Sex vs. vztahy

 
Při rituálech klademe důraz na magii živlů, to znamená, že při žádném rituálu nesmí chybět oheň (téměř vždy plápolá v naší blízkosti nějaká svíčka, i když třeba vykládáme taroty nebo pracujeme s počítačem), voda nebo symbol vody (nádoba, miska, fontánka), vzduch (většinou zastoupený dýkou, mečem, nožem, kuřidlem, vonnou tyčinkou, někdy používáme i samurajské katany) a země – kámen, krystal, ale také magnet nebo podstavec, na kterém něco stojí, jako symbol stability. Jednotlivé symboly se dají kombinovat, zajímavě působí například miska s vodou, která má uprostřed stojánek na svíčku – symbol spojení vody a ohně. Nesmíme zapomínat na zvláštnost ohně – zatímco voda, jako H dvě O, vzduch jako N dvě a O dvě a element země jako bohatá směs různých sloučenin křemíku Si, hliníku Al, uhlíku C a dalších prvků, jsou směsi chemických sloučenin a prvků, oheň je proces. Spalování, většinou okysličování, neboli ztráta valenčních elektronů, však to znáte ještě ze školy.
Lidská lebka, která je u pokročilého mága naprosto nepostradatelná prakticky u všech rituálů, zvláště těch, které se týkají magického sexu, by měla být na oltáři na čestném místě. Je to symbol mysli, neboli ducha. Je zajímavé, že sex sám o sobě v sobě nese princip Ducha, protože se odehrává především v mysli. Oheň je potom energie, která souvisí se sexem, sex "rozpaluje", voda souvisí s anatomickým propojením pohlavních a močových cest a princip země se vztahuje k mateřství a "vyklíčení" nového života. Děloha pak symbolizuje Zemi.
Jeden naprosto jednoduchý, ale hodně účinný rituál spočívá v posvěcení potravy znamením pentagramu. Nakreslíme na papír pěticípou hvězdu o průměru cca 20 centimetrů – nejlépe se kreslí jedním tahem, začneme od horní špičky směrem k levé spodní špičce a pokračujeme pořád dokola, až skončíme opět u horní špičky, u které jsme začali a od které opíšeme kolem celé hvězdy kruh proti směru hodinových ručiček, tedy proti směru plynutí času. Nakrájíme ovoce nebo zeleninu, kterou se chystáme požít v syrovém stavu a na deset až patnáct minut položíme nakrájené kousky doprostřed nakresleného pentagramu. Potom je sníme. Všechny dobré vlastnosti takto připraveného pokrmu budou znásobeny, aniž bychom je museli šrotovat v supervýkonném mixeru, jak je dnes již téměř přirozenou módou a rozšířeným zvykem. Přítomnost pentagramu má podle našich zkušeností daleko větší a lepší vliv než jakékoliv konstrukce modelů pyramid. Samozřejmě, kdo je zatížený na pyramidy, ať zůstane u pyramid, ale pentagram je pro nás klasika, navíc je díky své převládající dvourozměrnosti daleko skladnější a pohotovější než pyramida. Proto také mágové starověku i novověku dělali kolem sebe znamení kruhu a znamení pentagramu, nikoliv znamení pyramidy.
Pokud jste někdy přemýšleli o tom, že byste se pustili do egyptské magie nebo kabaly, protože by mohly být účinnější, než "prosté" rituály lidové magie, myslím si, že je to zbytečné. Když má někdo empatii a trochu nadání, bohatě si po celý život vystačí s několika základními rituály a nic jiného nebude potřebovat. Podle mých zkušeností je lepší soustředěně opakovat pár jednoduchých rituálů, než se pouštět do stále nových a nevyzkoušených magických postupů nebo si dokonce myslet, že čím je rituál složitější, tím musí být lepší nebo účinnější. Opak je pravdou. Stane se, že někdy jednoduchý rituál naprosto selže - nemá skoro žádný účinek, tak si řeknete, že vyzkoušíte něco "průraznějšího". I to je naprosto zbytečné. Důvod neúspěchu je prostý - buď jste se netrefili do správného času nebo se pokoušíte změnit něco, co z hlediska Nejvyšší Síly nemá být změněno.

 

 
 
Následující videjko je zajímavé tím, že Monica na něm nebo v něm tančí se skupinou Three Flowers a současně mydlí do jednoho z bubínků ve zvukovém doprovodu. Jak to ta holka všechno stihne... inu, je asi mimořádně šikovná, nadaná a učenlivá. Což je také důvod a hlavní argument, proč právě ona ustála těžké přijímací zkoušky na exkluzivní místo mé spolupracovnice a asistentky. Spolupracovat s námi může každý, kdo něco zajímavého a užitečného umí, i když je pravda, že dostat se k nám je o něco těžší než se dostat do učení v Shaolinu. Hlavně, že legenda pokračuje. Hlavní učební obor je poměrně divoký survival - jak bez majetku, bez peněz, bez práce a bez vlivných známých, kteří jsou v komunistické straně nebo alespoň v hnutí ANO a koneckonců i bez rodiny, která má alespoň dva baráky a tři byty v Praze, přežít v české republice. Není to tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát, spíše bych byl v pokušení suše konstatovat, že proti tomu jsou i dva roky v Shaolinu poměrně slabý odvar.
 
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/