Sex vs. vztahy

Mám s manželkou krásné manželství po všech stránkách, včetně sexu. Děláme nejrůznější experimenty a teď ten problém - strašně moc mě vzrušuje představa, že to má žena dělá přede mnou s jiným chlapem, který má pořádně velké a tlusté M (mužství). Když jsem svou představu sdělil manželce, tak vůbec nebyla proti. Podali jsme inzerát a přišla spousta odpovědí i s fotkami mnohdy až nadlidských přirození, což nás s manželkou pořádně vzrušuje a nutno dodat, že by jí nevadili ani dva. Ale tady je problém, strašně moc to chci, ale na druhé straně ve mně pořád něco hlodá a na poslední chvíli vždycky couvnu. Byl bych moc nerad, kdybych to pak někdy ženě vyčetl nebo na ni žárlil, jestli mi rozumíte, i když jsem s tím nápadem přišel já. Snad mi poradíte.

Odpověď

Možná to není ani tak strach z toho, že jednou budete manželce vyčítat, že vám "zahnula" s vaší pomocí, spíše to souvisí s velikostí vašeho penisu, protože je fakt, že ženy často dávají přednost větším "klukům". To už je takový zvyk. Děloha je citlivá na dráždění a když je penis na doraz a při milování dráždí děložní čípek, tak si můžete být jist, že partnerka orgasmy nehraje. A jestli si někoho pozvat na výpomoc nebo ne? Kdybych byl vámi, tak bych to nedělal, protože už to, že váháte, znamená, že něco není v pořádku. Další varovné znamení je, že vaše manželka poklidně přijme myšlenku, že ji bude obšťastňovat chlapík s velkým penisem, to taky není úplně v pořádku. Kdybyste se domluvili na čtyřce bez výměny partnerů, pokukovali byste po sobě a pozorovali chlapáka s nadpřirozením, jak si labužnicky napichuje svoji partnerku, to by se ještě dalo pochopit, ale takhle, když by to byla pouze výměna partnera za urostlejšího samce, nevím, nevím… A to jsem se ji mnohokrát zúčastnil někdy i dost divokých sexy hrátek, ale vždycky bylo jasné kdo ke komu patří a pokud se jednalo o trojku, tak v ní obvykle bývaly dvě holky… tudíž moje rada zní, nebuďte submisivní a zkuste místo jiného chlapa, který by vás spíš vyděsil než potěšil, třeba trochu S/M, protože vaše partnerka je více dominantní. Možná by bylo zajímavé vyměňovat si při sexu role, jednou budete otrok vy, podruhé se v otrokyni promění vaše manželka a bude veselo i bez pomoci spřátelených vojsk.
Je zajímavé, že s manželkou společně fantazírujete o muži s velkým M, ale je velký rozdíl mezi představou a sněním a téměř jistě se dá předpokládat, že kdybyste svůj sen realizovali, že byste potom a možná už přitom, žárlil. Když se provádí trojka, kde jsou dva muži a jedna žena, tak nejlepší průběh to mívá, když dva kamarádi sexují se ženou (dívkou, holkou), se kterou se právě seznámili, a vědí, že na stálý vztah by to stejně z nějakého důvodu nebylo, například když mladá paní je vdaná nebo už dopředu projeví zájem pouze o špetku sexu a o nic víc jí nejde. Nebo se stane, že pár v manželství prožívá lehkou krizi, pán, který je dobře situovaný, má nějakou slečnu bokem a chce dopřát trochu legrace i manželce, ale ve skutečnosti mu už na oficiální polovičce tolik nezáleží, tak jí najde ochotného samečka, kterému po dohrané partii plesknou na čelo tisícovku a život běží dál. Lidé na chvíli najdou společnou řeč a není frustrovaných, ani nespokojených. V případě sexuálních fantazií je možné cokoliv, můžete si klidně představit, že vaše žena před vámi souloží se sexuálním Herkulem, jehož přirození připomíná dětskou ručičku, sevřenou v pěst, ale jakmile si takového chlapa přitáhnete domů, už to není sen, ale skutečnost. Na fantazii je krásné i to, že ji můžete kdykoliv přerušit nebo poopravit či hbitě vyměnit za jinou, zapudit, obrátit naruby, prostě si s ní můžete v duchu dělat co chcete, ale se skutečným chlapem to nejde. Určité řešení by se snad dalo najít v tom, že byste se občas sešli s jinou dvojicí a po čase, pokud by sympatie trvaly, byste si vyzkoušeli milování, zatím bez výměny partnerů a pokud byste cítili chuť na pokračování, zkusili byste to s výměnou partnerů. Když to takzvaně sedne, jde všechno celkem svižně, ale je lepší, když víte dopředu co vás čeká. Druhá žena je v případě, že vaše žena chce ochutnat vyvinutějšího muže a vy se na to chcete dívat, nutností. I kdyby vás přitom měla jenom držet za ruku nebo za M. Berte to jako lehkou inspiraci od člověka, který dobře ví, o čem mluví.
Co by na to asi řekl Jack? Jack byl náš stafík, který nám občas vysvětloval, že u pejsků se musí do fronty podle hierarchie.
Jack: "Když jste nejslabší v dlouhé frontě, tak si taky nemusíte vrznout vůbec. Jako když někam přijdete a přes zamčené zasklené dveře vidíte konec fronty, ale už je po zavírací době. Potom se vás snadno zmocní archetypální pocit, který přichází při pohledu na vaši ženu, sexující s vaším podstatně vybavenějším kolegou. Utile consilium qui spernit, inutile sumit, dobrou kdo pohrdne radou, často se špatnou řídí."
To občas říkám i já, když vidím, jak se lidé hojně objednávají k mým slabším kolegům a platí větší peníze za horší rady, postřehy a poznámky, než jaké mohou dostat ode mě, ale i to je zřejmě věcí nějakého vyššího přirozeného nebo možná i nepřirozeného, až nadpřirozeného výběru.

 

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/