Sex vs. vztahy

Výklady karet po mailu s přihlédnutím k astrologickým konstelacím, vše rychle, spolehlivě, bezpečně, plus kurzy výkladu tarotových karet, kurzy astrologie (nezapomínejte, že dlouhá léta sestavuji horoskopy pro blesk.cz), kurzy tantry a sexuální magie - a pozor, chystáme k vydání knihu Psychopat v rodině a speciální přednášky v Muzeu alchymie v Praze. V esoterických vodách jsme absolutní jedničky, lepší možnost pro sestavení a vykonání rituálu ani pro nic dalšího, co se týká magie nebo astrologie nenajdete.

 

 

Pokud máte a nosíte u sebe digitální amulet z mé magicko-umělecké dílny, máte vyšší šanci dosáhnout svých vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a veškeré schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Rád  bych upozornil na jeden, stále se opakující omyl, který může mít tragické následky, pokud mu uvěříte. Mám ve své nabídce digitální amulety a mám také v nabídce kurzy, jako například kurz výkladu tarotových karet nebo kurz tantry. Můj kurz tantry nemá prakticky nic společného s jinými "tantrickými" kurzy, jinými slovy se nedá s ničím "zvukomalebně" podobným  srovnávat. Občas se mi někdo ozve, že už vyzkoušel jeden nebo dva kurzy tantry a nic mu to nepřineslo, proto zřejmě s velkou pravděpodobností nebude mít zájem ani o ten můj. A právě ve srovnání něčeho, co se vůbec srovnávat nedá, je ten největší omyl. Asi by bylo dobré si ještě jednou přečíst moji nabídku, popřípadě zajít na konzultaci se mnou, popřípadě si porovnat výsledky tantrického snažení. Ve svém cvičení a v tantrických meditacích vycházím z fyziologického procesu vzniku, upevňování a zrychlování podmíněných reflexů. Podmíněný reflex je nacvičená odpověď na zevní, vnitřní, čekaný nebo nečekaný podnět. Když se někdo proti mě rozmáchne pěstí a já mu málem urazím palici, ještě než se stačí leknout, tak se jedná o ukázkově vycvičený podmíněný reflex. Je jedno, jestli se v té chvíli cítím malátně nebo unaveně, reflex je reflex. Stejně tak, když se můj imunitní systém setká s nechtěnými viry či bakteriemi a zlikviduje je ještě předtím, než se v mém těle stačí rozhlédnout, rovněž se jedná o vycvičený, čili podmíněný reflex, když si přečtu pitomou větu, která moc nedává smysl, ale jsem schopen se ji rychle naučit pouze s použitím tzv. mechanické paměti, bez použití nějakých srandovních mnemotechnických pomůcek, jedná se o využití podmíněných reflexů, které se dají naučit, jinými slovy, mohu se naučit i ráznými kroky postupovat proti Alzheimerově chorobě, když chci uspokojit partnerku prostřednictvím řízné soulože a perko se mi postaví na povel a vydrží půl hoďky nebo i hoďku, podle nálady a domácího harmonogramu, jedná se opět o využití podmíněného reflexu a to všechno se dá naučit. Člověk se dá vycvičit k neobvyklým výkonům jako gladiátor k boji, i když se ho nikdo neptá, jestli zrovna teď má chuť si trochu zazápasit - a v tom právě spočívá metoda mého tantrického učení. Ukáži vám cestu, vedoucí k nácviku odpovědí vašeho těla na různé podněty, i když se do cvičení pustíte třeba ve chvíli, kdy všechno nefunguje zrovna tak, jak by mělo.

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/