Sex vs. vztahy

Jak svého miláčka ovlivňovat?

S někým jste se seznámili, prošli jste stádiem zamilovanosti a pomalu se na svého partnera nebo na svou partnerku začínáte dívat střízlivějšíma očima. Říkáte si, byl(a) by téměř ideální, kdyby se na něm (na ní) lehce doladily následující věci... a teď přijde výčet za a, za b, za c... až si říkáte, proboha, co na něm nebo na ní vlastně vidím? Neměl(a) bych si raději najít někoho jiného?
Mnoho návodů na šťastné partnerství jasně říká, že se máte naučit milovat toho druhého i se všemi jeho chybami, tedy vlastnostmi, které považujete za chyby. Je to hezká teorie, ale předpokládá rozdělení "chyb" na tolerované, tolerovatelné a nepřípustné. Těžko se dlouhodobě snáší partnerka, která je nervózní, vztahovačná a hádavá. Zde jsou další příklady k zamyšlení.
„Manžel mě občas zmlátí, ale pak je mu to vždycky líto a udělá pro mě všechno, co mi na očích vidí."
„Žena má milence, ale vím, že mě má ráda a že by svou rodinu a děti nikdy neopustila."
„Můj partner je ženatý a protože je to velký dobrák, nemůže kvůli mně opustit nemocnou ženu a dospívající děti."
„Zamilovala jsem se do chlapa, který je alkoholik a gambler, ale vím, že to se mnou myslí dobře a že se v minulém vztahu hodně zklamal. Jeho bejvalka nechtěla alkoholika, ani gamblera, našla si někoho jiného a to mu zlomilo srdce."
„Mám holku, která je hodná a udělala by pro mě úplně všechno, ale nelíbí se mi jako ženská. Když máme večer skončit v posteli, tak se na to vůbec netěším. Ale jako kamarádku bych ji bral. Akorát nevím, jak jí to mám říct."
„Manžel je asi pedofil, vím, že to několikrát zkoušel na naši dvanáctiletou dceru, ale nechci s ním o tom mluvit. Vím, že to nemyslí zle a po materiální stránce se o nás stará velmi dobře."
„Moje žena zabila člověka, když v opilosti řídila auto. Vzal jsem to na sebe a prohlásil, že šlo o nešťastnou náhodu, které nešlo zabránit. Pořád jí opakuju, aby neřídila, když je opilá, je to jedna z maličkostí, které se mi na ní nelíbí, ale do kterých si ona nenechá mluvit."
„Ten můj je hrozně hádavej a vyloženě nesnáší, když mám na něco vlastní názor. Raději si většinu svých názorů nechávám pro sebe."
To byly příklady chyb a chybiček, z nichž některé spadají do kategorie "tolerovatelných přehmatů". Bohužel se nedá jednoznačně určit, co je skutečně tolerovatelné, co je netolerovatelné a co tvoří odraz našich vlastních chyb, které nechceme vidět u sebe, takže je raději vidíme na našich partnerech. Přenecháme psychologům, aby třídili a škatulkovali, my si to nebudeme nijak zesložiťovat a přidržíme se rozdělení vlastností našich partnerů na vlastnosti, které nám nevadí a vlastnosti, které nám vadí a které bychom rádi změnili.
Na jakoukoliv změnu zkusíme nejdříve použít magický rituál, pokud by to ani po opakovaných pokusech nešlo a nedočkali bychom se žádného hmatatelného, viditelného, či slyšitelného výsledku, můžeme danou situaci považovat za nezměnitelnou. Naši milí partneři vůbec nemusí vědět, že na ně, respektive na jejich změnu v náš prospěch děláme nějaké rituály. Je dokonce lepší, když o ničem nevědí, zbytečně by je to zatěžovalo. Vědomí je brzdou pokroku. Když například víte, že někdo dělá rituály na vaše uzdravení, snadno se v nemoci zaseknete a ne a ne se vyléčit. Budete vědět, že na vás někdo dělá dobře míněné rituály, abyste nebyli nervózní u důležité zkoušky a zkoušku neuděláte, protože se budete zajíkat a koktat trémou. Nevědomí je matkou pokroku. Nebudete vědět, že vás ten druhý chce nějak změnit, proto se tomu také nebudete vědomě, ani podvědomě bránit a za chvíli se v jeho rukou a hlavně v jeho mysli stanete tvárnou plastelínou.
Použijeme vizualizaci a sílu slova. Například, teď mě nic chytřejšího nenapadá... ono je ale možné, že mě celý život nic chytřejšího nenapadlo - bude muž toužit po tom, aby jeho partnerka měla větší prsa. Teď samozřejmě může nastat velmi neblahá situace, že na to přijde řeč. Partnerka o tom třeba začne sama mluvit:
„Hele, líbí se ti moje prsa?"
„Samozřejmě, máš nejkrásnější prsa, jaká jsem kdy viděl."
„Tys jich asi moc neviděl..."
„Ne, ne, máš opravdu nejnádhernější prsa na celém světě."
„Hm, a nemyslíš, že by mohly být trochu větší? Líbilo by se ti to?"
„No, nebyl bych proti, ale i tak je to krása."
A je po ptactvu. Takhle to nikdy nesmí začít ani skončit, protože když potom budete třeba i oba dělat nějaké rituály na zvětšení objemu poprsí, nestane se vůbec nic. Člověk má v sobě cosi, co jsem nazval predátorská záklopka. Všichni jsme, jak už jsem řekl predátoři, dobyvatelé, nechceme se nikomu podřizovat, někdy se paradoxně nechceme podřizovat ani sobě. Jsme dobyvatelé, všechno by se mělo správně podřizovat nám a naší vůli - a teď máme něco dělat, protože by se to někomu jinému líbilo? Propojení dvou vůlí, dvou nebo více myslí je hrozně složitá záležitost, která téměř vždy dopadne jinak, než kam spojené úsilí směřovalo. Je to jako s hudebními skupinami - dva, tři, čtyři nebo pět lidí, dají dohromady hudební skupinu, jsou úspěšní, perfektní, vydají desku, jejich sláva se začne šířit po světě, dostanou se na nejvyšší příčky hitparád - a potom se mezi sebou servou jak koně, pošlou se navzájem do krajně nevábných končin, podají na sebe trestní oznámení a potom se rozejdou. Lidé kolem se diví - proč si neužívají dobyté slávy a hrnoucích se peněz? Nejde to, pokud ovšem nad nimi není nějaká vyšší autorita či donucovací síla, ale za normálních okolností to prostě nejde. Člověk musí být vždycky v opozici, dokonce i k vlastnímu úspěchu. Naše myšlení je skrz naskrz negativní, ať vyslovíme cokoliv, hned si k tomu stvoříme celou řadu negací. Když řeknu nahlas: „Marilyn Monroe byla krásná žena," a uslyší to pár lidí, tak jim hned proběhnou hlavou myšlenky typu:
„No, zase tak krásná nebyla, spíš namyšlená, ale vyloženě krásná? To bych asi netvrdil."
„Byla to tlustá ošklivka, bohyni z ní udělal film a propaganda."
„Určitě se našly i krásnější herečky."
„Jak by asi vypadala dnes?"
„Můj typ to není."
„Takových krásných žen můžu na ulici potkat deset denně."
„Já k sobě potřebuju holku do nepohody, žádnou Marilyn, s tou se jděte vycpat."
„Četl jsem, že byla pěkně namyšlená, všude chodila pozdě a pořád si na něco stěžovala, kdyby to byla moje dcera, tak bych ji párkrát seřezal a ono by jí to přešlo."
Snad jen určitou dobu v dětství jsme schopní přijmout cizí názor nekriticky, bez výhrad, rovnou. Později už to nejde.
Odborníci na psychologii často radí odbytovým a prodejním manažerům - nikdy nechoďte na uzavírání obchodů rovnou. Jedna z nejlepších vět, díky níž můžeme uzavřít dobrou smlouvu, je: „Podívejte se, mně vůbec nejde o vaše peníze." Nebo: „Já to nedělám kvůli zisku, chci prostě pomáhat lidem." Popřípadě: „Jsme tady pro vás," a „Naše pojištění je vaše jistota. Kdyby se vám náš vynikající výrobek z jakéhokoliv důvodu nelíbil, dostanete své peníze zpátky."
Člověk se nechá hodně zmanipulovat, zvláště když má pocit, že není manipulovaný, že se může svobodně rozhodnout.
Proto také správná reakce na otázku: “Hele, co myslíš, líbilo by se ti, kdybych měla větší prsa?" je údiv, jak ji to mohlo vůbec napadnout, vy jste o tom nikdy nepřemýšlel. Důležité jsou přece duchovní hodnoty. Velká prsa kromě toho, že jsou nepraktická (podobně jako paví ocas), ještě nic neříkají o lidských hodnotách jejich majitelky. I placatá žena může být dobrou partnerkou a matkou a určitě by zvládla i taková zaměstnání jako třeba kojná u medvědů a podobně. Pokud se vám podaří druhou stranu uchlácholit a přesvědčit, že zrovna vám ve vztahu rozhodně nejde o velká prsa, můžete začít s magickými rituály, které povedou k průraznému zvětšení ňader. Je zajímavé, že i když budete souhlasně „ruku v ruce" se svou partnerkou pracovat na zvětšení jejího poprsí, nebudou výsledky vaší spolupráce nijak zvláštní. Je to právě díky negacím, které se budou neustále líhnout v její hlavě a budou všechny vaše snahy úspěšně rušit a mařit. Proto je lepší, z její strany dosáhnout co nejdokonalejšího uvolnění (o nic přece nejde, je to věc, která mě nijak zvlášť nezajímá, nedělám to kvůli penězům, ani kvůli majetku, jde mi hlavně o duchovní růst, oboustrannou spokojenost, náš cíl...).
To byl samozřejmě pouze příklad, v praxi se může jednat o snahu změnit jakoukoliv fyzickou nebo duševní vlastnost. Je ale jasné, že napravovat větší "chyby" přírody je složitější, než sem tam něco magicky doladit.
Základní rituál, který můžeme použít prakticky kdykoliv, je maximálně se soustředit na představu, jak by měl náš protějšek vypadat nebo co by měl dělat, popřípadě, na co by měl dostat nepřekonatelnou chuť. Pracujeme především s fantazií a platí pravidlo, že čím víc se dokážeme na svou představu soustředit, tím lepších výsledků dosáhneme.

 

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/