Horoskopy na červen 2018

Beran

Celkově příznivá atmosféra letošního jara a léta, stejně jako poměrně klidné konstelace speciálně pro Berany budou na všechny nositele tohoto mimořádně aktivního znamení příznivě působit hned od začátku června 2018. Na první pohled by se mohlo zdát, že se Berani mohou cítit osaměle, až lehce nešťastně, protože nedávno se z jejich znamení přesunula planeta života Uran do sousedního Býka a vzhledem k tomu, že Uran se v Beranu přihlásil k přechodnému pobytu v březnu 2011, uplynulo od té doby už dlouhých sedm let. A za sedm let si zvyknete i na horší partnery, než je Uran, který přece jenom přináší štěstí a jistou míru pohody do větších životních změn, jako jsou změny práce, partnerských vztahů a bydlení. Ale pozor, pro Berany není Uran ještě úplně odepsaný, protože se na začátku listopadu 2018 do znamení Berana retrográdně vrátí a definitivně Skopce, neboli Berana opustí v březnu 2019. Další návštěva Uranu u Beranů se bude konat až za 84 let, takže to ve žhavé současnosti nemusí žádného Berana zajímat. Sedmého, osmého a devátého června se ve znamení Skopce, neboli Berana objeví Měsíc a v tyto dny bude pro většinu Beranů důležité číslo dvě. Nebo dvacet, popřípadě dvaadvacet. Neřeknu vám přesně proč a v jakém smyslu by měla dvojka působit na štěstí v beraním životě, ale prostě si na jakoukoliv formu dvojky dávejte pozor – můžete se umístit v soutěži jako druhý nebo můžete počítat ve dvojkové soustavě, dvojka odkazuje na partnerství, zákon akce a reakce, dvojka symbolizuje inteligenci, náhradní řešení, plán B, opakování, druhou možnost, vedlejší vztah, pokoj číslo dvě, prostě si dávejte na dvojku pozor, může vás překvapit mile i nemile, když třeba v boji o pracovní postup, kariéru či povýšení obsadíte hezké druhé místo, které ale, bohužel nebude znamenat žádné zvláštní ocenění. Dvojka symbolizuje nesouhlas, vzdor, nedokonalost a často také sebepřeceňování nebo špatný odhad. V krajním případě může znamenat také onemocnění, nemoc, virózu, nákazu, ale i počítačový vir nebo obecnou chybu v systému.
Z hlediska obecně chápaného štěstí bude pro Berany druhá polovina června 2018 lepší než ta první a pokud budou chtít s někým vážně spolupracovat a docílit dobrých pracovních výsledků, tak jako nejlepší spolupracovníci se projeví Raci, Štíři a Ryby.
Na větší projekty jako je třeba koupě nebo prodej nemovitosti, začátek podnikání, založení firmy, svatba či rozvod je z hlediska astrologicky podmíněného beraního úspěchu nejlepší datum 18. června, plus mínus jeden den. Výrazně špatné nebo smolné dny v červnu 2018 pro Berany nejsou, ani z hlediska práce, ani z hlediska soukromí nebo rodiny a vztahů.

Býk

Od začátku června budou mít Býci filosofickou náladu, kterou na své pouti zvěrokruhem přináší uvážlivý Uran. Je docela dobře možné, že kolem jedenáctého června, kdy znamením Býka prolétne Měsíc, dojde většina Býků k nějakému téměř státotvornému nebo životně důležitému rozhodnutí. Nejdůležitějším dnem teď pro Býky bude právě již zmíněný 11. červen, kdy budou Býci nejenom pod vlivem Uranu a Měsíce, ale projeví se i blahodárný vliv v opozici číhajícího Jupitera ve Štíru. Kolem 17. června bude na osudy Býků působit negativní postavení Uranu vůči Venuši na začátku Lva. V praxi se pak můžete pohádat se svým dlouholetým, věrným a téměř až ideálním partnerem, který se náhle před vaším vnitřním zrakem projeví jako vlk v rouše beránčím a během delší, leč celkem zbytečné diskuse, v níž nebude vítězů ani poražených, začne krystalizovat déletrvající partnerská krize, kterou budete muset řešit možná i několik měsíců. Pokud před svým vztahem stojíte jak šedesátikilový stěhovák před dvoutunovým trezorem a přemýšlíte, jak jej posunout dál, rozhodně využijte spíše času na samém začátku a na konci června 2018. První týden v červnu a posledních pár červnových dní se z hlediska kvality času jeví při řešení vztahových otázek a případných problémů jako efektní trefa do černého.
Z hlediska uchování zdraví, plánování návštěv zubaře, ale i plánování chirurgických zákroků se letošní červen pro všechny Býky jeví jak seslaný z nebe, je to přímo období klidu a inspirace, nemělo by ani docházet ke zbytečným dopravním nehodám, do kterých by byli zapletení Býci a jejich příbuzní, takže jediný vážnější problém, který se během června může v životní historii šťastného Býka odehrát či vyskytnout je – jak jsme si již výše naznačili – partnerská hádka, která se ale s odstupem času bude jevit stejně nesmyslná jako zbytečná. Stačí o tom trochu popřemýšlet, možná i zauvažovat a hned se tomu vyhnete.

Blíženci
 
Ve znamení Blíženců bude v červnu 2018 docela rušno a stejně tak rušno bude i v jejich životech a osudech. Hned zkraje června se na povrch viditelného spektra starostí začnou hrnout neurovnané pracovní vztahy a problémy nebo spíše nutnost řešení problémů, spojených s prací, pravidelným příjmem a komunikací. 6. června 2018 dochází přímo uprostřed znamení Blíženců ke vzorné konjunkci, čili spojení Slunce-Merkur. Je to chvíle vhodná k řešení čehokoliv, co souvisí s ekonomikou a financemi a je docela zajímavé, když už jsme nakousli téma možná i radikálního řešení problémů, protože příští měsíc, 6. července 2018 je 603 let od upálení Mistra Jana Husa, což je už asi promlčené, ale v podstatě bych se ani moc nedivil, kdyby byl Mistr Jan narozený v Blížencích, protože Blížence v červnu a v červenci čeká něco jako "hledání pravdy". Budou muset ve svém životě dořešit několik nakousnutých palčivých problémů, týkajících se otázky, kdo má a kdo nemá pravdu a podle toho se zařídit v zaměstnání, v partnerství a v dalším životě. Kvadratury mezi konjunkcí Slunce-Merkur a konjunkcí Neptun-Měsíc v Rybách, se současným trigonem s Marsem ve Vodnáři jasně naznačují, že uprostřed června 2018 je pro Blížence nejdůležitější aktivita a okamžité řešení problémů. Blížencova pasivita nebo nechuť cokoliv řešit či snaha vyhnout se vběhnutí do ringu by pro většinu Blíženců znamenala fatální chybu, popřípadě i citelnou ztrátu peněz a majetku. Takže buďte našpicovaní jak dobrmani a dobrosrdeční jak němečtí špicové, rozhodně se vám to při režírování hry s názvem Vlastní život vyplatí. Je možné, že nestihnete vykonat či vyřídit pár věcí, které budete muset udělat v červenci, čili se to o měsíc protáhne - termíny, schůzky, splátkové kalendáře a podobně.
V polovině června 2018 a zvláště v druhé polovině června se bude pro Blížence více než pro kterékoliv jiné znamení spojovat žhavý princip Slunce, princip ohně a princip informací (Merkur), z čehož snadno vznikne situace, v níž se musí začít soutěžit a bojovat, o zisk, o lepší místo na slunci, o užitečnější informace, o kariéru, o peníze. Zřejmě se tedy, milí Blíženci nevyhnete ani zápolení s intrikami, závistí a pomluvami, což má blíže ke studené válce než k otevřenému konfliktu, ale i tak nebo možná právě proto, to nebude žádná "havaj".
Červen bude pro Blížence hodně dynamický, soutěživý a občas téměř až bojový.

Rak

Až do 13. června si mohou Raci užívat rozvernou přítomnost Venuše ve svém znamení, mohou využívat skutečnosti, že jim hvězdy budou nakloněny ve všech záležitostech, týkajících se oblasti vztahů, lásky, partnerství, manželství, zakládání rodin a pěstování mileneckých a intimnějších kamarádských svazků. Pokud mají Raci v této oblasti jakékoliv nedostatky, resty či nakousnuté vztahy, které potřebují doladit, nechť využijí období od prvního do třináctého června 2018, potom se Venuše tiše stáhne do sousedního Lva, současně do Raka vejde ze strany Blíženců Merkur a Měsíc, které se hned 14. června spojí do přímo výstavní konjunkce, nicméně tato astrologická kopulace už nemá co do činění s rozvernou, užitkovou, meditativní ani cvičební sexualitou, ale s financemi. Vzhledem k tomu, co na Raky zírá odnaproti přes plot od Kozorohů, to může být podobná situace, jako když si dva týdny bezuzdně užíváme radovánek v bazénu, když tu náhle a zcela nečekaně, přijde poměrně nepřívětivý účet za vodu. Druhá polovina tohoto měsíce se bude pro Raky odehrávat nejenom ve znamení vody, ale i práce, peněz, kalkulací ohledně rodiny a bydlení, léta, které začne ve čtvrtek, 21. června a částečně také odpočinku, i když skutečného odpočinku se Raci dočkají až příští měsíc v červenci. Co se týká vztahů a vztahových záležitostí, které jsme si připomněli hned v souvislosti s první polovinou června 2018, tak to se všechno hladce dořeší téměř jakoby samo od sebe, v tom by se snad ani nevyplatilo se nějak extrémně angažovat, nic vzácného vám, milí Raci, neuteče, nic speciálního, za co byste mohli dostat jakékoliv ocenění, vás nepřekvapí, všechno se vyrovná podle osudové knihy „má dáti – dal“, nikdo nikomu nezůstane nic dlužný. V druhé polovině června, když budete řešit nejednu pracovní otázku, související s brigádnickou, podnikatelskou, popřípadě výdělečnou činností, si dejte pozor na návrhy a nápady, které většinou nebudou z vaší hlavy a právě proto by mohly pro vás znamenat zbytečnou ztrátu času a koneckonců i peněz. Proč byste měli jako brigádníci někde na náměstí nebo na koupališti celý měsíc prodávat zmrzlinu, když byste si mohli najít i lépe placenou práci doma u počítače?

Lev

Od prvního až do 13. června 2018 nebudou muset zrozenci ve znamení Lva v podstatě nic jiného řešit, než třeba, kam si půjdou večer sednout a co si dají k jídlu. Budou si tak téměř do poloviny měsíce užívat bezstarostně sladkého života, což bude náhle přerušeno příchodem Venuše ze znamení Raka. Venuše je ženský princip, je to v podstatě symbol partnerství, sexu, plodnosti, rodiny, vztahů, štěstí, ale svým způsobem také vrtkavosti a nestálosti. Venuše s sebou kromě hromady různých kladů nese i zpochybnění klasických hodnot a často i nutnost přehodnocení něčeho čemu jsme dlouho a bez výhrad věřili. 16. června 2018 dojde na začátku Lva ke spojení Venuše a Měsíce, k němuž se přidá i vliv Měsíčního vzestupného uzlu, což znamená, že se s velkou pravděpodobností objeví něco jako nutnost symbolicky proskočit hořícím kruhem. Jako na potvoru je přesně v opozici k Venuši a k Měsíci Mars ve Vodnáři, (v konjunkci s Měsíčním sestupným uzlem), který říká, že ženy ve znamení Lva budou muset řešit náhle se objevivší či zjevivší se nebo projevivší se problém, související s určitou partnerskou nespolehlivostí u muže, kterému dlouho a bezmezně věřily a pokud se bude jednat o Lvy–muže, snadno se stane, že se náhle (mluvím stále o začátku druhé poloviny června 2018) propadnou do Kafkovské beznaděje, ať už to bude po určité době existenciálního boje o přežití nebo boje s úřady a s organizacemi, poskytujícími neziskové úvěry či s dobročinnou exekuční komorou. Konflikt se v dnešní době může vynořit odkudkoliv a může se během jakýchkoliv podmínek rychle rozšířit prakticky na cokoliv a kohokoliv. Když to zjednoduším a shrnu, tak pro Lvy bude první polovina června 2018 procházka rozkvetlou růžovou zahradou, zatímco druhá polovina června bude připomínat spíše dobývání pevnosti Boyard, když zrovna nevíte, co se po vás chce.
Zdraví by mělo být v pořádku, i když je samozřejmě jasné, že se jedná o záležitost čistě individuální, protože pevné zdraví vám nezaručí ani nejlepší konstelace, ale pokud tady už jsou, tak se s nimi dá pracovat. Stejně tak máte v první polovině června možnost celkem snadno se domluvit na pracovních záležitostech a na možnostech samostatné práce a podnikání. To je věc, kterou v posledních letech doporučuji téměř každému, tady nejde o to, že nutně musíte v něčem začít podnikat, ale spíše se zamyslet nad otázkou – co umím opravdu dobře? V čem jsem nejlepší? Potom se dá i bez velkých podnikatelských manévrů třeba doučovat matematika nebo fyzika, popřípadě se můžete stát lektorem cizího jazyka a bez problémů si ročně přivydělat celkem slušnou částku.

Panna
 
Žádné jiné znamení, než Panna nebude mít takový přehled o všem, co se děje kolem nás a koneckonců i v nás samotných. Panny nejsou rušené žádnými negativními konstelacemi ani nevhodnými vlivy a mohou se celý červen 2018 věnovat jen svému duchovnímu růstu. V opozici k Panně je planeta stability Neptun, pevně zakotvená v Rybách, což je něco jako deviza klidného a harmonického myšlení. Pokud budou chtít Panny něco udělat pro svůj vlastní osud, tak v prvním červnovém týdnu mohou dořešit cokoliv, co se týká partnerství, manželství nebo vztahů s ostatními lidmi. Budou na to mít natolik dobré konstelace, že se dá mluvit i o štěstí, které jim v té době bude přát více než ostatním.
13.6.2018 se odehraje Nov v Blížencích, ale ani pro samotné Blížence to nebude mít tak hluboký a zásadní význam jako pro Panny, pro něž se v tu chvíli na několik dní otevřou velmi zajímavé pracovní a podnikatelské možnosti. V polovině června se tak Panny mohou snadněji než s ostatními domluvit především s Býky, Blíženci, Raky, Lvy, Štíry, Kozorohy, Vodnáři a s Rybami. 18. a 19. června prochází znamením Panny Měsíc a nastávají velmi silné a užitečné konstelace, týkající se takzvaně „dokončení díla“. Není to sice příhodná doba na urovnávání vztahových konfliktů, to si Panny nechají až na začátek července, ale všechno, co se týká práce, peněz, prodeje, koupě, půjček nebo i soudů ohledně peněz a vracení půjček, má výborné konstelace, slibující brzké dořešení a oboustrannou spokojenost.
Pokud se i v mimořádně spořádaném životě vzorné Panny vyskytne vztahový konflikt nebo nutnost dořešit vztahovou krizi, bude dobré, když se za tím účelem Panny vyhnou  jakýmkoliv pokusům o řešení čehokoliv v prvních letních dnech. I když, podle vyjádření klasiků má být léto pochváleno, tak zrovna od 21. až do 30. června 2018 jsou pro Panny a pro sousední Váhy (ale k tomu se ještě dostaneme) vztahové konstelace horší než obvykle, proto je lepší se poslední dva týdny v červnu raději vyhnout diskusím ve zvýšené tónině a se zrychlenou hlasovou kadencí. Mějte na paměti, že někdy se dá zvýšením hlasu hbitě dosáhnout potřebného řešení nastávající krizové situace (což platí hlavně pro učitelky na základní škole), ale někdy člověk dosáhne jen toho, že vypadá jak blázen.

Váhy
 
Červen 2018 bude pro Váhy zcela jasně rozdělený na dvě poloviny. V první polovině od začátku června zhruba tak do patnáctého června bude v životě a v osudu Vah velmi dobře vycházet všechno, co souvisí se zaměstnáním, pracovními smlouvami, komunikací s ostatními lidmi, partnerské vztahy, pokud budou, tak budou fungovat na jedničku, pokud žádné nejsou a Váhy by si přáli nějaký zajímavý vztah najít a mít, tak ho rychle najdou a většina vztahů se bude jevit od samého začátku slibně, nadějně, až mnohoslibně. Zdraví bude celkem OK, ale pozor, může se vyskytnout vyšší míra pociťované únavy, možná si budete říkat, jestli já snad nemám náběh na únavový syndrom, ale všechno je to dílo konstelací, protože když jsou v jakémkoliv směru v disharmonii, tak to často dopadne až tak, že zvony začnou bít na poplach, ale všechno se zase rychle urovná jakoby samo od sebe. Chce to jen trochu studovat kvalitu času a k důležitým rozhodnutím se rozhoupávat pouze tehdy, když udeří ta správná chvíle.
Ve druhé polovině června nejsou pro Váhy žádné zvláštní konstelace ohledně partnerství, je dokonce možné i to, že partnerství, které dosud výborně fungovalo, začne lehce klopýtat nebo se doslova potácet na vratkých nohou. V podstatě to ale chce jenom odčekat a potom využít toho, že se zlepšující se kvalitou času se zlepšuje i kvalita rozhodnutí. To ale pro Váhy po mírném zhoršení partnerských vztahů nastane až v červenci 2018. V životě se často vyskytují krátkodobé negativní osudové vlivy, které se odněkud vynoří, ani nevíte odkud, zapůsobí jak bez míření vystřelený šíp a zase zmizí, často navždy. Něco podobného může do života velkého množství zrozenců znamení Vah vstoupit právě v průběhu prvních dvou letních týdnů, čili od 21. června. Nejlepší je mít svůj pevně daný životní cíl a bez zaváhání (což nyní platí především pro Váhy) k němu postupovat.

Štír
 
Ze všech znamení má v červnu 2018 pouze Štír oficiální právo na dokonalé štěstí, protože uprostřed Štíra visí, jak zasloužený diplom na stěně, planeta míru, smíru, harmonie a štěstí – Jupiter. Kdo má ve svém štítu Jupitera, má vždycky pravdu. Naopak to, bohužel a často i bohudík neplatí, popřípadě to platí jen to do té míry, že se nedá vyloučit, že můžete mít pravdu i bez Jupitera, ale s Jupiterem jde prostě všechno lépe a radostněji. Již jsem psal o tom, že princip štěstí se může často a nečekaně projevit jako princip vrtkavosti - záviděníhodné štěstí se změní v životní prohru a často to jde tak rychle, že se ani nestačíte divit. Tento červen ale bude ke všem Štírům neobyčejně vlídný a laskavý, nic vyloženě osudově negativního se nestane. Pokud jste něco nestíhali v práci nebo během podnikání, tak to doženete během prvního červnového týdne, pokud jste se s někým v květnu v rámci akce „máj – lásky čas“ pohádali nebo si vjeli do vlasů, všechno se už během první poloviny června vysvětlí a urovná, jestli někomu dlužíte peníze, které jste si od něho neuváženě půjčili, tak mu je alespoň z větší části vrátíte a opět budete kamarádi na život a na smrt, pokud jste si chtěli něco koupit, tak si to prostě koupíte, i kdyby na sůl nebylo (dnešní ekonomika dokáže zázraky, často vyloženě Jupiterské) a okolo 18. června zjistíte, že máte schopnost vidět do budoucnosti, takže můžete pro kamarády a pro známé věštit, číst z ruky, předpovídat počasí, vykládat karty a léčit jakékoliv choroby. V horoskopu se objevuje z trigonů složená Davidova hvězda, jejímž nejdůležitějším vrcholem je právě Jupiter ve Štíru. Jasnovidnost se vás ale dotkne pouze v průběhu věšteckého pondělí 18. června, potom vás to zase rychle přejde, ale štěstí v lásce, v partnerství, v práci, v podnikání a koneckonců i v oblasti zdraví se vás bude držet minimálně do začátku července 2018.
Prodáváte-li nemovitost, kterou už dlouho marně nabízíte různým potenciálním kupcům, přijde k tomu nejvhodnější doba v polovině června, pokud chcete nebo potřebujete něco koupit, dům, statek, pozemek, stavební parcelu, čeká na vás docela vhodná chvíle na samém konci června. V polovině června je dobré se odstěhovat, ke konci června je lepší se nastěhovat, pokud tedy řešíte problém s případnou změnou bydliště nebo sídla firmy.

Střelec
 
Od 1. června až do 24. června budou mít Střelci dojem, že všechno běží tak nějak kolem nich, že se jich nic netýká, někteří Střelci budou mít dokonce pocit, že žijí v jiném vesmíru než ostatní lidé. Dojem je samozřejmě pouze dojem, není to použitelný důkaz, ani se z dojmů, i kdyby jich byla celá hromada nebo přehršel nedá vytěžit nic praktického. Proč to ale říkám – protože samo od sebe ke Střelcům v červnu nic nepřijde. Přitom je krajně pravděpodobné, že v prvních dvanácti červnových dnech 2018 budou mít Střelci velmi zajímavou příležitost přihlásit se do nějakého vzdělávacího programu, přičemž se může jednat o školy, školení nebo kurzy, které by se mohly kladně, ne-li přímo zlatým písmem zapsat do jejich životní pracovní kroniky a mohly by být k užitku po celý další Střelcův produktivní život. Nejeden Střelec se stal slavným astrologem, když se naučil významy astrologických symbolů a nejeden Střelec – astrolog se v rámci dalších možností naučil psát na klávesnici computeru, aby své znalosti z astrologie mohl prodat.
13. června 2018 mohou Střelci navázat zajímavou známost nebo se mohou, jak se vtipně říká, někam posunout se svým vztahem, který se už dlouho nikam neposunul. I kdyby to bylo směrem k rozvodové síni, ve vztazích je každá změna užitečná.
Střelci, kteří se chtějí přestěhovat z vesnice nebo z menšího města do většího města budou mít během června štěstí na zajímavé náhody, které jim v uskutečnění jejich úmyslu pomohou, zatímco Střelci, kteří se budou chtít přestěhovat ke svému partnerovi nebo k jakémukoliv známému se s velkou pravděpodobností setkají s nečekanými překážkami. Neříkám jako vykladač astrologických konstelací, jestli je něco správné nebo to není správné, jenom upozorňuji na eventuální překážky, které se mohou, často i celkem nečekaně vynořit. Neptáme se "proč?" ptáme se jen "jak si s tím poradit?"

Kozoroh
 
Od samého začátku června 2018 je znamení Kozoroha ovlivněno přítomností Saturnu, Měsíce a Černé Luny. Měsíc již během 02.06.18 tiše mizí v sousedním Vodnáři a znovu se objeví až na samém konci června. Černá Luna je druhý střed oběžné dráhy Měsíce kolem Země, není to tedy žádná planeta. Z hlediska planetárního obsazení si musí zrozenci ve znamení Kozoroha vystačit se Saturnem, což je ale na druhou stranu velmi silná planeta, k níž se vztahuje celá řada pozitivních i negativních vlastností. Nejdůležitější z nich je jednoznačně souvislost s časem a čas je, jak známo, občas docela prevít. Když se mluví o čase, tak kromě několika kladných vlastností (čas všechno hojí, přináší zapomnění na utrpení, s časem jsou spojené zkušenosti, produktivně strávený čas je devizou pro budoucnost) si většinou vzpomínáme na nepřebernou hromadu vlastností negativních (každý máme k životu vyměřený určitý čas, čas je spojený se stárnutím a ubýváním sil, personifikovaný čas požírá své děti, protože vše, co se v čase narodilo nebo vzniklo, čas opět stráví, čas je spojený se zapomínáním a k tomu všichni víme, že čas je pojem relativní, někdy může běžet rychleji, jindy pomaleji, ale to je pouze odvozené z teorie relativity, na vlastní kůži to ještě nikdo nezažil. Čili se i Kozorozi, kteří mají v červnu 2018 oficiální patronát nad retrográdním Saturnem nemusí radovat, že by se pro ně zpomalil čas nebo, že by jim plynutí času přineslo nějaké zvláštní výhody.
V první polovině června budou mít Kozorozi krásnou možnost takzvaně si pročistit vztahy, to znamená, že přijde i příležitost, vyříkat si problémy z očí do očí s někým, kdo se o povzbuzení vztahů zatím tiše snažil za zády hlavních aktérů. Potom bude téměř až do konce června relativní klid i včetně toho, že do osudu či do života nepřijdou žádné nenadálé problémy, nehody, ani náhlá onemocnění a úplně na konci června je možné očekávat, že se objeví nějaká zajímavá pracovní příležitost, tedy nová příležitost, o které jste dosud neměli ani tušení. Přitom ale může být dokonce i z dlouhodobého hlediska docela zajímavá.

Vodnář
 
Celý červen 2018 bude ve Vodnáři planeta Mars, která má na rozdávání mužskou aktivní energii, použitelnou k uskutečnění plánů, k vzestupu a kariéře. Takže, milí Vodnáři, pokud jste si plánovali, že začnete chodit do fitka či běhat do přírody, zvláště teď, když je hezky, nebo jste se chtěli přihlásit na půlmaraton popřípadě na náš kurz cvičení a meditací, nejlepší čas je právě v červnu. Stejně tak je právě nyní výborné období na rozhodování a změny ve vašem životě. Můžete uzavřít obchod, smlouvu nebo si vzít půjčku, samozřejmě jen tu výhodnou. Každá změna je během června pro Vodnáře změnou k lepšímu. Na začátku června Vodnářem proletí Měsíc, který se na konci, tedy 30. června vrátí a bude na Vodnáře působit jak příval inspirace a nových nápadů. Zvláště těch kladných, týkajících se Vodnářovy práce a kariéry. V práci budete rychlejší a výkonnější, takže je i reálně možné, že za své výkony dostanete více peněz či lepší pracovní pozici. Samozřejmě také za více peněz. Mějte ale na paměti, že skromnost se vždy vyplatí, i kdyby byla jen hraná. Abyste nechodili s nosánkem nahoru a neštvali konkurenci, která se může vyskytnout i u vás na vašem pracovišti. Pokud jste na tom zatím tak, že žádnou práci nemáte, ale něco zajímavého hledáte, určitě se během června porozhlédněte, trochu se pozeptejte a nenechávejte nic na dobu po prázdninách. Bude hezké počasí, jsou na to, právě s tím Marsem, dobré konstelace, tak proč si práci nevyřídit a nezařídit už teď? Škoda nevyužít každé možnosti. Zdraví vám bude v červnu sloužit a fungovat jak hodinky, nic se vám nestane, jen pokvetete, jako červnová příroda. Vodnářky-ženy, pozor na muže, kteří vám budou slibovat krásnou budoucnost za předpokladu, že do nich na začátku budete muset trochu investovat, že vám to pak vrátí. Nic takového totiž nebude fungovat, musíte si najít někoho, kdo už od samého začátku bude investovat do vás. Musíte si více všímat, co kdo dělá, ne co říká.

Ryby

Když se vás někdo zeptá, které znamení bude patřit k těm klidnějším a vyrovnanějším, tak ať už budete jmenovat kohokoliv, nesmíte zapomenout na Ryby. Ryby v červnu 2018 budou jak ryby ve vodě. Uprostřed svého znamení mají Neptun, to je jedna z nejpomalejších planet, ale dá se říct, že ke znamení Ryb dokonale sedne a k tomu se přidá 6. června Měsíc, který zase patří k těm nejrychlejším, takže je možné, že nás v tuto dobu Ryby něčím zajímavým překvapí, třeba přiběhnou nebo připlují s nějakou zajímavou novinkou, popřípadě něco důležitého objeví.
Ve vztahové rovině jsou na tom Ryby dobře po celý červen, takže u nich rozhodně nedojde k žádným vztahovým nebo partnerským kolapsům, spíše se dá čekat, že vzhledem ke zvýšenému zájmu o jakékoliv informace, mohou Ryby odhalit něco zajímavého, co se někdo už dlouho snažil skrývat či tajit před společností, před spolupracovníky nebo před veřejností, čili Ryby-umělci a Ryby-investigativní novináři se mohou přibližně tak v polovině června dostat do popředí zájmu. Něčeho podobného s odhalováním pravdy se můžeme díky Rybám dočkat i příštího měsíce v červenci. Je to docela zajímavé i vzhledem k tomu, že Ryby se obvykle drží stranou a svých pět minut slávy si málokdy užívají v záři reflektorů a fotografických blesků.
V druhé polovině června si Rybky musí dávat větší pozor na zdraví, hrozí nenápadná viróza, která se ale může táhnout hodně dlouho nebo se z ní může stát i vážnější onemocnění, takže raději žádné vysedávání v noci na zahradě nebo na ulici u kiosku s pivem.
V pracovní rovině se mohou Ryby dožít během června několika docela zajímavých zvratů, obratů a dokonce i nabídek, ale spíše v kladném slova smyslu, než že by o něco přišly. Zvláště kolem 12. června, kdy bude Merkur přecházet ze znamení Blíženců do znamení Raka a 21. června, kdy z Blíženců do Raka bude přecházet Slunce, je možné, že se Rybky setkají se zajímavou pracovní nebo finanční nabídkou – a pozor, může jít i o nabídku takříkajíc netypickou, nemusí se tedy jednat pouze o pracovní objednávku, ale o určitý typ finanční transakce, která ale bude pro většinu Ryb nezvyklá. V takových případech je vždy lepší se nechat překvapit, než kalkulovat dopředu a promýšlet všechny alternativy a možnosti. Takže, hlavu vzhůru a – nechte se překvapit!
 
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/