Sex vs. vztahy

Mám velký problém, je mi 19 let a našla jsem si muže, kterému je 35 let, je to podnikatel, má slušné peníze, ale má manželku. Nevadí mi to, jen bych jim chtěla tu jejich rodinu rozbít... On mi řekl, že se kvůli mně nerozvede, ale že mě moc miluje. Nevěřím mu, protože jinak by už bydlel se mnou a ne s tou nánou. V posteli je to s ním nic moc a proto jsem si začala s jeho bratrem... Je blíže mému věku, ale zase nemá tolik peněz. Bohužel, co osud nechtěl! Můj milionář se to všechno dozvěděl. Neztropil scénu, jen už mi nedává tolik peněz a nechce, nebo spíše odmítá se se mnou stýkat tak často. Je mi to všechno strašně moc líto. Chci, aby to bylo všechno zase jako dřív, jenže asi to nepůjde. Nejsem si jista, jestli mě ještě pořád miluje, anebo jestli mě má alespoň rád. Kdyby se se mnou rozešel, byla by to katastrofa. Neměla bych z čeho platit byt v centru Prahy. Musela bych žít na ulici. Do toho všeho jsem právě před třemi dny zjistila, že jsem v jiném stavu. Ale nevím, čí to dítě je, ale jedno je jisté! Mého milionáře (mého přítele) to není, vždy jsme spolu spali s ochranou a když už ne s ochranou, brala jsem si pilulku, která všechno zachrání. Jsem z toho zoufalá, nevím, co mám dělat. Mému příteli musím všechno říct, ale nevím, jestli mě pochopí. O vás jsem se dozvěděla přes server Seznam a Blesk a jestli chcete, můžete můj problém zveřejnit, docela bych byla zvědavá, co si o tom myslí čtenáři a co by mi poradili. Děkuju.

Odpověď

Vždycky, když přijdou nějaké svátky, kdy se dá předpokládat, že by rodina měla být pohromadě, do toho patří i rodinné svátky vašeho přítele, výročí svatby, jmeniny, narozeniny, Vánoce, Silvestr, tak udělejte všechno pro to, aby co nejvíce času strávil váš ženatý přítel s vámi. Investujte do sexu, kupte si na sebe nové věci, které vám budou v intimních chvilkách slušet a používejte erotické pomůcky, o kterých víte, že vašeho přítele vzrušují, popřípadě mu poskytněte něco, co mu jeho žena odpírá. Když se to povede (zkusíme to podpořit rituálem), odpustí vám i toho bratra a buď zůstane s vámi, nebo odejde, ale doma bude pěkně nervózní. To těhotenství, o kterém si myslíte, že není s ním, to se samozřejmě dlouho skrývat nedá a stejně tak se později dá zjistit čí to dítě je. Možností je několik, ale o dalším postupu se musíte rozhodnout sama. Bohužel jste nenapsala čím se živíte. Jestli je to pouze kapesné od milionáře, tak jdete po hodně tenkém ledu. Nesmíte dávat dohromady lásku a peníze, toužíte-li po penězích a teprve potom po něm, tak to není dobrá cesta. Měla byste se naučit spoléhat se na sebe, protože být příživníkem je docela děsivá představa. Kdyby vám najednou zdroj obživy zmizel, tak vás to potopí, a pokud můžete sama za sebe investovat do budoucnosti pouze to, že je vám devatenáct, tak to taky není moc, protože devatenáct je člověku jenom jednou za život a trvá to pouze jeden rok. Navíc se nevyplatí podceňovat jeho manželku, vdané ženy mívají dobrý instinkt a rychle poznají, že kolem hnízda poletuje kukačka. A jejich možnosti nejsou malé, což je dané už jenom tím, že se oficiálně jedná o jejich muže. Je s podivem, že jste svému "zdroji" byla nevěrná s jeho bratrem, mluvil bych přímo o taktické chybě. Jestli se vám tuhle situaci podaří zvládnout, tak moje rada zní, ať už se dáte jakoukoliv cestou, vyhýbejte se všem jeho bratrům.
Zatím jsem tímto způsobem odpověděl asi na tři a půl tisíce dotazů. Pokud jste nám někdy napsali a bylo to více než před půl rokem a problém trvá, ozvěte se nám ještě jednou, na hromadu dotazů jsme odpovídal pouze mailem, ale hodně mailů se nepodařilo doručit (adresa už neexistovala), takže zapadly někam do virtuálního vesmíru. Jak ale vidíte, i na tomto bitevním poli platí zásada, že vytrvalým a trpělivým štěstí přeje. Pokud ne, tak je určitě nablízku někdo, kdo je ještě vytrvalejší a trpělivější.

 

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/