Sex vs. vztahy

Záhada na zahradě

Dobrý den, popíši Vám stručně úkaz, který se děje mým známým. Nedávno jim umřel kocour, kterého zakopali na zahradě asi půl metru hluboko, do hrobečku mu dali oblíbené hračky a zabalili do oblíbené osušky, na které doma spal. Na náhrobek dali velký kámen jako pomníček. Koncem března upravili okolí kamene a zasadili u něj 2 růžičky. V dubnu po příjezdu na zahradu pozorovali, že se na kameni rýsuje hlava kocoura. Každý týden se objevovaly další podrobnosti a nyní lze už velmi zřetelně zepředu vidět skoro celého kocoura, v tlapkách má oblíbenou hračku a znatelná je i část jeho oblíbené osušky. Nikomu o tom zatím neříkali, nikoho se na nic neptali. Neví ale, co mají dál dělat, jak postupovat, rád bych jim zprostředkoval radu.

Odpověď

Je to nádherná ukázka synchronicity, souběžnosti jevů, ať už náhodných nebo nenáhodných - z hlediska praktického se to dá použít a využít i jako "věštba", čili úkaz, který může do budoucnosti něco znamenat či věštit. Takové věci se stávají poměrně dost často, mnohokrát bohužel zůstanou nepovšimnuty, lidově se tomu říkalo „znamení“, náhody, které nemusejí nic zvláštního znamenat, ale pokud prožíváme zvláštní životní situaci, mohou jevy tohoto typu znamenat blížící se zlepšení. Kočka je zvíře, které odedávna symbolizovalo sexualitu a milostné vztahy (viz egyptská bohyně Bastet). Když se někde objeví obraz nebo podoba kočky, jde v podstatě o stejný nebo podobný úkaz, jako když se v mokré omítce po dešti objeví na zdi baráku tvář Ježíše Krista, je to náhoda. Samozřejmě, že ještě větší náhoda by byla, kdyby se na baráku objevil portrét majitelky penziónu, to už by skutečně bylo k hlubšímu zamyšlení. A jak toho využít v praxi? To se většinou dělá tak, že když se majitelé zahrady a příslušného kamene, o kterém je řeč, zadívají na projevující se změny, které je zaujaly, dávají pozor, co všechno je v té chvíli nebo krátce potom napadne - mohou to být i myšlenky, které nemají přímou souvislost s pozorovaným jevem - například, soused zítra spadne ze střechy... a ono se to většinou stane nebo je vyšší pravděpodobnost, že se to může stát. Je možné si i otázky připravit a v duchu je před kamenem vyřknout a v neposlední řadě lze popisovaného jevu využít i z hlediska léčebného, protože v tu chvíli, kdy tohle místo navštíví kdokoliv z rodiny, bude zde cítit silně léčivou energii. Neříkám, že půjde o druhé Lurdy, ale kdyby měl náhodou kdokoliv z rodiny jakoukoliv těžko léčitelnou nemoc a byl by ochoten se na tomto místě na chvíli nad sebou zamyslet, je velká pravděpodobnost, že se uzdraví. Zvířata, zvláště potom kočky, podobně jako psi, mají schopnost přebírat onemocnění z člověka na sebe - a to často dokáží i po smrti. A nakonec to nejdůležitější – kdyby se náhodou v rodině vyskytl jakýkoliv vztahový problém, někdo by chtěl odejít od rodiny, takříkajíc zradit nebo by se obecně v rodině vyskytly úvahy o rozvodu, vydědění, názorové disharmonii, myšlenky na vedlejší vztah či jakékoliv podobné problémy, zde na tomto soukromém posvátném místě by se daly všechny problémy v klidu eliminovat a harmonizovat. To samozřejmě platí pouze pro lidi, kterým je tohle poselství určeno – pro členy rodiny. Komerčně se toho využít nedá.

A zde si ještě jednou připomeneme cestu kajakem, kterou Monica podnikla po světových mořích, což bylo právě ve chvíli, kdy se začala rodit myšlenka na knihu Psychopat v rodině. Kniha se rodí dál a my všichni doufáme, že již brzy spatří světlo světa ve své knižní podobě, nejenom v podobě elektronické, i když právě nyní promýšlím i její digitální podobu, aby byla patřičně originální a sdělná.

 

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/