Sex vs. vztahy

A znovu ještě jednou, protože dobrých zpráv skutečně není nikdy dost - 6. prosince, to znamená, již zítra(!) konáme slavnost, ne-li přímo bombastickou oslavu u příležitosti křtu mé nejnovější knihy Psychopat v rodině, v hotelu Modrá růže v Praze, v Rytířské ulici. Přijde plno zajímavých hostů a očekáváme i pár psychopatů, kteří se nám přijdou předvést a na které už máme připravené klece. Znovu zdůrazňuji, nekrmit! A nebavit se s nimi! Psychopat vás snadno zamotá do svých charismatických kouzel a budete totálně ztraceni. Vše se bude konat od 17. hodin, vrcholit budou oslavy kolem 19. hodiny křestem knihy. Je možné, že se kniha bude právě v tu chvíli rodit císařským řezem, takže ve své kompletní, prodejní podobě ještě nebude k dispozici, ale kromě knihy budeme křtít také můj nejnovější digitální amulet na rok 2019 a na další roky. Ten už bude k dispozici, popřípadě se můžete se mnou domluvit, jak jej získat. Pár kousků budu mít ostatně s sebou. Moderní doba má své moderní prostředky distribuce. Účelem akce a stejně tak i účelem celé knihy je naučit se rozeznávat psychopaty od normálních lidí, uvědomit si, čím může psychopat škodit vám a vaší rodině a naučit se bránit proti psychopatům, kteří se snaží ovládat váš život. Psychopat není v tomto případě nadávka, ale označení, terminus technicus, asi jako když o někom řeknete, že má IQ 45, tak to rovněž není nadávka nebo znevažování, ale pouhé konstatování faktu. V běžném životě má ale většina lidí potíže s tím, že nedokáží psychopata rozeznat od zatím ještě normálních jedinců. Jak si s tím poradit a co dělat v případě napadení psychopatem - to všechno se dovíte v mé nejnovější knize Psychopat v rodině. Třeba máte ve své rodině též nějakého psychopata a buď o něm nevíte nebo se tentýž dokáže před vámi skrývat. To ale neznamená, že vám nemůže škodit takovým způsobem, že vás a vaši pověst pošlape na celý život, znemožní vás před vašimi známými a může vás i připravit o majetek. I když to bude třeba váš sourozenec. A navíc to ještě udělá tak elegantně, že s ním budou všichni, kdo ho znají souhlasit a možná mu i zatleskají, když se pochlubí, jak rychle vás stáhl třeba o celoživotní úspory nebo o byt a jak zničil vaši prosperující firmu.

 

Mikuláš, anděl a čert - Monica Star

Mikuláš pocházel z rodiny bohatého kupce s rybami, proto se stal patronem rybářů a námořníků. Staral se i o mosty a chránil proti povodni, dokud ho, po svém shození do Vltavy, v Čechách nenahradil Jan Nepomucký. Mikuláš se brzy stal biskupem a byl oblíbený už za svého života pro svou velkou štědrost. Po smrti svých rodičů rozdal všechen svůj majetek chudým, jak by to měl správně podle Bible biskup učinit. Ale zvyk mikulášské nadílky pochází z jiné legendy. Zchudlý otec tří dcer neměl na jejich věno, nemohl je tedy vdát. Poslal je tedy do bordelu, aby si na věno vydělaly. Mikuláš každé vhodil oknem do její světničky v hampejzu měšec se zlaťáky, podle původní legendy zlatou kouli nebo zlaté jablko. Od té doby bývá Mikuláš zobrazován, jak stojí u tří zlatých koulí nebo je drží v rukou. Dívky se už nemusely život svým tělem a mohly se vdát. Proto je svatý Mikuláš patronem prostitutek. Dnes je nadílka však hlavně pro děti, to může pocházet z legendy, kdy Mikuláš oživil tři mrtvé děti, které hospodský naložil do sudu a osolil na maso. Mikuláš neboli Nicolas, Niclaus, zkráceně Claus chodí v bílém či bíločerveném kněžském rouchu s biskupskou mitrou na hlavě a dlouhým, bílým plnovousem. Stal se, spolu se severským šamanem pojídajícím červené muchomůrky, předobrazem amerického Santa Clause, takže opět jsou Američané ovlivnění Evropou a ne my jimi. V předvečer svátku svatého Mikuláše, 5. prosince přichází z nebe na zem moudrý biskup v doprovodu anděla a čerta, dobra a zla a obchází stavení. Mikuláš, který byl za svého života váženým a spravedlivým soudcem a prý uchránil mnoho nespravedlivě odsouzených před popravou, znovu soudí, jestli bylo dítě celý rok hodné nebo ne. Samozřejmě se nejdříve zeptá rodičů i samotného dítěte, pak ho vyzkouší, jestli umí nějakou pěknou básničku, dříve modlitbičku. A potom rozhodne, zda si děcko zaslouží od anděla pamlsky a dobrůtky nebo postrašit čertem, ty nejzlobivější děti čert strčí do pytle. A pak je čert taky obdaruje, uhlím nebo bramborou. Pokud v kraji zrovna Mikulášský průvod nechodil nebo si je rodiče nemohli dovolit zaplatit, nechal Mikuláš svou nadílku za oknem. Mikuláš sice chodil pěšky ale existuje Santovi podobná povídačka, že Mikuláš na své cestě rozsypal sáně nebo nůši plnou sladkostí a kdo to najde, bude mít plno dobrot. Mnoho dětských neposedů běželo do tmy najít dobroty, ale samozřejmě nenašly nic a museli si počkat, až jestli je Mikuláš navštíví. Původně byla postava svatého Mikuláše i genderově vyvážena, protože někde chodila i Mikuláška, Mikulášova matička. Byla však mnohem přísnější, šlehala metlou na okno a sladkosti dávala málokdy. Byla tak neoblíbená, že nakonec úplně zanikla.

 

Pokud máte a nosíte u sebe digitální amulet z mé magicko-umělecké dílny, máte vyšší šanci dosáhnout svých vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a veškeré schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/