Sex vs. vztahy

Výklady karet po mailu s přihlédnutím k astrologickým konstelacím, vše rychle, spolehlivě, bezpečně, plus kurzy výkladu tarotových karet, kurzy astrologie (nezapomínejte, že dlouhá léta sestavuji horoskopy pro blesk.cz), kurzy tantry a sexuální magie - a pozor, chystáme k vydání knihu Psychopat v rodině a speciální přednášky v Muzeu alchymie v Praze. V esoterických vodách jsme absolutní jedničky, lepší možnost pro sestavení a vykonání rituálu ani pro nic dalšího, co se týká magie nebo astrologie nenajdete.

Přihodilo se, že jsme zašli do petshopu koupit nějakou výchovnou ňamku nebo mňamku (hledal jsem v pravidlech.cz českého pravopisu, jak se to správně píše, nezareagovalo to ani na jeden výraz, jako kdyby ta slova vůbec neexistovala, tak jsem zadal slovo "hovno", na to se mi objevilo, že nebyl nalezen žádný odkaz na slovo "hovno", tak jsem napsal do vyhledávacího políčka "jdi do prdele", na to mi odpovědělo všemi tvary slovesa "jít", tak mi už bylo jasné, že se nás opět snaží poučovat nějaký debil, no nic... jsme v čechách, že jo...).

Takže jsme šli koupit pro psíka, podobného chlupaté tečce ňamku a najednou jsme tam (tedy v tom pet shopu) viděli morče nebo morčátko, staré prý cca dva měsíce, a tak jsme se dali do řeči, tedy ne s tím morčetem, ale s prodavačkou a dozvěděli se, že ho může koupit i jako potravu vášnivý pěstitel hadů, tak jsme se rozhodli, že ho koupíme my a protože bydlíme v Praze 7 a ne někde v polodivoké Asii, tak si ho nepřipravíme k obědu, ale darujeme našim kamarádům, kteří už mají asi 4 morčata, ale samozřejmě jsme jim předtím zavolali (těm kamarádům), jestli s tím jako souhlasí, abychom se neprojevili jako Danaové, přinášející své, nepříliš vhodné dary. Těm se prý nemá nikdy věřit.

Pomalu začínám mít pocit, že hlavní kmen Danaů se u nás usídlil někde ve struktuře sociálního úřadu, leč nechme jedovatých poznámek na čechy krásné, čechy mé, kdysi známé též jako součást těžkoslovenska za vlády bolševiků (kam se asi všichni najednou poděli?). Jestli se ještě neskrývají někde mezi námi? Teď jsem si vzpomněl na jednoho svého známého, inženýra chemie, fakt to byl neobyčejně inteligentní a chytrý chlap a ten vždycky říkal, já se řídím jedním jednoduchým pravidlem, co je český, to je blbý a vyhnu se tak spoustě zklamání.

Druhý můj známý se tím pravidlem neřídil, taky to byl inženýr chemie, ten furt něco řešit i na mezinárodní úrovni, třeba jak v Arábii hořela naftová pole a nedala se uhasit, tak k tomu uhašení zrovna on přispěl nemalou měrou - a v Praze ho přejela tramvaj. Ale do té doby byl strašně fajn a byla s ním i sranda, i když se vyhýbal alkoholu, marně jsem mu vysvětlovat smysl a podstatu okřídleného hesla "střízlivé nás nedostanou!"

Tak jsme morče popadli, šupli do speciální tašky na přenášení živé drobné zvěře a na zbytek se můžete podívat na přiloženém videu. Poslední dobou se věnuji studiu chování drobného zvířectva, jako jsou křečci, myši, potkani, morčata a jiná havěť protože jejich chování velmi dobře modeluje chování lidí v současné civilizaci. Výsledky svého výzkumu ale nikde zveřejňovat nebudu, jednak proto, že k tomu nevidím důvod, všechno si financuji sám, pracuji bez jakýchkoliv dotací a bez jakékoliv pomoci a koneckonců jako jediný člen naší milované vlasti (v současnosti) jsem zažil v minulém století v socialistickém těžkoslovensku vyloučení z vysokoškolského studia z politických důvodů.

Předtím se něco podobného stalo několika studentům v letech 1939 až 1945 za nadvlády německého fašismu a dodnes je to považováno za mezinárodní ostudu a samozřejmě i trest s nedozírnými následky. Takže jistě pochopíte moji mírnou kyselost, až téměř rozmrzelost k současné společnosti. Nikdy jsem se nedočkal žádné kompenzace, ani žádné omluvy a tak se to táhne dodnes, tiše si nesu svůj "vietnamský komplex", jak Ježíš na zádech svůj kříž, neříkám, že to nutně potřebuji, ale občas to prostě musím alespoň konstatovat. Myslím, že to mnoho vypovídá o úrovni společnosti, ve které žijeme, ale jak říkám, když to všechno budeme posuzovat z úhlu pohledu "o myších a lidech", dožijeme se spousty zajímavých paralel a poznání. Teď zrovna řešíme problém jak bez zraněných a mrtvých na obou stranách barikády dát dohromady dvě skupiny křečků, kteří jsou sice všichni křečci, ale jedna skupina je pro druhou "cizí".

Zajímavá je též aplikace učení I. P. Pavlova v praxi, protože mám dojem, že jeho učení tady buď nikdo nestudoval nebo ho nepochopil, popřípadě nedocenil, i když má v Praze zastávku metra, protože právě I. P. Pavlov zcela jasně naznačil celkem bezbolestnou cestu k ovládání velkých skupin lidí, ne-li celých národů. Na jednu stranu, pravda, by z toho mohl být dalekosáhlý průser, na druhou stranu je zde cesta k ovlivňování či dokonce ovládání evoluce. Na třetí stranu je mi to jedno, ale vždycky říkám, že i když pitomec to nepochopí a blbec to nedomyslí, i tak je většinou dobré dávat si pozor na jakékoliv informace, které člověk o sobě a o své práci zveřejňuje a šíří.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/