Použití sošek jako voltů

Pořídil jsem si asi metr vysokou sošku Bohyně Krásy a Luxusu Lakšmí, takže rituály, které jsem v její přítomnosti prováděl, byly posvěcené principem Štěstí.
V etno obchodech se dají sehnat zajímavé dřevěné sošky různých bohyň. Kálí, Lakšmí, Šakti, Hekaté, Hathor, Bastet, Panna Marie, jedno jak se která jmenuje, vždy představuje nejvyšší princip iracionality a ženství.
Ale stejně se raději nepouštějte do egyptské magie, ani do kabaly. Nebudete tomu rozumět, protože to ani nejde.

Zrcadlová magie

Potřebujete-li něco rychle vyřešit, zkuste zrcadlovou magii. Kolem půlnoci se posadíte před zrcadlo, zhasnete všechna světla, pouze za sebou rozsvítíte jednu bílou svíčku a díváte se do zrcadla sami sobě do očí. V duchu opakujete přání, které se má splnit. I když přání vyslovujete v duchu, opakujete je se zvyšovanou intenzitou. Musíte to vydržet celou hodinu. Celou hodinu se díváte do očí svému zrcadlovému odrazu a nesmíte očima ani jednou uhnout. Je to těžké, ale dá se to zvládnout.
Na začátku tohoto rituálu uděláte kolem sebe ochranný kruh.
Hodinu si odměříte nejlépe pomocí budíku, který necháte ve vedlejší místnosti nebo jej ztlumíte. Vhodný den na zrcadlovou magii je úplněk nebo nov.


K čemu jsou dobré tarotové karty?

Tarotová magie

Tarotové karty se dají použít k předpovídání budoucnosti, k meditacím a k ovlivňování budoucnosti (k magii).

Při tarotové magii používám jeden jediný rituál, který je ovšem tak účinný, že nepotřebuji používat žádné jiné rituály. Spočívá v tom, že každá tarotová karta (budeme nyní mluvit pouze o velké arkáně), představuje jeden důležitý archetyp, životní princip, s nímž se zcela jistě mnohokrát v životě setkáme.
Seznámíme se s tarotovými kartami a podle přiloženého návodu se rozhodneme, kterou kartu použijeme. Vybranou kartu opřeme o sklenici s pitnou vodou (můžeme také použít džus nebo mléko, podle toho, na co zrovna máme chuť).
Necháme kartu opřenou o sklenici 20 – 30 minut, potom vodu vypijeme. Tím do sebe dostaneme archetypální princip, který je na kartě zobrazený. Samozřejmě, že přitom hraje velkou roli imaginace, představivost a také empatie, schopnost vcítit se do lidí a do situací, svou roli určitě hraje i sugesce, víra a homeopatický efekt, ale je zajímavé, že když takto upravený nápoj dáte někomu jinému, koho chcete ovlivnit a on o vaší magii nebude nic vědět, bude na něho také působit.
Je dobré, pokud je na to čas a nepotřebujeme něco velmi rychle vyřešit, řídit se také postavením planet, především Novem a úplňkem. Magie se posílí například i tím, že sklenici postavíme na nakreslený pentagram, opřeme o ní kartu (obrázkem obráceným směrem ke sklenici) a necháme na tuto sestavu dopadat světlo úplňku za jasné noci. Ne vždy dosáhneme těchto, téměř ideálních podmínek, ale základem je tarotová karta opřená o sklenici s vodou. Obrazně řečeno, vystavit sklenici s kartou měsíčnímu světlu můžeme i když je Nov, prostě na sklenici necháme dopadat „tmu noci“, to, že je Měsíc na druhé straně zeměkoule nás nezajímá, jeho magické světlo je stejně v určité míře v přírodě všude. To samé platí i pro nepříznivé počasí, když je úplněk, ale je zataženo.

Význam tarotových karet velké arkány pro tarotovou magii

Blázen patří ke všemu, co souvisí s duchem a s duchovnem, zvláště, když potřebujeme něco šibalsky vyřešit. Potom principu Blázna můžeme vesele předběhnout konkurenci, zvítězit v soutěži, protože dosáhneme chvíle, kdy nám takzvaně chvíli nikdo nerozumí nebo si myslí, že jsme udělali chybu, zatímco později se ukáže, že jsme měli pravdu a že naše cesta k cíli byla daleko kratší než ta jejich. Ale než to oni pochopili, tak už byli vzadu.

Karta Mága, původně se jí také říkalo Kejklíř – je to princip samostatnosti – využijeme tento archetyp, když budeme chtít dosáhnout stavu, v němž budeme pro ostatní nepostradatelní, protože my budeme jediní, kdo rozumí situaci.
Je to ovšem také karta podvodníků a zlodějů, čili lidí, kteří využívají neznalosti ostatních pro svůj prospěch, aniž by jim za to cokoliv dali.

V kartě Velekněžky se nachází rodina, těhotenství a všechno, co souvisí se ženstvím a iracionalitou. Je to žena, která vítězí duchem.

Císařovna má podobný význam jako Velekněžka, nicméně je to žena, která vítězí nad svým okolím především svým postavením a hmotným zabezpečením, můžeme si ji představit jako ženu – úspěšnou podnikatelku. Samozřejmě i tato karta symbolizuje rodinu a těhotenství.

Císař je karta úspěšného muže, všechno má, myslí na sebe, jde si svou cestou.
Princip vedoucích mužů, často dosáhne na žebříčku kariéry hodně vysoko. Při magii je dobré tuto kartu použít, když máme zájem o ženu, která je charakterizovaná kartou Císařovny. Potom se na nás bude dívat s jistým zalíbením, dalo by se říct, že potom si nás vůbec všimne.

Velekněz – princip moudrosti, vzdělání, úspěšného zakončení školy nebo jakéhokoliv vzdělávacího procesu.  Kartu použijeme také, když chceme, aby si nás ostatní vážili pro naše vzdělání a hlavně vědomosti. Budeme mezi ostatními zářit jako diamant v písku.

Karta Milenci je především symbolikou svižného vedlejšího vztahu. Pokud se budeme chtít cítit jako Zeus, když se rafinovaně snažil být nevěrný své manželce Héře, sáhneme po této kartě. Přitahuje vášnivé vedlejší vztahy nebo také vztahy, které nemají dlouhého trvání, nadšeně začnou, potom asi tak po dvou až třech měsících odumřou a udělají místo pro další podobný vztah.

Kočár je příznivá karta pro cestování, stěhování, bytové úpravy a změny bydlení. Vztahuje se spíš ke kratším cestám, pokud si budeme chtít vykouzlit štěstí na delší cestu, například do Ameriky, použijeme kartu Svět.

Vyrovnání - Spravedlnost má v sobě princip soudu, ale také partnerských konfliktů. Pokud máme s někým konflikt, ať už v partnerství nebo máme řešit nějakou nesrovnalost u soudu a chceme to mít co nejdříve z krku, nejlépe tak, že se prostě dohodneme s druhou stranou, protože nám nejvíce záleží na klidu a urovnání sporu, použijeme kartu Vyrovnání.

Poustevník – chcete se vydat na duchovní cestu? Nejlépe vám pomůže Poustevník a Velekněz, můžete použít i obě karty najednou.

Štěstěna - potřebujeme teď trochu štěstí? Jedete do Las Vegas a nechcete se vracet hned druhý den pěšky pouští domů? Fortune je teď pro vás ta nejvhodnější karta.

Síla, Touha, Sex, tři v jednom - to všechno se skrývá v této kartě.
Je to symbolika zdraví, síly a sexuality.

Viselec je velmi důležitá karta - použijeme ji, když budeme chtít získat správný, objektivní pohled na svět kolem nás. Najednou zjistíme, že něčemu nerozumíme, něčemu, co souvisí s názorem na svět, náboženství, filozofii, politiku a my chceme vidět věci nezkresleně, takové, jaké doopravdy jsou.
Princip velké změny. Chceme ve svém životě téměř vše změnit a začít znovu.

Umění/Mírnost – umění života, iracionalita, ezoterický pohled na svět.
Ať už potřebujeme inspiraci nebo chceme pracovat v reklamě nebo jsme se rozhodli pro uměleckou dráhu, toto je vhodná karta.

Karta Ďábla je kartou zmatků, použijeme ji hlavně tehdy, když sami budeme chtít naschvál udělat kolem sebe, například v práci, hromadu zmatků, kterým nebude nikdo rozumět, pouze my. Dá se použít také v partnerství, když se snažíme vnést do usychajícího vztahu nové, zajímavé impulzy.

Karta Věž nese v sobě princip porážky. Můžeme ji spolu s kartou Viselce použít, když se chceme pro někoho obětovat. Například manželka omylem zastřelí poštovního doručovatele a my to hrdinně vezmeme na sebe a necháme se na tři nebo čtyři roky zavřít místo ní. Ale pozor – v jiných státech by to mohlo být také doživotí nebo křesílko!

Hvězda - chceme dělat v zaměstnání kariéru? Karta The Star – Hvězda byla stvořená přímo pro nás!

The Moon, Měsíc – tuto kartu použijeme, když bojujeme s depresemi.
Nutno vyzkoušet – pokud máme takové ty deprese, že přesně nevíme, proč je máme, odkud přicházejí a kam zase nečekaně mizí, pomůže karta Měsíce.
Měsíční vodu můžeme nenápadně naordinovat i jinému člověku, který trpí depresemi a neví si s nimi rady. Za zkoušku to stojí.

Karta Slunce upevňuje rodinné vztahy, ochraňuje těhotenství a dává zdravé děti.

Karta Soudu – chcete se rychle rozvést nebo chcete naopak zabránit rozvodu?
Karta Soudu je tu pro vás. Pomáhá také vyhrát soudní spory.

Poslední kartou je Svět – představuje šťastné završení všech událostí, zakončení věcí, které se dlouho vlekly, štěstí při cestování a štěstí při hledání nového domova. Pokud se chystáte na dlouhou nebo dalekou cestu, nejlépe vám přitom pomůže princip, který je obsažený v kartě Světa.

Poznámka

Když přesně nevíte, co chcete nebo nedokážete formulovat své přání, napište na papírek jméno svého služebního démona a papírek spalte. Popel vyhoďte venku do vzduchu a tím si zajistíte štěstí ve všem, co budete podnikat.
Je to takzvané obecné zaklínání na ochranu před všemi nepříznivými vlivy.
Démona si můžete pojmenovat podle libosti, prostě si vymyslete jméno, které vás napadne, ale nikomu ho nikdy neříkejte. Bude to vaše magické tajemství. Pokud své tajemství komukoliv sdělíte, jakémukoliv známému nebo kamarádovi, přestanou fungovat. Kamarád i tajemství.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/