Sex vs. vztahy

 

 

Horoskopy na srpen 2018

Beran

Na začátku a na konci srpna 2018 budou mít Berani ve svém znamení Měsíc, který jim bude do života pumpovat inspirativní energii, použitelnou při řešení pracovních a partnerských problémů. Samozřejmě se občas může čirou náhodou přihodit něco, co Beranům na čas zkalí náladu, ale půjde převážně o věci přechodného charakteru, které budou řešitelné. Pro všechny Berany bude v oblasti práce platit přísloví, není každý oráč, kdo se pluhu drží, z čehož plyne, že pokud toužíte po kariéře a po pracovním vzestupu, bylo by dobré vzít v potaz buď školení nebo školu či odborný kurz. I když jsou prázdniny je srpen pro učenlivé Berany jak stvořený.

Býk

Na začátku Býka je Uran, který se bude v průběhu druhé poloviny srpna (až do konce října 2018) přesouvat zpátky, směrem ke znamení Berana. Uran je planeta životních rozhodnutí a retrográdní, neboli zpětný pohyb, spojený s nepříznivými konstelacemi bývá spojený s vlastními rozhodnutími, která bereme zpátky nebo s nimi začneme nesouhlasit. Může se poměrně snadno stát, že se Býci k něčemu životně pronikavému odhodlají, například ke stěhování, společnému bydlení nebo naopak ukončení vztahu, nejlépe pod heslem rozchod, rozvod, bratrství a v průběhu několik srpnových týdnů si najednou všechno rozmyslí a dojdou k úplně opačným názorům, než s jakými do srpna 2018 vstupovali. Takže, pokud jste narození ve znamení Býka, dávejte si pozor na všechno, co takzvaně, třeba „jen“ obrazně či symbolicky „podepisujete“ a raději to odložte až na září 2018. Během srpna získáte na všechno o něco lepší úhel pohledu.

Blíženci

Z čistě osudového hlediska čeká na Blížence spokojený, téměř nicneříkající srpen. Ocitnete se v situaci, kdy můžete něco na svém životě začít měnit. Všechno ale bude probíhat podle lidového moudra, za deště se chalupa nepokrývá a za jasného dne do ní neteče. Ohledně zdraví, celkového výkonu a obecně chápané práceschopnosti na vás nečeká žádné záludné překvapení, budete se cítit zdraví a výkonní a v druhé polovině srpna se s hodně vysokou pravděpodobností seznámíte se zajímavými lidmi, kteří vám budou po zbytek života užiteční. Takových známostí nebývá nikdy dost, ale je důležité mít správný odhad pro takzvanou „kvalitu času“. Může být zrovna úmorné sucho a seznámíte se s člověkem, který se později projeví jako „kamarád do deště“.

Rak

Všechno, co je příjemné a užitečné vám, milí Raci, bude během srpna 2018 padat do klína a ostatní věci, které jsou diskutabilní nebo by vás vedli více k zamyšlení než k čiré radosti z vlastní existence, se vám budou vyhýbat. 8. a 9. srpna budete mít několik zajímavých nápadů, z nichž by se jeden nebo dva daly použít i jako podnikatelské nápady, jestli s tím zkusíte něco udělat nebo ne, bude záležet pouze na vás. Celkově ale všechny konstelace kolem vás dávají tušit, že horký srpen využijete spíše k odpočinku a celkové rekonvalescenci. Nebude se vám chtít pracovat, i když právě v srpnu budete mít příležitost a možnost posunout pracovní a partnerské vztahy do roviny soběstačnosti. To platí samozřejmě hlavně pro dospělé Raky, protože pokud nejste dospělí, tak pro vás neplatí tvrzení, že každý je štěstí svého strůjcem.

Lev

Krásné konstelace, týkající se práce, financí a obecně jakékoliv komunikace budou mít zrozenci ve Lvu zvláště kolem 8. srpna 2018, kdy v jejich znamení dojde ke spojení, neboli ke konjunkci Slunce-Merkur. I když je doba dovolených a prázdnin, tak jsou to především Lvi, kteří mohou využít nápadně dobrých konstelací ohledně jakýchkoliv finančních transakcí, podepisování pracovních smluv a vítězného tažení proti komukoliv, s kým jsou právě ve při, třeba i u soudu. Z hlediska partnerství se budou Lvi jevit jako okouzlující společníci, kterým se dá prominout i menší nevěra nebo účelové odklonění finančních prostředků. Nemusí si z ničeho nic dělat a pokud se jich dotknou nějaké starosti, tak to bude až od 22. srpna, kdy se Slunce přehoupne ze Lva do sousední Panny. Celý srpen budou Lvi budit dojem, že jestli někdo umí naplno žít, tak jsou to právě příslušníci lvího znamení.

Panna

Pannám bude přát zdraví a šťastné náhody, které se budou týkat i seznamování, práce a podnikání. Šťastné dny prakticky na cokoli budou mít Panny hned na začátku srpna a potom kolem 12. srpna 2018. Konstelace jsou dobré i na cestování a vstřebávání nových zážitků. Pokud se Panna, ať už žena nebo muž, rozhodne jet v srpnu na dovolenou, proběhne všechno podle plánu, jediná nečekaná věc, která se může během letní dovolené přihodit ženám, narozeným v Panně je, že se na dovolené nečekaně a bohužel i nešťastně zamilují. Pokud chcete změnit práci, podaří se vám to ve  znamení Panny poměrně snadno, ale chce to jednat rychle a na nic nečekat. V případě, že se budete chtít pustit do čehokoliv, v čem budete potřebovat trochu štěstí, využijte období od 22. do 31. srpna 2018.

Váhy

Viditelné zlepšení se objeví v oblasti vztahů. Od 7. srpna se Váhy budou ve svém znamení pyšnit přítomností Venuše a těsně před polovinou srpna dojde ke konjunkci, neboli spojení Venuše s Měsícem, jinými slovy se mohou Váhám splnit i nejbujnější sny v oblasti partnerství a užitého sexu. Co se týká práce a spolupráce, což jsou věci, které budou Váhy v srpnu řešit na prvním místě, tak se poměrně snadno domluví s Berany, Býky, Pannami, Střelci a Kozorohy, ale problémy se mohou objevit při domluvě se Štíry a Vodnáři, tak si na to dejte pozor, abyste neinvestovali do zbytečného zdržení, popřípadě abyste nefinancovali vyhazování peněz z okna. Zdraví bude celkem sloužit, ale neměly byste to přehánět s celkovou aktivitou, odpočinek je často důležitější, než jakýkoliv diskutabilní výsledek navíc.

Štír

Osud přinese trochu štěstí a trochu nestálosti, jak ve vztazích, tak i v oblasti práce, podnikání a zdraví. Tak nějak by mohla znít stručná charakteristika štíří existence v srpnu 2018. Pracovní problémy, které se budou muset rychle řešit, mohou mít spojení se znamením Lva, Býka a Vodnáře. Štíři mají ve svém znamení Jupiter, planetu štěstí, která někdy přináší bezstarostné období, kdy se všechno řeší jakoby samo od sebe, ale někdy se Jupiter spojuje s výskytem životních náhod, u kterých často nevíte, jestli se máte začít smát nebo plakat. Nakonec se všechno vyřeší k všestranné spokojenosti, ale snadno se v srpnu ocitnete v situacích, kdy si nebudete jistí, jestli jdete tím správným směrem. Chce to prostě mít se na pozoru a o všem přemýšlet více než obvykle.

Střelec

Ve všeobecném kvasu se Střelec v průběhu srpna 2018 jeví jako celkem pohodové znamení, které by se dalo charakterizovat jako oáza klidu. Nikdo vás nebude k ničemu nutit, vyhnete se náhlým onemocněním i dopravním nehodám a pokud budete mít jasno, jakou změnu chcete v životě uskutečnit, zřejmě se vám to poměrně brzy podaří a budete spokojení. Je možné, že budete muset něco řešit nebo dořešit v oblasti partnerské, ale i tady se většina zamýšlených změn z hlediska osudu jeví jako užitečná a konstruktivní. To znamená, že pokud se například rozvádíte, tak už o tom zbytečně neuvažujte, prostě se rozveďte a uvidíte, že všechno hned bude barevnější a veselejší. A když se chcete ženit nebo vdávat, tak do toho skočte rovnýma nohama a nesnažte se dosáhnout svého budoucího štěstí pomocí kalkulačky.

Kozoroh

Hned na začátku srpna pocítí Kozorozi něco jako úlevu od dlouhodobého stresu nebo osvobození od zbytečných starostí. Nastává totiž přesun znamení smůly Černé Luny z konce Kozoroha na začátek Vodnáře, přičemž je tento přesun obohacen návratem retrográdního Marsu z Vodnáře do Kozoroha. V realitě se to projeví jako pocit přílivu ztracených sil a touhy začít znovu skákat přes kaluže. Je možné, že se Kozorozi s novou vervou pustí do záchrany projektů, které už pomalu chtěli opustit, popřípadě se pokusí revitalizovat partnerský vztah, který se jim už pomalu začal rozpadat pod rukama.

Vodnář

Zdraví bude sloužit, pracovní nabídky, pokud na ně Vodnáři čekají, přijdou, přímo se pohrnou a budou hodně zajímavé, přitažlivost pro odpovídající pohlaví bude vysoká, takže srpen je měsíc, který můžeme Vodnářům jen závidět. Vstup Černé Luny z Kozoroha do začátku Vodnáře bude zpočátku nenápadný, v podstatě dojde nejdříve ke spojení Černé Luny a Marsu na přelomu Kozoroh/Vodnář a v opozici bude Slunce na samém začátku Lva a účinek bude podobný, ne-li ten samý, jaký jsme očekávali u posledního úplňku a zatmění Měsíce. Jinými slovy, Vodnáři budou charismatičtí a přitažliví a je i dost pravděpodobné, že toho zvláště v krátkodobějších vztazích patřičně využijí. Ale, ruku na srdce, asi bychom nejednali jinak.

Ryby

Pro Ryby je stále nejdůležitější Neptun, trůnící prakticky uprostřed Ryb, který je v trigonu k Jupiteru ve Štíru. Je proto možné, že se Ryby odhodlají k celé řadě zajímavých změn, které se do kroniky jejich života zapíší zlatým písmem. Změny se budou týkat jak práce a podnikání, tak i partnerství, popřípadě stěhování nebo změny trvalého bydliště, ale ne v tom smyslu, že bychom jen nevěřícně kroutili hlavami, spíše půjde o dokončení či dotažení něčeho, co se započalo možná už před půl rokem nebo před rokem, ale stále to ještě nebylo dokončeno. Zajímavé konstelace budou všude kolem vás, můžete se přiblížit k zajímavé práci, k osudovému vztahu nebo pro sebe začít dělat něco, co se rychle zúročí, ale musíte to udělat sami, o své vůli a o svém rozhodnutí. Nečekat až uzraje názor ostatních.

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/