Sex vs. vztahy

 

Výklady karet po mailu s přihlédnutím k astrologickým konstelacím, vše rychle, spolehlivě, bezpečně, plus kurzy výkladu tarotových karet, kurzy astrologie (nezapomínejte, že dlouhá léta sestavuji horoskopy pro blesk.cz), kurzy tantry a sexuální magie -  a pozor, chystáme k vydání knihu Psychopat v rodině a speciální přednášky v Muzeu alchymie v Praze. V esoterických vodách jsme absolutní jedničky, lepší možnost pro sestavení a vykonání rituálu ani pro nic dalšího, co se týká magie nebo astrologie nenajdete.

Mnoho žen naříká a hořekuje, protože není spokojeno se svými prsy, neboli ňadry. Nejsou stejně velká, jsou příliš měkká nebo povislá nebo jsou celkově malá, téměř miniaturní. Všechny tyto "nedostatky" se dají napravit pomocí masáží akupresurních bodů, pokud víte, kde jsou a jak na ně.

Pozor, na tomto místě nenabízím nic, co se týká korekce poprsí, velikosti, malosti, povadlosti, zmiňuji se o tom pouze a jedině z toho důvodu, že není pravda, že se musí všechno upravovat chirurgicky a že žádné jiné cesty není. Ti, kteří mě a moji práci delší dobu sledují si jistě všimli, že všechny moje partnerky měly dudy, že by se na ně dalo hrát i u pobudy. V krajním případě se dobře stavěné šestky dají vybudovat během několika dní. To je skutečnost a je dobře to vědět, protože ve vědění je síla, jak se říká. Ale v tomto směru se na mě již neobracejte, s poradenskou činností, col a jak s nezbednými ňadry, se nazabývám. Dávám teď dohromady knihu, kde vše podrobně popisuji, všechny své zkušenosti chci postupně zveřejnit, přestože vím, že tím často způsobím šok, zvláště lidem, kteří nejsou nijak zvlášť spokojení s prací kosmetického chirurga, kterému se vydali na milost a nemilost. Ale jak vždy říkám, většina věcí v našem životě je otázkou svobodné volby, i když se to často nezdá, ale je tomu tak, každý si mohl zvolit, jestli půjde ke mně na konzultaci nebo ne. Vždycky jsem si myslel, že stačí vidět výsledky práce (kohokoliv) a hned víte, s kým mluvíte. Nicméně, jak to tak sleduji zvláště teď, poslední dny před volbami, jak se o přízeň voličů ucházejí lidé, kteří jsou absolutně nezajímaví, nezkušení a řekl bych, i docela normálně hloupí, tak už si to nemyslím.

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout. 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/