Sex vs. vztahy

Rituál na přechodový úplněk - Monica Star

Dnes brzy ráno v 6:42 hod. (sice již na Klementa, ale noc byla ještě částečně zasvěcena i sv. Cecilii), byl úplněk, proto je vhodné vykonat dnes kouzlo nebo rituál, související s pálením kadidla. Úplněk je zvláštní tím, že Slunce je prakticky na přechodu mezi Štírem a Střelcem a Měsíc překračuje hranici mezi Býkem a Blíženci.

O kadidlovníku se v Bibli píše (někdo si dal práci s tím, že to spočítal) dvaadvacetkrát, což jasně ukazuje jeho důležitost pro náboženství, mystiku a obřady. Kadidlo jsou vlastně "slzy", které vytékají z kadidlovníku při jeho poranění, v podstatě je to smůla, pryskyřice, která když ztvrdne, mění se na jantar. Pryskyřice samozřejmě vytéká i z jiných stromů, ale právě tato, která pochází z kadidlovníku, je speciální, protože při pálení vydává zvláštní silné aroma. Často se do ní přidávají i další příměsi, například myrha, aby byla vůně ještě více mystická a speciální. Vůně kadidla se odjakživa používala při náboženských obřadech a ceremoniích, ale my ji můžeme využít i při osobních rituálech. Klidná, harmonická vůně zklidňuje a léčí depresi, proto se často používá při meditacích, kontemplacích a rozjímání, navíc nás vůně kadidla pozve hluboko do našeho vlastního nitra. S příměsí citrusu nás ochrání před nastydnutím a před chřipkami a s myrhou navodí mystickou čarovnou atmosféru, která může vést až k euforii. Stačí se zklidnit a uvést se do meditativní nálady. Potom si zapálíme svíčky, protože zapálením svíček se počíná prakticky každý rituál, barvě svíček již mluvit nemusím, i kdybyste volili intuitivně, tak zvolíte správně. Pohasněte světla, nechte zářit, blikotat a mihotat pouze světlo svící, popřípadě, pokud máte plazmovou žárovku, můžete ji využít (aspoň budete mít radost, že jste si koupili) a soustřeďte se, meditativně nebo prostě hluboce na to, jak byste nazvali to, chcete v budoucnosti řešit nebo ovlivnit jedním slovem. Například se můžete soustředit na slovo Láska nebo Rodina nebo třeba i Sex, to už záleží skutečně pouze na vás - a s oním slůvkem, které jste si zvolili si pohrávejte deset až dvacet minut. Potom zkustou svou mysl zklidnit až tak, že chvíli nebudete myslet vůbec na nic. Pokud se vám to povede, podařilo se vám vykonat jeden z nejsilnějších rituálů, které jste dnes vykonat mohli.

 

Výklady karet po mailu s přihlédnutím k astrologickým konstelacím, vše rychle, spolehlivě, bezpečně, plus kurzy výkladu tarotových karet, kurzy astrologie (nezapomínejte, že dlouhá léta sestavuji horoskopy pro blesk.cz), kurzy tantry a sexuální magie - a pozor, chystáme k vydání knihu Psychopat v rodině a speciální přednášky v Muzeu alchymie v Praze. V esoterických vodách jsme absolutní jedničky, lepší možnost pro sestavení a vykonání rituálu ani pro nic dalšího, co se týká magie nebo astrologie nenajdete.

Je vymalováno - obrazně i ve skutečnosti, byt je připravený pro další zájemce. Jedná se o jednu místnost, v níž je fungující lednice, pračka, mikrovlnka, vařič, pár kousků nádobí, stůl, dvě židle, na kterých se dá jakž takž sedět, skříň, ale spíše se počítá s tím, že si nájemce pořídí vše, co bude potřebovat, sám. Plus koupelna s WC. Garsonka je ideální spíše pro jednoho člověka než pro dva. Ideální má rovněž polohu, protože je na Praze 7, kousek od Výstaviště, pěšky se dá dojít jak na Holešovické nádraží, tak na stanici metra Vltavská. Vše ostatní se musí domluvit s majitelem bytu, na něhož vám mohu dát kontakt, když se mi ozvete do mailu nebo přes sms.

6. prosince konáme slavnost, ne-li přímo bombastickou oslavu u příležitosti křtu mé nejnovější knihy Psychopat v rodině v hotelu Modrá růže v Praze, v Rytířské ulici, přijde plno zajímavých hostů, vše se bude konat od 17. hodin, vrcholit budou oslavy kolem 19. hodiny křestem knihy, je možné, že se kniha bude právě v tu chvíli rodit císařským řezem a křtít budeme také nejnovější digitální amulet na rok 2019 a na další roky, ten už bude v prodeji, pár kousků budu mít s sebou, jinak se dá stáhnout z úložny přes internet. Moderní doba má své moderní prostředky distribuce.

 

 

Pokud máte a nosíte u sebe digitální amulet z mé magicko-umělecké dílny, máte vyšší šanci dosáhnout svých vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a veškeré schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Poznámka - v případě, že budete potřebovat vynikajícího řemeslníka, dokonalého profesionála, který se u vás může objevit i jako "hodinový manžel", ozvěte se nám. V současné době je sice pod heslem "práce všeho druhu" vytížen až do poloviny ledna 2019, ale vyplatí se počkat nebo se včas objednat. Jako řemeslníka jej můžeme doporučit s výkřikem hip, hip, hurá a s palcem nahoru.

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/