Sex vs. vztahy

A znovu ještě jednou, protože dobrých zpráv skutečně není nikdy dost - 6. prosince konáme slavnost, ne-li přímo bombastickou oslavu u příležitosti křtu mé nejnovější knihy Psychopat v rodině v hotelu Modrá růže v Praze, v Rytířské ulici, přijde plno zajímavých hostů, vše se bude konat od 17. hodin, vrcholit budou oslavy kolem 19. hodiny křestem knihy, je možné, že se kniha bude právě v tu chvíli rodit císařským řezem a křtít budeme také nejnovější digitální amulet na rok 2019 a na další roky, ten už bude v prodeji, pár kousků budu mít s sebou, jinak se dá stáhnout z úložny přes internet. Moderní doba má své moderní prostředky distribuce.

 

Svatá Barborka - Monica Star

Krásná mladá dívka, přes věznění otcem ve věži zaslíbila sebe i své panenství Bohu a Kristu, když to otec zjistil, utekla a skryla se ve skále, která se před ní zázračně rozevřela, a proto je patronkou horníků. Otec ji však nalezl a odvlekl na mučidla a nakonec ji sám osobně setnul mečem. V ten moment však z nebe vyšlehl blesk a otce na místě zabil. Tvrdá a účinná pomsta, i když trochu pozdě. Svatá Barbora se tak stala také patronkou pyrotechniků a dělostřelců. Jejími atributy jsou věž, ve které byla vězněna, paví pero, jako symbol nesmrtelnosti a palmová ratolest, která značí mučednickou smrt.

Zvyky a kouzla na Barborku

Nejznámějším zvykem je řezání třešňových větviček do vázy s vodou. Pokud vykvetou do Štědrého dne, dívka, která barborku uřízla nebo pro kterou byla uříznuta, se do roka vdá. Můžete si ale zavěštit i jinak. Utrhněte jen jednu větvičku a sledujte, kolikátý den od utržení rozkvete. Tolikátý měsíc v příštím roce bude váš nejšťastnější. To může udělat i muž. Žena jich může uříznout více a každou větvičku popsat jménem kluka, který se jí líbí. Která větvička vykvete nejdříve, tak ten muž, jehož jméno je na ní napsáno se do ní zamiluje. Aspoň budete vědět, na koho z vašich adeptů se zaměřit, takže se hodí pro nerozhodné ženy. Pro ty, které přesně vědí, kterého chtějí, mám jedno kouzlo, utrhněte jeden kvítek z rozkvetlé barborky a noste ho v podprsence u srdce. Ten muž, na kterého jste myslela při řezání barborky a kterému barborka symbolicky patří, bude váš. Nejlepší jsou barborky, které jsou uříznuty ve chvíli, když se ráno objeví první sluneční paprsky.

Zvyky

Dříve chodily po vesnici či městských ulicích Barborky jako bílé nevěsty. Podle legendy je poslal z nebe svatý Petr. Chodily ještě před Mikulášem, v šatech pro nevěsty a zahalené závojem, vlasy sčesané do obličeje. Vypadaly trochu strašidelně, ale obdarovávaly hodné děti cukrovím a pamlsky. Na zlobivé však měly metlu.

 

 

Jmelí - Monica Star

Důležitá kouzelná přísada Vánoc je jmelí, jedna z top magických rostlin světa. Zimní vánoční slunovrat je to nejmagičtější datum v roce, roční koloběh končí, starý bůh umírá a rodí se nový. Se jmelím se tedy čarovalo zejména o zimním slunovratu, ale druidové ho na léčení používali celý rok. Měli úctu k rostlinám a uměli používat i přírodní jedy, jako jmelí nebo tis, jako lék. Na jmelí je fascinoval už způsob existence, na větvích vysoko v korunách stromů, takže jeho sběr je velmi náročný, dnes se říká, že je parazit stromu, přesněji poloparazit, protože si bere živiny a minerály ze stromu, ale je schopno se vyživovat i samo. Při bližším nacítění však probíhá mezi jmelím a stromem vzájemná symbióza, jmelí strom chrání.

Druidové věděli, kdy ho sbírat, protože největší moc má sběr na zimní slunovrat, když je ze stromu odřezávané zlatým srpem. Zlatá barva umocňuje jeho kouzelnou sílu a přináší blahobyt, prosperitu a peníze do domácnosti, kde ho mají na viditelném místě pověšené na stropě, lístečky a bobulkami dolů. I u nás každý rok nesmí zlaté jmelí chybět. Pokud je umístěné nad vchodem klasické přírodní jmelí, zabraňuje vstupu zlým duchům, negativním energiím a lidem, kteří to s vámi a vaší domácností nemyslí dobře, tedy i zlodějům, exekutorům a nepříjemným příbuzným. Ale pozor, jmelí by nemělo být uschlé, jinak nosí smůlu, proto ho lidé nechají pouze přes Vánoce do Tří Králů, kdy vánoční čas oficiálně končí. Nejznámější je moc jmelí přivolat lásku, tento zvyk se po celém evropsko-americkém světě rozšířil z Anglie. Pokud dívka ve vánočním čase nějakou dobu dlí pod jmelím, musí políbit chlapce, který si o to řekne. Dřív ten zvyk šel ještě hlouběji a pod jmelím se dělaly sexuální rituály, takže dívka, která neměla zájem, si musela dát pozor, kde stojí. Ale i dnes se nesmíme v Anglii divit, když se na nás nějaký muž začne sápat s našpulenými rty a pak ukáže nahoru a my zjistíme, že tam visí snítka jmelí. Horší je, když nevisí, to raději zdrhejte. Ale pokud stojíte pod jmelím, nedá se nic dělat. Holka, která pusu (dříve sexuální hrátky) odmítne, nenajde rok lásku a naopak ta, která muže políbí, bude brzy milostně šťastná či otěhotní. Páry, které se pod jmelím políbí, svou lásku zpečetí do příštího roku, takže muži, pokud si plánujete, že se se svou partnerkou během Vánoc nebo po Vánocích rozejdete, nelíbejte ji pod jmelím. Keltové léčili jmelím hlavně neplodnost u žen a také sexuální frigiditu, proto o Vánocích můžeme jmelí použít jako symbol na přivolání nové lásky, upevnění staré, přičarovat si svatbu či početí dítěte, ale také navození sexuální atmosféry, která je okolo zimního slunovratu už tak velmi silná.

Jmelí rituální lásku přivolávající

K rituálu stačí snítka jmelí, která se položí na papír, na kterém je napsáno jméno člověka, kterého chceme získat jako partnera nebo i jako příležitostného partnera, popřípadě ho chceme jakkoliv ovlinit, hlavně v oblasti sexuálního cítění. Po stranách zapálíme dvě červené svíčky a necháme hořet, dokud jsme v blízkosti. Potom se už většinou nestačíme ani divit.

Pokud máte a nosíte u sebe digitální amulet z mé magicko-umělecké dílny, máte vyšší šanci dosáhnout svých vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a veškeré schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/