Sex vs. vztahy

Dotaz

Velmi ráda si vás a vaše rady čtu, hodně čtenářům jste už dobře poradil, takže i já budu moc ráda, když mi odpovíte. Jde totiž o to, že jsem moc malá. Měřím pouhých 160 cm, takže se cítím mezi některými "dlouhány" jako trpaslík nebo dítě. Vždy, když mě někdo poprvé spatří, zní jeho první komentář: "To je hrozný jak je malá!" Kdyby mi tohle nikdo neříkal, byla bych se svým vzhledem spokojená, jsem totiž štíhlá, dlouhovlasá sexy blondýnka s modrýma očima. Prosím o radu, jak se mám k těm velkých chlapům chovat, když jsem malá?

Odpověď

Podle výzkumů psychologie se došlo k závěru, že dítě přestává růst často jen proto, že v jeho rodině je disharmonie. Kdykoliv jsem potkal malého člověka a dali jsme se do řeči, tak mi řekl, že v jeho dětství bylo něco tak strašlivého, že se mu z toho dělalo špatně.

Osobně si často myslím, že co je malé, je i milé. Kromě penisu. A kariéry a slávy. A celkového úspěchu. A finanční odměny, zisku, rodinného auta, dvougeneračního domu.

Nicméně jedno, ne malé, ale velké tajemství spočívá v tom, že malé holky často přitahují velké kluky. Navíc se svou postavou a vizáží můžete dělat spoustu zajímavých triků, nasadit si 15 cm podpatky, které mohou být i podstatně vyšší či delší, než jsou penisy chlapů, kteří se vám posmívají a můžete využít krásného kontrastu mezi černým oblečením a blond vlasy a když se k tomu přidají ještě modré oči (nemusejí se vyměňovat celé oči, stačí si nasadit kontaktní čočky), tak je to paráda. Zapomeňte ale na jakékoliv zasahování do fyzické integrity, jestli vás třeba napadlo nechat si chirurgicky prodloužit stehenní kosti, je to hloupost, nepotřebujete to. Když na vás někdo verbálně zaútočí na ulici nebo v práci, nereagujte na to. Kdyby zaútočil fyzicky, podejte na něho trestní oznámení a mějte s sebou vždy paralyzér (pro jistotu).

To, že jste malá, můžete proměnit v motor své existence a kariéry, protože menší lidé udělali mnohokrát větší díru do světa než ostatní. Napoleon, Einstein, Chaplin, Marilyn Monroe, Madonna, Tom Cruise, Danny de Vito, Al Pacino, Dustin Hoffman, malý Prince, Frištenský, to všechno jsou jména, která mě namátkou napadají. Malá otázka, velká odpověď nebo naopak? Hranice zde nejsou přesně dané. Kde je přechod mezi malým a velkým člověkem nebo mezi velkým člověkem a obrem? Z hlediska žhavé praxe je poptávka po menších lidech například u tankistů, u kosmonautů, u horníků… a je to logické, protože snaha dostat na oběžnou dráhu pár břichatých obrů ve skafandrech je vyčerpávající pro státní rozpočet, zatímco u anorektických střízlíků stačí počkat si na první prudší závan větru. Dále, jsou sportovní odvětví, kde je výhodou být mrňavý a nic nevážit, například jokejové (někteří jsou velcí jak Paleček) nebo ti, co běhají za saněmi se psím spřežením (někteří dokonce běhají i v čele psí smečky), také boxeři v muší váze, zavřou se okna kvůli průvanu a jde se do ringu… prostě každý lidský rozměr a váha se dají v nějakém oboru využít. Menší tělesný vzrůst naštěstí nebolí, takže jde jen o to, jak se s tím vyrovnáme na duchovní rovině. Potíže mívají spíše lidé, kteří jsou přerostlí, ať už se to týká váhy nebo výšky. Mně osobně malé ženy nevadí (vstoupily dokonce do literatury), protože si vedle nich připadám jako obrovský atlet, ochranitel, ale mám rád i vyšší ženy, vedle kterých zase vypadám jako prcek. Na druhou stranu zase něco vážím (něco přes metrák), takže se to doslova vyvažuje. Ale nemá smysl z toho dělat vědu. Buďte ráda, že jste sexy, protože to je ten největší dar. Jak je takový dar velký, to se obyčejně pozná, až když se ten dar časem rozplyne. Teď samozřejmě nemluvím z vlastní zkušenosti, ale znám to z vyprávění a ze světové literatury. Prý je to otřesné.
Co by na to asi řekl Jack? Jack byl náš staford, který byl přesně tak vysoký, jak měl být podle šlechtitelských tabulek, ale pořád jsem byl ještě minimálně o hlavu vyšší než on, i když jsem si třeba sedl na zem ale jemu to nikdy nevadilo. Nebo to nedal najevo.
Jack: "Fructibus ex propriis arbor cognoscitur omnis, volně přeloženo, strom bychom měli posuzovat podle jeho plodů."

 

Poznámka ke dni Malých žen bez karet

Právě jsem se dočetl, že skončil tv pořad Vědmy radí. Televize Relax zrušila známé "věštecké" vysílání, spočívající v tom, že kdokoliv mohl zavolat do studia a vědma či vědec (nevím jak jinak samečka od vědmy nazvat) přímo na obrazovce vyluštil odpovědi na otázky, telefonicky kladené. Zírat na to mohl kdokoliv a to byl zřejmě kámen úrazu - podle nové legislativy, kdy má člověk deklarované právo na své soukromí se takové pořady, kdy se například probíralo to, že jsem se pokoušel manželku otrávit tisem nebo že bratr, bydlící na malé vesnici bude s největší pravděpodobností homosexuál, protože to má v kartách, popřípadě jsme se mohli nad kartami zamyslet nad smutnou skutečností, že se firma pana tazatele zřejmě brzy ocitne v insolvenci, rodina půjde do konkurzu, manžel se nechá odlákat mladší nebo i starší milenkou, tak všechny tyto pořady se už moc nehodí do nového světa, kde má každý autorská práva na to, co jeho mysl vyplodí, má právo na ochranu svého soukromí, protože není žádný důvod, proč by měli sousedé vědět, že má nějaké starosti a jak s nimi bude bojovat - a ruku na srdce, má to i svoji logiku. Když se moje soukromé záležitosti několik let propíraly na veřejnosti, tak to bohužel dopadlo podobně jako v Nerudově povídce Přivedla žebráka na mizinu, příjmy slábly, objednávky se tenčily a podobně jako v celých Čechách nastala doba sucha. Už jsem několikrát slyšel, nepůjdu přece k chlapovi, který opustil svou ženu, když jí bylo nejhůř, nepůjdu na žádný rituál, který dělá individuum jež se pokusilo zabít svou ženu, prostě si každý našel nějaký, ale teď už nikoliv objektivní, ale svůj osobní důvod proč ke mně nejít, aniž by se cokoliv dozvěděl přímo ode mě. Ale dozvěděl se to z časopisů, z novin, z televize, ode mě se nedozvěděl nikdo nic, protože jsem se nikam, kde bych mohl veřejně promluvit o sobě a o své práci (asi je to u nás dost nezvyklé) zatím nedostal, no snad se už blýská na lepší časy.

Vzpomínám, jak jsem se kdysi dávno, kdy ještě existovala stará dobrá tv Nova v čele s ředitelem, kterému se občas dalo i zavolat, Železným, dal do řeči s moderátorem Snídaně s Novou Slávkem Bourou - tehdá jsem měl takový nápad, že by se dal udělat pořad o esoterice, speciálně o výkladu karet, k tomu bychom si samozřejmě sami vyrobili všechny rekvizity i karty (ukazovat karty na kameru při tv. vysílání, je skoro stejný přečin proti autorským právům, jako předvádět ve studiu něčí fotku, obraz, knihu nebo u stánku zakoupené pohlednice, na všechno jsou autorská práva, není důvod, proč by karty měly být výjimkou, moje osobní karty jsou vlastně moje vlastní fotky a já jako fotograf mám na svá díla nebo jak to nazvu, autorská práva) a celý pořad, který bychom takto dali dohromady, by se odehrával podobně jako byla pozdější Věštírna s Kubelkovou (též jsem stál u zrodu) a měla by podobný formát jako Nebezpečné vztahy Honzy Musila, čili pár případů pro tarotové karty by ve studiu přehráli herci, byl by ukázaný výklad karet, současně bychom pohovořili o esoterice a o možnotech, které esoterika při řešení životních problémů nabízí, trochu bychom pohovořili i o tom, jak poznat podvodníka a jak se vymanit z jeho spárů. V té době se ještě nevysílal žádný pořad typu ezo z Maďarska, ezo z Barrandova a dokonce ještě ani žádné Vědmy neradily, ale to všechno jsou, bohužel pořady typu "přímý přenos z gynekologie", kdy jsou na veřejnosti probírány věci, které by se na veřejnost při výkladu ani po výkladu karet dostat neměly. Podobně jako při psychoanalýze nebo psychoterapii by se neměl zveřejňovat "postup práce". Řekl bych, že vymyšlené jsme to měli dobře, prakticky neprůstřelně a Nova mohla být první televizí u nás, která by přišla s podobným typem pořadu, který by zřejmě zůstal neprůstřelný dodnes. Šachový génius Železný se tehdy zamyslel celou svou malou hlavou, analyticky se zadíval na Slávka Bouru a promluvil lidským hlasem: "A vás by tohle téma hodně zajímalo?" "Ano, ano!" jásal Slávek bezelstně. "A koho ještě?" opáčil Vševěd železný, krátce a ostře se zasmál a hned nato se opět zatvářil, jako kdyby se v životě nikdy ani neuculil. Šach, mat. Nebo spíš mat a pat.

 

 

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/