Sex vs. vztahy

6. prosince se odehrál křest, ne-li přímo bombastická oslava mé nejnovější knihy Psychopat v rodině, v hotelu Modrá růže v Praze, v Rytířské ulici. Přišlo plno zajímavých hostů a význačných osobností. Pozvaní byli prakticky všichni mí známí a přátelé, jinými slovy, přijít mohl kdokoliv, atmosféra vládla příznivá a kamarádská.

Účelem akce a stejně tak i účelem knihy je naučit se rozeznávat psychopaty od normálních lidí, uvědomit si, čím může psychopat škodit vám a vaší rodině a naučit se bránit proti psychopatům, kteří se začnou snažit ovládat váš život. Psychopat není v tomto případě nadávka, ale označení určité psychické deviace, poruchy osobnosti, asi jako když o někom řeknete, že má IQ 45 nebo, že je cholerik, popřípadě melancholik, sangvinik či flegmatik. To mi připomnělo ten vtip, hele, Pepo, říkají o tobě, že jsi flegmatik... ále, mně je to jedno...

MUDr. Radkin Honzák CSc. definuje psychopaty jako lidi, kteří nemají a neznají strach. Vzhledem k tomu, že strach je 250 miliónů let vývojově stará záležitost amygdaly a dalších nejstarších částí mozku, dá se u psychopatů mluvit buď o poruše osobnosti, ale stejně tak můžeme psychopatii chápat jako evoluční krok kupředu. Já sám, díky svým zkušenostem a díky své vlastní, přebohaté psychoterapeutické praxi, chápu psychopaty jako lidi, se kterými se nedá rozumně domluvit, protože mají na prvním místě pouze sebe, potom dlouho nic, pak ještě pár věcí, na kterých psychopatovi záleží a na které jsme v prvním kole zapomněli a tak to jde stále dokola, až to začne nudit. Co se týká empatie, tak u psychopata najdeme spíše antipatii ke všem ostatním, né, že by psychopat neměl empatii, ale on to má nastavené tak, že mu dělá radost, když někomu způsobí škodu nebo ho připraví o čas. Pokud se mu podaří někomu uškodit, tak se tetelí radostí, on velmi dobře ví, co to je, být nasranej, ale neplatí pro něj sdělená radost dvojnásobná radost, ale spíše, sdělené či projevené protivníkovo nasrání, psychopatova radost. S tím strachem to také není tak žhavé, protože všichni psychopati, které jsem poznal, strach měli. Akorát z jiných věcí, než normální lidi. Například z neúspěchu. Psychopat se bojí prohry, bojí se být druhý, má panický strach ze zveřejnění, bojí se přímé konfrontace s kýmkoliv, koho se právě snaží poškodit, bojí se ztráty, bojí se úspěšné konkurence a nejvíce se bojí, že se s ním přestanou bavit ti, u nichž právě někoho za jeho zády pomlouvají. Psychopat není hrdina, psychopat je sráč, který si zaslouží mlátit od rána do večera - a když se nad tím hlouběji zamyslíte, určitě mi dáte zapravdu. Pokud nejste rovněž psychopat.

V běžném životě má ale většina lidí potíže s tím, že nedokáží psychopata rozeznat od normálních jedinců. Jak si s tím poradit a co dělat v případě napadení psychopatem - to všechno se dovíte v mé nejnovější knize Psychopat v rodině. Je možné, že máte ve své rodině též nějakého psychopata a buď o něm nevíte nebo se před vámi skrývá a číhá na svou příležitost. To ale neznamená, že vám nemůže škodit takovým způsobem, že vás doslova pošlape na celý život, znemožní vás před společnými známými a může vás i připravit o majetek.

Připravuji první autogramiádu své knihy Psychopat v rodině, kdo má zájem, nechť se mi ozve na můj mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Při té příležitosti budete mít i možnost zakoupit můj nejnovější digitální amulet z mé vlastní magicko-umělecké dílny. Zvýší se tím vaše šance dosáhnout jakýchkoliv vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a veškeré schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Další zajímavost - v nabídce mám speciální kurzy Astrologie s nahou asistentkou, díky nimž se během krátké doby dovíte základní pravidla, užitečná pro sestavování a výklad horoskopů, což můžete klidně uplatnit i profesionálně, podobně jako to v současnosti dělám já.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/