Sex vs. vztahy

6. prosince se odehrál křest, ne-li přímo bombastická oslava mé nejnovější knihy Psychopat v rodině, v hotelu Modrá růže v Praze, v Rytířské ulici. Přišlo plno zajímavých hostů a význačných osobností.

Účelem akce a stejně tak i účelem knihy je naučit se rozeznávat psychopaty od normálních lidí, uvědomit si, čím může psychopat škodit vám a vaší rodině a naučit se bránit proti psychopatům, kteří se snaží ovládat váš život. Psychopat není v tomto případě nadávka, ale označení určité psychické deviace, asi jako když o někom řeknete, že má IQ 45. Tak to rovněž není nadávka nebo znevažování, ale pouhé konstatování faktu. V běžném životě má ale většina lidí potíže s tím, že nedokáží psychopata rozeznat od zatím ještě normálních jedinců. Jak si s tím poradit a co dělat v případě napadení psychopatem - to všechno se dovíte v mé nejnovější knize Psychopat v rodině. Třeba máte ve své rodině též nějakého psychopata a buď o něm nevíte nebo se tentýž dokáže před vámi skrývat. To ale neznamená, že vám nemůže škodit takovým způsobem, že vás a vaši pověst pošlape na celý život, znemožní vás před vašimi známými a může vás i připravit o majetek. I když to bude třeba váš sourozenec. A navíc to ještě udělá tak elegantně, že s ním budou všichni, kdo ho znají souhlasit a možná mu i zatleskají, když se pochlubí, jak rychle vás stáhl třeba o celoživotní úspory nebo o byt a jak zničil vaši prosperující firmu.

Pokud máte a nosíte u sebe digitální amulet z mé magicko-umělecké dílny, máte vyšší šanci dosáhnout svých vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a veškeré schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/