Vytisknout
Kategorie: News

Sex vs. vztahy - horoskopy na červenec - July 2018

 

 

 

 

Horoskopy na červenec 2018


Beran

V klidu a míru začne červenec 2018 pouze pro pár znamení a Berani budou mezi nimi. Od 1. do 5. července si Berani prožijí poměrně dost zvláštní období, které by se dalo nazvat obdobím přípravy, jinými slovy, pokud budou Berani chtít začít dělat něco nového, budou mít v plánu nějaký projekt nebo domluvenou práci, tak by bylo dobré, kdyby prvních pět nebo i šest dní v červenci věnovali čistě a pouze přípravě na novou činnost popřípadě novou spolupráci a teprve tak od 7. července se do čehokoliv, co je pro ně nové, pustili naplno. Zdraví a fyzická kondice budou v pohodě, v horoskopu nejsou žádné negativní konstelace, které by z osudového hlediska mohly kteréhokoliv Berana jakkoliv významně zdržet v započaté činnosti, v první polovině července jsou výborné konstelace pro veškerou finanční a obchodní činnost, v druhé polovině července jsou pro Berany dobré konstelace na jakékoliv konstruktivní změny v partnerství a v rodině – to platí i pro Berany, kteří partnerku nebo partnera právě nemají, ale hledají a třeba už dlouho nalézti nemohou. Je sice možné, že během pátrání po vhodném partnerovi budou mít Berani v poslední třetině července občas pocit, že stále stojí tak trochu mimo střed hlavního dění, ale to se vše jako zázrakem spraví těsně před koncem července a začátkem srpna a potom, i když si třeba předtím obrazně řečeno, dáte doma s partnerkou či partnerem klackem po hlavě, budete jeden s druhým spokojení a najdete dokonce i nejedno společné téma na spolupráci. Dost možná i dojdete k závěru, že lepší to už být ani nemůže.

Býk

Hned na začátku července osud rozdělí Býky na dvě podskupiny, na Býky, kteří mají peníze a Býky, kteří nemají peníze. Na začátku Býka působí planeta života Uran, takže Býci, kteří mají peníze, si pořídí plno zajímavých a užitečných věcí a mohou též s výhodou odjet na dovolenou, všechno proběhne dobře, nic negativního se nestane. Je možné i začít uskutečňovat nějaký zajímavý podnikatelský nápad, popřípadě přemýšlet nad možností zúčastnit se nějakého kurzu nebo rekvalifikace. V opozici k Uranu je Jupiter, který je pro Býky s penězi planetou štěstí, ale pro Býky bez peněz je spíše planetou vrtkavosti. I když kapka toho štěstí se tam najde také, protože Býci, kteří budou potřebovat peníze nebo více peněz dostanou možnost najít si celkem zajímavou a užitečnou práci. V polovině července si ale musíte dávat pozor, abyste se nenechali ovlivnit a přesvědčit k něčemu, co ve skutečnosti nechcete. Přijde nějaký Kecal jak z Prodané nevěsty a začne vás přesvědčovat o výhodách nějaké investice nebo pracovního zařazení do klasické pyramidy nebo letadla, protože to stále ještě na našem pracovním trhu funguje a vy musíte odmítnout, i když možná nějakou chvíli budete cítit dost silné nutkání zaplatit požadovanou vstupní částku a jako řadový platič se zařadit do prosperujícího sdružení. Pozor si dejte i na to, že v roli Kecala může někdy být i vlastní manželka nebo manžel.

Blíženci

Kromě Měsíce, který znamením Blíženců proputuje 10. a 11. července, vás nebude ovlivňovat žádná jiná planeta, ani přímo, ani nepřímo. Budete tedy v situaci, kdy si můžete říct, nyní jsem pánem svého osudu a strůjcem svého štěstí. Samozřejmě v oblasti zdraví to není skoro nikdy, ale nejvíce se to bude projevovat v práci a v partnerství. Bylo by dobré, kdybyste se v červenci zajímali o upevnění své pracovní pozice. Máte dobrou pracovní smlouvu? Máte práci, která vás baví, popřípadě z ní může pramenit i pocit životní seberealizace? Kdyby tomu tak nebylo, najde se pro vás několik zajímavých příležitostí a možností, jak to napravit, ale pozor, příležitosti, které můžete pro sebe využít, platí pouze pro tento červenec. Později už ne. Z celkových konstelací jasně vyplývá, že druhou polovinu července byste měli využít spíše pro zařizování všeho, co se týká vašeho budoucího hmotného a finančního zajištění. I když je červenec letním měsícem, s nímž se většinou spojuje téma odpočinku a šťavnaté dovolené, tak ve fabrikách se pracuje i v červenci, silnice se také opravují i v červenci a stejně tak doprava funguje v červenci jako kterýkoliv jiný měsíc. Tentokrát byste se měli i vy spolehnout na červenec jako na měsíc nebo na období, kdy můžete pro sebe získat a vyřídit hromadu životně užitečných věcí. Letošní čas na odpočinek, se kterým se takzvaně trefíte do černého, přijde o něco později, v srpnu a v září.

Rak

Mnoho věcí na řešení všeho možného budou mít Raci. Od začátku července mají Raci ve svém znamení Slunce, čili nejdůležitější astrologickou „planetu“, která je v krásném trigonu s Jupiterem ve Štíru, 13. července se ke Slunci připojí Měsíc, nastane efektní Nov, neboli spojení Slunce s Měsícem v Raku, pyšnící se nejenom trigonem s Jupiterem, ale i trigonem s Neptunem v Rybách. To se projeví mohutným přílivem životní energie, Raci budou mít chuť běhat, cvičit, skákat, chodit do fitka a z fitka do baru, někdy se tomu říká užívat si života plnými doušky. Pozor na jednu stinnou stránku, kterou takový mohutný příliv energie může mít – snadno se stane, že vám ostatní přestanou stačit, nebudou vás stíhat a pokud máte jako partnery například Kozorohy nebo Vodnáře, můžete mít občas pocit, že vás buď ignorují nebo bojkotují vaši snahu prožít si romantický večer nebo konec týdne, ale oni to nebudou dělat schválně. Důvodem jejich počínání a zdráhání bude nedostatek energie, srovnatelné s tou vaší. V druhé polovině července budete mít možnost trochu se posunout v pracovní rovině. Pokud máte v úmyslu uskutečnit nějakou pracovní změnu, postup v kariéře nebo budete hledat druhou pracovní možnost či možnost přivýdělku, tak nejlepší období je mezi 14. a 31. červencem. Zdraví by mělo být v pořádku, alespoň z takových těch osudových příčin, nic špatného by se odehrát nemělo. Mezi 20. a 24. červencem je pravděpodobné, že pocítíte trochu pokles bezbřehého nadšení a chuti skákat přes táborové ohně, protože se Slunce přesune z Raka do sousedního Lva. Obecně se dá říct, že červenec 2018 vám nabídne hodně zajímavých možností jak v oblasti pracovní, tak i v oblasti zábavy a partnerství a bude jen na vás, kolik z těchto možností pro sebe využijete a kolik jich necháte ležet ladem.

Lev

Ve věcech lásky i práce a obecně komunikace budou Lvi králové salónů a samozřejmě i diskoték a menších hospůdek, podle toho, kde se zrovna budou nalézat. První třetinu července prožijí pod ochrannými křídly Merkura a Venuše, budou výřeční a zábavní a pokud si něco usmyslí, nic je nezastaví. Po většinu času si budou právě díky překypující energii rozumět se svými sousedy Raky a také s Berany a Býky. Je možné, že na začátku července dospějí Lvi či Lvové k nějakému zásadnímu rozhodnutí ohledně partnerství, to se ale může týkat nejenom romantického vyznání lásky, ale i podání návrhu na rozvod nebo prostě jakékoliv důležité změny v oblasti partnerství. Nejdůležitější planetou, která bude po celý červenec na Lvy působit, je Merkur. V podstatě se ale dá říct, že kdo má bystrého a výřečného Merkura na své straně, ten toho hodně dokáže. První polovina července je pro Lvy příznivá na zakládání rodin a udržování rodů. Druhá polovina července je dobrá na zakládání firem nebo na začátky vlastního soukromého podnikání. Pokud se mezi Lvy najde jedinec, hledající práci má právě v druhé polovině července velkou šanci, že něco zajímavého najde, i když byl minulé měsíce v tomto směru bez pronikavého úspěchu.  Pozor ještě na jednu zajímavost, Lvi-muži budou o něco úspěšnější než Lvi-ženy. Pokud se tedy stane, že spolu budou soutěžit ať už na pracovní rovině nebo v rodině či v partnerství Lvi muž a žena, má muž větší šance na úspěch. Červenec je pro všechny Lvy dobrý v tom smyslu, že pokud se potřebují s někým na čemkoliv domluvit, tak během července budou mít obecně větší charisma a budou na druhé více působit než po zbytek roku.

Panna

Velký úspěch u druhého pohlaví budou mít Panny a to zvláště kolem 16. července, kdy dojde v první třetině znamení Panny ke spojení, neboli konjunkci Venuše a Měsíce. Venuše bude v Panně od 10. července do 6. srpna 2018, ale speciálně kolem již zmíněného 16. července se plně rozvinou všechny její symbolické vlastnosti, které mohou Panny využít. Venuše znamená především ženský jinový princip, iracionalitu, náhodu, štěstí, Štěstěnu, bohyni Fortunu, což se všechno v jednom projeví například tím, že ženy – Panny nápadně zkrásní a nebudou stačit odmítat dychtivé nabídky od příznivě naladěných mužů a muži – Panny budou mít štěstí ve všem, co souvisí s náhodou a s náhodnými jevy, je tedy možné, že se jim zvýší šance na výhru v loterii. Ale i tak to raději zkoušejte jen opatrně a pokud si budete chtít vsadit, tak jen malou, postradatelnou částku. Platí zásada, že když si vás to má najít, tak si vás to najde. Ve druhé polovině července mohou Panny s výhodou hledat byt nebo se pustit do rekonstrukce starého bytu a všechno půjde jak na drátkách. Na dovolenou mohou vyrazit kdykoliv v červenci 2018, ale nejlepší šanci na prožití dovolené, na kterou se v dobrém slova smyslu nezapomíná, mají mezi 11. a 31. červencem. Ke kráse samozřejmě patří také hubnutí a Pannám se v hubnutí  bude dařit tak, že by v tom mohli klidně i soutěžit. Během července budou více nervózní muži – Panny, než ženy – Panny. Pokud chcete počít dítko, tak speciálně pro Panny je výhodná druhá polovina července.

Váhy

Celý červenec si Váhy mohou připadat lehce nevyvážené a kolem 19. července mohou být i vyvedené z rovnováhy nějakou zvláštní nabídkou. Přímo na znamení Vah nebude kromě Měsíce působit žádná planeta a žádná planeta, opět kromě Měsíce, se nebude vyskytovat ani v opozici, v protějším Beranu. Na jednu stranu je to dobře, protože Váhy nebudou ničím ohrožené a o všem, co budou dělat, si mohou rozhodovat samy, na druhou stranu budou obzvláště v druhé polovině července vystavené určitému nebezpečí, že usnou na vavřínech. Z jedné strany na ně bude nenápadně působit Venuše v Panně a z druhé strany Jupiter ve Štíru. To může velmi snadno vést i k drobnému zakolísání sebekritičnosti, popřípadě špatnému odhadu vlastních možností, schopností a sil. Takže, kdyby se náhodou stalo, že by Váhy v polovině července dostaly hodně zajímavou pracovní nabídku, mohlo by se stát, že by podepsaly smlouvu na práci, na kterou by potom nemusely stačit. Tady bohužel nepomůže ani konzultace s kamarádem nebo se známým či s někým z rodiny, protože většina lidí, kteří vás, milé Váhy, osobně znají, vám budou s nadšením tvrdit, že dokážete všechno, do čeho se pustíte. Stačí jen hodně chtít. Údajně. Takže, kdyby vám známý politik navrhl, že pro něho můžete dělat za slušné peníze bodyguarda, položte si otázku, jak dlouho již pracuji jako úspěšný bodyguard a jak dlouho se těším na příležitost, kdy konečně budu moct ukázat, co všechno umím? Kdyby vám někdo nabídl výborně placené místo obchodního manažera pro velkou firmu, položte si otázku, jak dlouho již dělám obchodního manažera pro větší firmu a kam to ona firma díky mé práci dotáhla? Je čas na změnu firmy? Kdyby vám někdo nabídl, že pro vás pronajme O2 arénu, abyste mohly zazpívat a zahrát na kytaru pro tisíce dychtivých posluchačů pár písniček ze svého posledního alba, zamyslete se nad otázkou, kolik arén jste už dokázaly vyprodat a s kolika příznivci můžete počítat, že určitě přijdou. A jestli jste už nějaké to album natočily. Jinak by mohl nastat jev, zvaný špatný odhad vlastních sil a možností.

Štír

Jupiter je vaše planeta, kterou máte naprosto přesvědčivě zakotvenou ve svém znamení a která se 21. července spojí s Měsícem, což zpravidla přináší drobné, někdy i větší zázraky. Zdraví by mělo sloužit jak dobře vycvičená hradní stráž, v partnerství si můžete užívat víceméně dominantní roli, v ekonomické a pracovní oblasti budete mít štěstí ve všem, na co sáhnete a můžete také využít nenápadného vlivu Uranu, který je v opozici k vašemu znamení, v Býku. Celkové konstelace, které vaši existenci promění v příjemný pobyt na místě, kde vás mají všichni rádi, napovídají, že byste mohli kolem 21. července využít sympatií osoby, která vám bude schopná s něčím pomoct. Přes veškerý příliv štěstí a radosti by bylo dobré, kdybyste si dávali větší pozor na zuby a na pasivní pohybový aparát, do toho patří také páteř, chrupavky a meziobratlové ploténky. Nehrozí vám nic vážného, v podstatě jen zcela klasické a běžné opotřebení, kterému se ale můžete bránit tím, že se jednou za den pověsíte na pár vteřin na hrazdu. Trochu to přitom křupne, většinou v rovině srdeční čakry, přímo v páteři, ale k celkovému zdraví to přispěje více než hromada drahých potravinových doplňků. Pokud ještě nemáte něco vyřešené nebo dořešené v oblasti partnerství, manželství nebo různých vztahových trojúhelníků, tak to můžete všechno celkem hladce zvládnout právě během letošního července. Lepší konstelace by pro vás žádný astrolog nevymyslel.

Střelec

V životě Střelců se může spousta nedořešených věcí i vztahů obrátit tou lepší stránkou nahoru. Ale pozor - mnozí Střelci, i když se budou snažit dosáhnout jisté harmonie nebo se budou chtít uzdravit z nemoci, popřípadě se budou snažit splatit dluh nebo se vyrovnat s něčím, s čím ještě vyrovnaní nejsou, půjdou takzvaně „nahoru-dolů“. Červenec 2018 pro ně bude jako rozbouřené moře, na kterém se bude v nevypočitatelných křivkách pohupovat bárka jejich života mezi šťastným Jupiterem (ve Štíru) a nešťastným Saturnem (v Kozorohu). Obě planety mají v sobě princip nevyrovnanosti, může se tedy stát, že i když se Střelci budou snažit cokoliv vyřešit k oboustranné spokojenosti, mohou snadno dosáhnout stavu, kdy budou obě strany spíše naštvané a nevyřeší se nic. Na druhou stranu se snadno stane, že se dokončí a vyřeší něco, na co už skoro zapomněli. Lidově se tomu říká období zmatků a v takovém období je dobré raději nic neplánovat, nepodepisovat a pokud bude muset Střelec například uzavřít smlouvu nebo si dohodnout pracovní podmínky, popřípadě se rozhodne, že si něco pronajme nebo naopak něco někomu půjčí, bylo by dobré, kdyby si k tomu pozval někoho, komu věří a komu může důvěřovat, aby mu s tím pomohl nebo s ním celou záležitost prodiskutoval. Snadno se může stát, že „vystřelíte“, od toho jste Střelci, ale nikde není psáno, že se musíte pokaždé trefit, takže podepíšete nějakou hloupost, která vás bude později stát peníze a čas nebo se upíšete k něčemu, čeho budete litovat. V červenci nebude nouze ani o nová kamarádství, ani o nové vztahy, ale raději nikomu nic neslibujte, i když vás k tomu bude váš komunikační partner nutit, zvláště kdyby se to týkalo (vaší společné) svatby, společného bydlení nebo založení (společné) rodiny. Na místě je prostě vyšší opatrnost, kterou nepokazíte vůbec nic.

Kozoroh

Červenec 2018 se dá pro Kozorohy označit jako období inspirace a nových neotřelých nápadů. Planetární výbavu na letošní červenec by mnoho astrologů mohlo směle označit spíše jako negativní, ale pokud nejsme rození škarohlídi, můžeme v červencových konstelacích pro Kozorohy vidět mnoho povzbuzujících podnětů. Spojení Saturnu, Pluta a Černé Luny v opozici ke Slunci a k Měsíci v Raku kolem 13. července, můžeme směle chápat jako symboliku „probuzení“. Mnoho Kozorohů v tuto dobu zažije takzvaný „aha-efekt“, najednou nahlédnete do nějaké složité situace, jak věštec do skleněné koule a pochopíte v čem spočívaly chyby, které jste až donedávna stále opakovali v komunikaci s lidmi, na kterých vám záleželo a se kterými jste se nemohli domluvit. Je to takový ten pocit, jako když na základce nebo na střední škole při hodině tělocviku pochopíte trojčlenku. Mluvím ale o „probuzení“, které se bude týkat pouze vás. V horoskopu se dají najít trigony, poskládané do Davidovy hvězdy, které obvykle znamenají i schopnost věštit a nahlížet do budoucnosti přesněji než ostatní, ale během tohoto července bych to na místě Kozorohů zkoušel pouze pro sebe a pro svůj vlastní osobní rozvoj. Symbolika naznačuje možnost dosažení určité hladiny štěstí, pokud zachováte pravidla hry „na vlastním písečku“ a úklidu před vlastním prahem. V životě jste určitě zaznamenali dlouhá období, kdy jste mohli radit ostatním, ale ne sobě, na tom není celkem nic neobvyklého, to se stává prakticky ve všech rodinách. V průběhu července 2018 zjistíte, že v mnoha věcech můžete poradit spíše sobě než druhým. Jak toho využijete, záleží jedině a doslova pouze na vás.

Vodnář

Je docela dobře možné, že si Vodnáři prožijí v červenci trochu strachu a racionálně nevysvětlitelné  úzkosti. Ale od toho jsem tady, abych vám vysvětlil, čím to je. Není to žádné působení blížícího se konce světa, ani varování před dlouhodobým suchem, které by mohlo být pro Vodnáře katastrofální, i když se právě Vodnář počítá mezi vzdušná, v létě i horkovzdušná znamení. Je to ale rozdělení umělé, ve skutečnosti má Vodnář daleko blíže k vodě, nežli třeba Štír, který se urputně počítá k vodním znamením.
Na začátku a na konci července 2018 prosviští Vodnářem Měsíc a současně se bude k Vodnáři ze strany Kozoroha nezadržitelně blížit Černá Luna, což je typické smolné znamení. Ve snu Černou Lunu viděti, znamená, že manželka či partnerka přijde s celou řadou pozoruhodných nápadů na zlepšení společného soužití, pokud se podle předloženého seznamu vzdáte hromady věcí, na které jste zvyklí. Černá Luna, neboli bájná Lilith byla podle pověstí první Adamovou ženou, ale byla tak divoká, nespoutaná, sobecká a dominantní, že pro partnerský život byla nevhodná. To by ji Adam musel třískat od rána do večera, což zřejmě nebyl původní boží úmysl, takže ji Adam zapudil a Bůh mu stvořil hodnou a sladkou Evu. Na samém začátku Vodnáře je retrográdní (ustupující) Mars, symbol mužství a jangových hodnot. Mars je ustupující, takže pozor na jakékoliv partnerské potíže, v nichž si může dominantně lebedit právě partnerka – žena. Nicméně i ustupující Mars dodává znamení Vodnáře sílu, rozhodnost a zdraví, takže výsledné hodnocení července z pohledu Vodnáře zní, ano, určitě to bude zajímavý a přínosný měsíc, ale bude to chtít trochu bojovat za svá práva.

Ryby

Podobně jako sousední Vodnář budou mít i Ryby ve svém znamení na začátku a na konci července Měsíc, který se bude spojovat s Neptunem, zakotveným uprostřed Ryb. Je to silná symbolika vody a všeho, co s vodou souvisí. V letošním červenci by Ryby mohly docela dobře fungovat jako přivolávači deště, takže se je snažte raději nenaštvat, aby vám nezkazili dovolenou. Symbol vody samozřejmě souvisí také s penězi, často bohužel pouze ve smyslu úsloví „nemusí pršet, hlavně když kape“ a s přílivem nových, zajímavých a podnětných nápadů. To se samozřejmě bude hodit zvláště Rybám – umělcům. Celkové konstelace hovoří o mírném útlumu společenského života, je silně pravděpodobné, že Ryby budou většinu času trávit o samotě, je i možné, že se kvůli tomu nepohodnou se svými životními partnery, ale občas v životě nastávají takové situace, kdy se člověk uzavře do konstruktivní samoty a je mu docela dobře a pokud tomu přejí konstelace, což v našem případě odpovídá asi tak druhé polovině července, tak i něco zajímavého vymyslí. Finanční situace Ryb bude u ostatních znamení budit spíše povzbudivé úsměvy než salvy obdivu a nadšení, zdraví nebude tak úplně železobetonové, zvláště na začátku července, může se stát, že vás začne nepříjemně loupat v zádech a v kině vás budou napomínat, ať nerušíte představení a může vás také pálit žáha, občas až tak, že si o vás budou kuřáci na chodníku před jídelnou zapalovat cigarety. Stejně tak se moc nespoléhejte na pravidlo, že ryby plíce nepotřebují a celkově trochu více dbejte na svoje zdraví. Všechno se v průběhu července 2018 zlepší, takže na přelomu července a srpna se už zase budete cítit jak kouzelné zlaté rybky v širém moři, které mohou vyvoleným splnit každé přání.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/