Psychopata v rodině. Kdokoliv bude mít zájem, může se pro knížku stavit, bude i s podpisem, pokud by měl kdokoliv zájem i o můj digi-amulet 19, nejnovější výkřik mé amuletové a talismanové tvorby, budu jich mít rovněž pár s sebou. V čínské restauraci dnes budu circa do 20:30, potom se začnu tiše a nenápadně rozpouštět v prostoru a do deváté hodiny p.m. čili do 21. hodiny zřejmě, s nejvyšší pravděpodobností zmizím pro dnešek úplně, neboli nadobro. Zítra je opět cvíčo, kdo zná, ten ví, ostatních se to netýká. Místo a čas, vše jako obvykle, za starých, dobrých časů.

 

 

Při té příležitosti budete mít i možnost zakoupit můj nejnovější digitální amulet z mé vlastní magicko-umělecké dílny. Zvýší se tím vaše šance dosáhnout jakýchkoliv vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a veškeré schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Další zajímavost - v nabídce mám speciální kurzy Astrologie s nahou asistentkou, díky nimž se během krátké doby dovíte základní pravidla, užitečná pro sestavování a výklad horoskopů, což můžete klidně uplatnit i profesionálně, podobně jako to v současnosti dělám já.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/