Sex vs. vztahy

Účelem mojí nejnovější autobiografické knihy Psychopat v rodině je naučit se rozeznávat psychopaty od normálních lidí, uvědomit si, čím může psychopat škodit vám a vaší rodině a naučit se bránit proti psychopatům, kteří se začnou vměšovat do vašeho života. Psychopat není v tomto případě nadávka, ale označení typu či poruchy osobnosti, asi jako když o někom řeknete, že má IQ 45 nebo, že je cholerik, popřípadě melancholik, sangvinik či flegmatik.

Připravuji první autogramiádu své knihy Psychopat v rodině, kdo má zájem, nechť se mi ozve na můj mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Při té příležitosti budete mít i možnost zakoupit můj nejnovější digitální amulet z mé vlastní magicko-umělecké dílny. Zvýší se tím vaše šance dosáhnout jakýchkoliv vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a veškeré schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Další zajímavost - v nabídce mám speciální kurzy Astrologie s nahou asistentkou, díky nimž se během krátké doby dovíte základní pravidla, užitečná pro sestavování a výklad horoskopů, což můžete klidně uplatnit i profesionálně, podobně jako to v současnosti dělám já.

 

 

O sv. Lucii psala Monica Star včera a stejně tak se včera, tj. 12.12.2018 konala v hotelu Modrá růže v Rytířské ulici v Praze, vernisáž obrazů našich známých malířů, tedy dvou malířů a jedné malířky, Terezy Sklovské.

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/