Sex vs. vztahy

 

Proč může být znalost magie užitečná právě při budování partnerství?

Magie znamená být aktivní na jiné úrovni vědomí.

Nádoby, mísy, ale i lastury a ulity vodních mlžů a plžů symbolizují element vody. Voda úzce souvisí s rituály sexuální magie, ale také s rituály, podporujícími komunikaci. Začátek jednoho klasického rituálu spočíval v tom, že se šaman vymočil do mísy a všichni se z ní napili na znamení soudružnosti. Doma to raději nezkoušejte, protože zase až tak jednoduché, jak je to zde napsané to není, už jenom sehnat pravého mága, čaroděje či kouzelníka je dost těžké.
Komunikaci podporovala také muchomůrka červená, jejíž kabátek se stal předobrazem létajícího šamana – Santa Clause.
Použití pentagramu – pozor, dá se použít i jako podložka. Třeba pod sklenici.
Je celkem jedno, jde-li o pentagram kovový nebo nakreslený.
Pokud se nám líbí východní filozofie, můžete při rituálech použít i prvky a symboly z buddhismu. Raději tak čiňte ale pouze u nás. Jak jsme měli možnost pozorovat, v zemích, kde je Buddha takzvaně doma, je buddhismus stále více nátlakový, pomalu se z něho stává náboženství se všemi negativními rysy a jevy, které k jakémukoliv náboženství patří, včetně existence náboženské policie a možnosti vyhoštění ze země, třeba jen kvůli tomu, že máte svého oblíbeného buddhu vytetovaného na rameni.
Takže v podstatě jde vývoj jakéhokoliv duchovního, náboženského, politického či reformátorského směru svým tempem předem určeným směrem a jak vždy říkám, největší průšvih v existenci jakékoliv větší skupiny lidí nastane, jakmile se spojí víra nebo náboženství s organizací. A k tomu dojde vždycky. Takže nakonec, ať už Buddha, Ježíš nebo Marx, potíže z toho vyplynou prakticky stejné.
Jin a jang, ženský a mužský element představují dvě poloviny, které dohromady vytvářejí dokonalý, harmonický celek. Ale i naopak se dá říct, že každý dokonalý a harmonický celek můžeme rozložit na dvě poloviny, jinovou a jangovou. Budeme-li hledat rozdíl mezi bílou a černou magií, najdeme jej s nejvyšší pravděpodobností právě zde. I když, je pravda, že magie je jenom jedna, jakmile ji budeme chtít rozdělit na bílou, černou nebo červenou (sexuální), porušíme jeden magicky dokonalý a harmonický celek. A je i možné, že nám v tu chvíli celá magie přestane fungovat, jak původně měla.

 
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/