Sex vs. vztahy

 
Čím se co projevuje
 
Občas se stane, že se zaseknete v nějaké nesmyslné diskuzi a nevíte jak z toho ven. Jako například někdo prohlásí, nemohu s tebou být, protože jsem o mnoho světlejší než ty, zdržovala bys mě při mém duchovním rozvoji nebo problém je v tom, že patřím mezi indigové děti, takže mi nikdo nemůže rozumět, bůh je jenom jeden, všechno je řízené náhodami, celý osud je náhoda, takže je zbytečné se o něco snažit, popřípadě, nic není náhoda všechno je dané předem, i to, že někdo o tom začne pochybovat. Všechno jsou to výkřiky do tmy, které mají podobnou cenu jako tvrzení – pan Novák je špatný člověk (protože neposlouchá svou ženu), paní Bumbalásková je velmi bohatá (protože to o sobě tvrdí), pan Samsa je vynikající manažer s bohatými zkušenostmi (napsal to o sobě do životopisu)  a tady pan léčitel Lepra umí vyléčit i rakovinu (můžete se to dočíst na jeho facebooku). Jak už možná správně tušíte, blížíme se k jednoduchému rozuzlení neboli k jádru pudla – ať už o čemkoliv kdokoliv tvrdí cokoli – je naprosto jedno, co tvrdí (nic není náhoda, všechno je náhoda, můžeme osud ovlivňovat, nemůžete ve svém osudu nic ovlivňovat, občas ke mně zajdou na návštěvu mimozemšťané, u mě zase bydlí andělé, umím levitovat, jsem duchovní bytost, každý si může dělat co chce, všichni máme stejné šance, vesmír je nevyčerpatelný zdroj čehokoliv, stačí po tom jen sáhnout…) – důležité je, jak se to, o čem dotyčný či dotyčná mluví, projevuje v praxi a díky čemu přišel nebo přišla k pozoruhodným názorům, se kterými nás právě unavují. Jsem indigové dítě. Dobře. Jak se to (i ostatním) jeví v praxi? Umím dobře hrát na kytaru. Zaběhnu stovku pod deset, zdvihnu v benči 300 kilo, umím perfektně anglicky a italsky. Jistě se nemusíte příliš namáhat a už tušíte, jak by zněla odpověď třeba při přijímacím pohovoru. Zaměstnavatel potřebuje člověka, který něco umí a vydrží to dělat osm hodin denně. Dokážete levitovat? Vznášet se ve vzduchu? Jistě dostanete dobře placené místo mýče oken výškových budov. Už na školních besídkách jste se předváděl jako rychložonglér, kterému se nikdo nevyrovná? Tak si to můžete namířit rovnou do Monte Carla, do Paříže nebo Las Vegas. Stejně tak se můžete rozjet do Las Vegas, když umíte perfektně hrát poker. V těchto případech to s dokazováním svých schopností máte celkem jednoduché. Pokud ale nepotřebujete nikomu nic dokazovat, tak se zřejmě nepohnete z místa. Chod současné společnosti je založený na konkrétních věcech. Od rána do večera musíte ostatním dokazovat, že svou existenci zvládnete, že něco ovládáte, že jste v něčem dobří až vynikající, ne-li přímo nejlepší nebo jste alespoň stejně dobří jako ostatní. Že máte schopnosti, které můžete kdykoliv nasadit do boje o přežití. Jinak vás, až do této chvíle laskavá ochranka vyprovodí ke dveřím s nápisem Východ. Exit. Game over.
Rada zní – řešte praktické věci, které se dají dokázat nebo jsou vidět, popřípadě se jakýmkoliv způsobem projevují v realitě. Nás nemusí zajímat, proč musíme něco dodržovat, i když je to nesmysl (a za bílého, slunečného dne s rozsvícenými světly jezditi budeš!) nebo vyložená hloupost (a na rozdíl od cestujících v autobusech, tramvajích, ve vlacích a v metru, se i v městském provozu pásy černými k sedadlu poutati budeš), nás musí zajímat pouze praktická část věci, čili, jak se s tím vyrovnáme, aniž by to byl zbytečný nápor na naše zdraví. Takže, až nás někdo zase překvapí tvrzením, že nic neexistuje, všechno je jen sen, ale my máme svobodnou vůli a můžeme změnit svůj osud - nebo naopak nám bude tvrdit, že nemůžeme změnit vůbec nic, protože jsme jen naprogramovaní biologičtí roboti, kteří mají přesně dáno, co a kde budou dělat za měsíc nebo za rok a jaká přitom budou vykřikovat politická hesla. Zákon akce a reakce neexistuje, jenom se nám zdá, ale ze svého snu se neprobudíme. Je úplně jedno, jak bude kdo vysvětlovat mechanické pozadí fungování tohoto světa, v oblasti mezilidské komunikace pořád platí a bude platit – tady je Rhodos, tady skákej! Je to stále ten nejjednodušší argument - jsi silný, jak o sobě tvrdíš? Tady je závaží, tak ho zvedni!
 

Poznámka k věštění z tarotových karet

Věštba podle tarotových karet vždy funuje tak, že když jsou špatné karty nebo vyjdou nějaké zádumčivé karty jako jsou Desítka Mečů, Devítka Mečů, Věž, Pětka Disků, Trojka Mečů, Osmička Mečů, Pětka Disků nebo Viselec, tak se zřejmě setkáte s něčím, co chápete jako negativní, ale nemůžete to změnit. Přijdete do divadla, máte zakoupenou vstupenku, usednete na svá místa a čtvrt hodiny po osmé (začít měli už v osm), přijde uklizečka oznámit, že se představení ruší, protože se pan Sokol, představitel hlavní role, nedostavil (zažili jsme v Činoheráku). To je situace, kdy nepomůže ani pozitivní myšlení, ani studium esoteriky, ten večer se prostě aranžované divadlo nekoná, koná se pouze divadlo života, i když tomu zpočátku nic nenasvědčovalo, možná jen pár blbých karet ve výkladu. Když jdou na něco dobré karty, tak to, bohužel, neznamená, že automaticky bude všechno dobré, až vynikající, OK, na jedničku, excelentní, super a "lepší to být nemůže" - karty na otázku, jestli uděláte zkoušku z matematiky zvednou palec nahoru, vy se zaradujete, přestanete se učit a zkoušku neuděláte. Čili ještě jednou - když jsou karty dobré, znamená to, že je všechno více na vás, než na "osudu", jste v tu chvíli "strůjcem svého štěstí" nebo "pánem svého osudu", ale musíte se snažit. Jak často opakuji zas a stále znovu - být nejlepším nestačí. Nicméně, když otočíte volantem doleva, pojedete doleva, otočíte-li doprava, pojedete doprava. Pokud přitom vjedete do zdi, je to vaše chyba, nemuseli jste jezdit nikam. Je to stejné jako při šoférování auta. Dobré karty ve výkladu vám říkají hlavně to, že budete mít auto k dispozici.

 

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/