Sex vs. vztahy

A znovu ještě jednou, protože dobrých zpráv skutečně není nikdy dost - 6. prosince konáme slavnost, ne-li přímo bombastickou oslavu u příležitosti křtu mé nejnovější knihy Psychopat v rodině v hotelu Modrá růže v Praze, v Rytířské ulici, přijde plno zajímavých hostů, vše se bude konat od 17. hodin, vrcholit budou oslavy kolem 19. hodiny křestem knihy, je možné, že se kniha bude právě v tu chvíli rodit císařským řezem a křtít budeme také nejnovější digitální amulet na rok 2019 a na další roky, ten už bude v prodeji, pár kousků budu mít s sebou, jinak se dá stáhnout z úložny přes internet. Moderní doba má své moderní prostředky distribuce.

 

 

Veselá historka z letiště - pilot krouží kolem přistávací plochy, sleduje pokyny dispečera z věže a stěžuje si, že mu sluníčko svítí do očí. Po téměř bezmračné obloze se pomalu pohybuje jeden malý mráček, který najednou zastíní pražící slunce. "Bude vám to vyhovovat asi takhle?" ptá se dispečer pilota.

 

Pokud máte a nosíte u sebe digitální amulet z mé magicko-umělecké dílny, máte vyšší šanci dosáhnout svých vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a veškeré schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/