Sex vs. vztahy - mnoha cílů se dá dosáhnout jen pomocí rituálů

Meditace nad jantrami, grafickými symboly indických bohyň a bohů patří mezi velmi účinné magické rituály.
Nejvíce zkušeností jsem získal pomocí meditace nad Lakšmi jantrou, kdy jsem opakoval během jedné meditace 108 krát Lakšmi mantru, což znamená, že jsem se recitaci Lakšmi mantry věnoval každý den přibližně 25 minut a zkoušel jsem to po dobu několika let. V porovnání s klasickým rituálem lidové magie, jako je například spálení papírku s napsaným přáním, to podle mých zkušeností, vyjde asi tak nastejno. Zopakovat 108 krát jednu mantru a po vyslovení mantry vždy říct aum nebo óm, ať už v duchu nebo nahlas, trvá, jak už jsem řekl asi dvacet pět minut. Pokud přitom budete, stejně jako já, klečet na replice kančí kůže, což se běžně doporučuje, musíte se připravit na to, že vám téměř zkolabuje krevní oběh v kolenou. Není to tak jednoduché, jak se na první pohled zdá, ale je dobré si to vyzkoušet, abyste pro příště věděli, o čem je řeč. Z magického hlediska bohatě stačí opakovat několik základních, jednoduchých rituálů, které jsou stejně účinné, jako kterékoliv jiné, daleko složitější a zdánlivě propracovanější rituály. V magii stejně jako kdekoliv jinde platí, že v jednoduchosti je krása a že to, co je jednoduché, bývá také účinné.
Jak to kdysi krásně vyjádřil jeden můj známý: "To je pořád řečí kolem bojových umění a podobných nesmyslů, dříve se tomu říkalo zednická facka a nikdo o tom nediskutoval, dnes tomu říkají karate a dělají z toho vědu."
Se svými tantrickými asistentkami jsem zkoušel rituály na zvětšení a zpevnění ňader podle tao-jógy. Jde o masáž, kterou provádí ženě muž. Klekne si za ženu, zezadu ji popadne za ňadra a začne je masírovat. Žena se přitom sama sexuálně vzrušuje, což je velmi důležité. Přátelé a známí, kteří rituální masáž na zvětšení ňader vyzkoušeli, často zapomínali na to, že žena musí být po celou dobu masáže co nejvíce sexuálně vzrušená. Opět platí pravidlo, že ne vše, co se snadno řekne, se i snadno udělá. Platí to pro většinu žen, ale když se dílo podaří, jsou účinky tohoto rituálu nadmíru uspokojivé. Při masáži se zvláštní pozornost věnuje akupresurním bodům, které najdete, když sjedete prsty čtyři centimetry pod bradavky a čtyři centimetry směrem k hrudní kosti. Masáž provádíme pomalými, důkladnými pohyby a ke konci masáže, která by měla trvat zhruba dvacet minut, dosáhne žena vyvrcholení. Chce to trochu cviku, ale uvolněný, zdravý jedinec dokáže v oblasti rituálního sexu prakticky vše, co není z hlediska přírodních zákonů už předem vyloučené.
Při magických rituálech, i když neděláme sexuální magii, tao-jóu nebo tantru, ale normální rituální, lidovou magii, býváme často nazí, protože nahota má velký magický význam.
Často z úst experimentujících magických adeptů zazní otázka:

Máme při rituálech používat pravé zvířecí kůže nebo repliky?

Při mnoha rituálech se doporučuje používat buď kančí kůži nebo medvědí kůži, dokonce i tygří nebo leopardní kůži, občas si rituál žádá zebří kůži nebo hadí kůži. Rituálů, které by volaly po lidské kůži je poměrně málo (ale nebojte se, že nejsou – ve východních rituálech se používaly kůže, které byly stahovány zaživa z neposlušných harémových otrokyň). Dnes je ale všechno jinak, takže jediné, co stále dokola doporučuji, je používat repliky a vyhýbat se pravým kůžím z divoce žijících zvířat. To samé platí pro předměty ze slonoviny, žraločí ploutve nebo rohy z nosorožce. V podstatě se tento požadavek vztahuje i na vánoční stromky, i když o těch se nedá říct, že by žily divoce v lese, protože všechny tyto předměty v sobě nesou hluboce negativní prvek prokletí a neštěstí. Pokud se prostřednictvím těchto, dnes už prokletých předmětů magicky nebo rituálně spojíme s proudem neštěstí, nemůžeme čekat nic jiného, než že se nenechavá ruka smůly dotkne i nás. Mohu mít rád leopardí vzor, ale ze zásady a vždy bych odmítl vlastnit pravou leopardí kůži. V současnosti je pravá kůže z mnoha zvířat spojená s principem ohrožení, pronásledování, týrání, smrti a nepřežití. Nejsem blázen, abych se myšlenkově spojoval s těmito proudy. Jak se říká, mám svých starostí dost. Jistou výjimku občas udělám s hovězí kůží, protože se styl našeho života tak jako tak od ustájení hovězího dobytka příliš neliší. Vždy pamatujme na magickou zásadu analogie – svůj k svému. Chcete být originální, nespoutaní, volní, svobodní, nezávislí, silní a zdraví? Žádný z těchto atributů dnes už nenajdete ani v tygří nebo jakékoliv jiné kůži. Buďte rádi, že se cítíte dobře ve své vlastní kůži a cizí kůže moc nepropagujte a raději nepropagujte ani čínská hnutí za svobodu nebo Tibet, i kdyby  za vámi na chatu na víkend přijel sám Dalajláma. Vždy je dobré vědět, co děláme a moc u toho nepít, abychom tu schopnost neztratili. Takže na otázku, jestli se dá hledat nespoutaná potence v tajemném prášku, umletém z rohu divokého nosorožce, se dá jednoznačně odpovědět, že ani náhodou! To ji spíš najdeme v kornoutu se zmrzlinou.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/