Sex vs. vztahy

Výklady karet po mailu s přihlédnutím k astrologickým konstelacím, vše rychle, spolehlivě, bezpečně, plus kurzy výkladu tarotových karet, kurzy astrologie (nezapomínejte, že dlouhá léta sestavuji horoskopy pro blesk.cz), kurzy tantry a sexuální magie - a pozor, chystáme k vydání knihu Psychopat v rodině a speciální přednášky v Muzeu alchymie v Praze. V esoterických vodách jsme absolutní jedničky, lepší možnost pro sestavení a vykonání rituálu ani pro nic dalšího, co se týká magie nebo astrologie nenajdete.

 

V těchto dnech dokončujeme delší pracovní proces přestěhování z jednoho rituálního místa na druhé. V minulých sedmi letech  jsme sídlili a pracovali a rituály konaly na jednom docela zajímavém místě na Praze 7, poblíž Výstaviště, kde se nám to ale i vzhledem k neustále přibývajícím rekvizitám (na rituály, na focení a natáčení videí) zdálo stále menší a menší, takže jsme zvolili o něco větší sídlo, headquarter, kde je možno celkem bezbolestně i vykládat karty a sestavovat horoskopy, takže nás můžete přijít navštívit na naše nové působiště, je to opět na Praze 7, Sedmička je mi tak nějak souzená, tak se na vás budeme těšit, stačí se ozvat, poslat sms (je to lepší, než volat, protože většinou tam, kde působíme, slábnou jiné signály, což platí i pro 02 a jiné operátory).

 

 

Pokud máte a nosíte u sebe digitální amulet z mé magicko-umělecké dílny, máte vyšší šanci dosáhnout svých vysněných cílů. Právě v těchto dnech dokončuji digitální superamulet, na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a veškeré schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, ptejte se, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/