Sex vs. vztahy

Výklady karet po mailu s přihlédnutím k astrologickým konstelacím, vše rychle, spolehlivě, bezpečně, plus kurzy výkladu tarotových karet, kurzy astrologie (nezapomínejte, že dlouhá léta sestavuji horoskopy pro blesk.cz), kurzy tantry a sexuální magie - a pozor, chystáme k vydání knihu Psychopat v rodině a speciální přednášky v Muzeu alchymie v Praze. V esoterických vodách jsme absolutní jedničky, lepší možnost pro sestavení a vykonání rituálu ani pro nic dalšího, co se týká magie nebo astrologie nenajdete.

 

Myslím, tedy jsem, cogito ergo sum, jádro Descartova pokusu o inverzní popření sama sebe vstoupilo do dějin a v podstatě i ukazuje cestu k vytvoření umělé inteligence. Zatím jsou všechny pokusy o "sestrojení" umělé inteligence (AI), takříkajíc na dvorku za zavřenými dveřmi, nikdo netuší proč, mohu vám to prozradit, je to proto, že když ani nevíte, jak přesně definovat to, co chcete vytvořit, tak máte vzhledem k závažnosti úkolu nasráno v hlavě a berete státní peníze a dotace naprosto zbytečně. Už jsem tady mluvit mnohokrát o tom, jak by se dala lidská inteligence přesně definovat, teď už jenom čekám, kdo mi to ukradne a dostane za to Nobelu cenu, budu to muset nahrát na  youtube i s datem vzniku, to se potom blbě okecává s argumentem, "já na to přišel dřív".

Racionalita a iracionalita, radost a pocity jsou iracionální, logika je racionální, takže, pokud budu myslet čistě racionálně a logicky, tak ani nemohu mít logiku rád a nemohu projevovat radost nad logickým myšlením. A to z jednoho prostého důvodu, dospěji k tomu, že se můj mozek při své houževnaté práci dostane do patové situace - už vás někdy napadalo, že takzvané "slepé uličky", "patové situace" a zvláště potom "paradoxy" jsou možné pouze vzhledem k pravidlům určité hry. Ve skutečnosti, tedy v přírodě a v reálném světě kolem nás se s paradoxem nebo s paradoxní situací, bez přispění "herního systému", který je produktem mozku, nikoliv přírody, s žádným paradoxem nikdy nesetkáte. Pokud tohle pochopíte, budete schopni se i dozvědět, jak vznikl život na Zemi a pravděpodobně pochopíte i realitu, v níž jsme uvěznění. Jde jenom o to, naučit se poznat, kdy myslíme racionálně a kdy iracionálně a proč je racionální a logické myšlení omezující, v podstatě z nás dělá idioty. Potom je to samozřejmě na škodu komunikaci, protože se najednou ocitnete uprostřed lidí, kteří vás považují za tupce a idiota, jenomže ono to platí i naopak, čili je to oboustranné, takže se s ostatními, kteří často mohou rozhodovat o vašem životě, můžete domluvit se stejným úspěchem, jako když se budete snažit domluvit se se stádem opic.

Vždy, když jsem se s někým seznámil, tak jsem s úžasem pozoroval, jak začínám být novému známému buď sympatický nebo nesympatický, aniž by o mně cokoliv vědět, dokonce aniž bychom se spolu bavili nebo si jen vyměnili pozdrav. Lidský mozek je iracionální, pracuje iracionálně a pokud se mu budeme snažit vštípit pravidla přísně logického a racionálního myšlení, bude se vzpouzet a raději ochoří nějakou psychickou chorobou, než by si to nechal líbit či vnutit.

Hodně lidí je hrdých na to, jak dovedou mistrně používat svůj "selský rozum", bohužel se stále dokola i v praxi potvrzuje, že řídit se selským rozumem, i když zrovna tento způsob myšlení není nijak přesně definován, je v podstatě totéž, jako řídit se tím, co mně zrovna napadne a ještě na to být hrdý. Je sice pravda, že už mnohokrát se potvrdilo rčení, že "nejblbější sedlák má největší brambory", ale ono to vychází spíše ze zkušenosti, že čím víc se debil v něčem vrtá, ve snaze to vylepšit, tím víc to celé posere. A to platí pro všechny oblasti života.

 

 

Kouzla na svatého Martina - Monica Star

Tento den je především oslavou konce jakýchkoli prací venku – na zahradě, na poli, v lese, na louce, samozřejmě že se přes zimu přikrmují ptáčkové a lesní zvířátka, také se seká dříví do kamen, ale už se za žádnou cenu nehýbe se zemí. Stromy i záhonky jsou zazimovány a vše sklizeno doma pod střechou. Hospodářům ubyla polovina práce a proto na svatého Martina propouštěli své čeledíny. Na cestu jim dávali sváteční koláče a především zahnuté rohlíčky s mákem nebo ořechy, proto se jim říkalo vandrovnice, ale také martiny, podle svatého Martina.

Je to také svátek hus, i když ty se asi moc neradují a neslaví, neboť skončí na pekáči – Na svatého Martina husa zpívá nejpěkněji, a kdo ji v ten den neokusí, bude celý rok hladovět. Každý svátek samozřejmě provází věštby. Na sv. Martina se věštilo z husích kostí. Pokud byly bílé, budou Vánoce na sněhu, pokud hnědé, budou na blátě. Každý si přál samozřejmě bílé Vánoce, nejen kvůli pohádkové romantice, ale i z praktických důvodů, neboť sníh působí přes zimu jako peřinka a chrání půdu, rostliny i stromy, aby mohly krásně v teple spát. Při holomraze vše promrzne a úroda příští rok není tak velká. Dnes, hlavně ve městech zapomínáme, že jsme na matce zemi, půdě, stále závislí. Ale i tak každého zajímá, jestli budou krásné bílé Vánoce, tak to schválně můžete zkusit a dnes při svatomartinském obědě či večeři si všimněte husích kostí.

Kouzla na svatého Martina je dobré dělat na esoterickou transformaci, prozření, chcete-li osvícení, otevření třetího oka či na aktivaci korunní čakry, která má fialovou barvu.

Dobré jsou také kouzla na lásku, zejména pro ženy na přivolání ideálního partnera, ne nadarmo je Martin symbolem kultivované mužské síly a najdeme jasnou paralelu v tom, že Martin přijíždí na bílém koni a my dívky a ženy čekáme na prince na bílém koni. Takže si jedno dívčí kouzlo na lásku ukážeme.

Během listopadu se dříve sekalo dříví na zimu, proto by bylo dobré mít na oltáři dvě dřívka, polínka či větvičky, může být také list stromu, krásně podzimem zbarvený. Ideální je dřevo z jabloně či třešně, tyto stromy přivolávají lásku, ale můžete také dát dřevo ze stromu, který se hodí k vašemu datu narození, pokud to víte, například, ke Kozorohu se hodí buk, k Rybám lípa a k Rakovi Bříza. Pozor, je to trochu jiné, než keltský horoskop, kde jsou znamení podle stromů, ale i podle toho se při dnešním rituálku můžete řídit, pokud ho cítíte více než náš klasický horoskop. Důležitá ale bude větvička myrty. Každý ji zná jako symbol svatby, má ji každý svatebčan. Pochází až ze starodávného Řecka, kde se podle pověsti zrodila bohyně lásky a krásy Afrodita z mořské pěny, kterou oplodnilo sperma boha nebe Úrana, i když za trošku zvláštních okolností. Každý zná nádhernou nahou plavovlasou Afroditu jak pluje na lastuře jako perla. Svou nahotu zakryla právě do větviček myrtového keře. Od té doby jsou perly a myrta atributem bohyně Afrodity a také symbolem krásy, lásky a mládí. Proto měla vždycky nevěsta svatební šaty vyzdobené myrtou nebo z ní měla upletený věneček či ji vpletenou do vlasů. Vnímali to hlavně jako symbol nevinnosti a mládí. Zvyk se z Řecka rozšířil po celé Evropě a dnes každá nevěsta i ženich má alespoň snítku myrty, která je vnímána jako symbol věrnosti a lásky. Myrtou je zpečetěno tolik sňatků, že se vyplatí pomocí myrty zpečetit i svou lásku.

Budeme dělat rituál pomocí živlu země (dřevo, myrta) a ohně. Zapálíme růžovou či rudou svíčku. Růžovou, pokud si svíčku představujete více něžně a romanticky, rudá je více vášnivá a prudká. Na papírek napíšeme, čili oblékneme do slov to, co chceme, aby se nám v oblasti partnerství splnilo. Například, chci, aby Karel miloval pouze mě a nemyslel na žádnou jinou. Papírek opřeme o růžovou nebo červenou svíčku a necháme stát na oltáři nebo improvizovaném oltáři (poslouží i stůl v kuchyni) cca dvacet minut. Neodcházíme z místa "pozorovatele", ale soustředíme se na své přání, potom papírek s přáním spálíme na nehořlavé podložce, třeba na popelníku, abychom zbytečně nedávali práci hasičům.

Pokud máme a nosíme u sebe digitální amulet z díly Ravena Argoni, je dobré jej položit k zapáleným svíčkám nebo k zapálené svíčce a nechat jej tam ležet opět po dobu cca 20 minut. Právě v těchto dnech dokončujeme digitální superamulet, na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a veškeré schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co nám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, ptejte se, informujte se a objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/