Sex vs. vztahy - co se nedá ovlivnit rozumem, dá se ovlivnit pomocí rituálů a talismanů

 

Oheň podporuje energii, potřebnou ke splnění přání.

Přání, napsané na papírku normální tužkou, se dá vhodit rovnou do ohně. Rituální spálení přáníčka provedeme samozřejmě nejlépe v přírodě nebo na zahradě, pokud nějakou máme k dispozici. Někdy se to spojuje se skákáním přes oheň. Podle toho, jak je velký. Skočíte přes oheň a přitom si něco přejete. V paneláku zřejmě těžko budete skákat přes oheň. Jedině snad o Vánocích, když se budete snažit, aby vám od hořícího stromečku nechytl byt. Taky není dobré zkoušet skákat přes oheň ve skladu s benzínem nebo s organickými rozpouštědly.
V přírodě si počkáte na tajemnou hodinu, kdy začne zapadat Slunce. Zapálíte oheň (samozřejmě podle toho, jestli je to na místě, kde si to můžete dovolit) a necháte jej rozhořet. To může trvat deset až patnáct minut. Slunce zapadá a kolem se stmívá. Ještě předtím, než nastane tma, v tajemném příšeří, vhodíte do ohně složenou obálku s napsaným přáním.
Díváte se, jak obálka hoří a soustředíte se na to, co chcete, aby se splnilo.
Když papír s přáním, vloženým do magické obálky dokonale shoří, prohrábnete oheň a ještě chvíli počkáte. Potom, až se na to budete cítit, oheň několikrát přeskočíte. Je to zábavné a rituální současně. Skákání v přírodě má svou dlouhou tradici – rituální skákání probouzí plodivou sílu. Je docela dobře možné, že právě z rituálního skákání kolem ohně vznikla celá řada typických lidových tanců.
Není proto od věci, když tento rituál vyzkoušejí páry, které touží po dítěti, ale z nějakého, ne příliš jasného důvodu, nemůže žena přijít do jiného stavu. Na papírek se potom napíše přání, aby žena otěhotněla, papírek se spálí a přání se následně posílí skákáním přes oheň.
Netřeba ani dodávat, že při skákání přes oheň, i když je nás přitom víc, jsme všichni nazí. To vše opět podporuje plodnost všech přítomných žen. A touhu všech účastníků plodivého tance, co nejdříve pár kilo shodit.
Oheň má v sobě cosi živého, doslova magického, proto jej používáme i při vodních rituálech. Při výkladu tarotových karet někdy stačí zapálit jednu svíčku nebo dvě, popřípadě tři. Při složitějších rituálech je dobré vytvořit ze svíček, například z čajových svíček, celý ochranný kruh. Ochranný kruh se dá používat prakticky při jakémkoliv kouzlu. Zabraňuje cizím negativním vlivům, aby rušily vaše čarování. Kruh se dá opsat ve vzduchu pomocí atame, neboli rituální dýky, ale dá se také symbolicky udělat rukou nad hlavou nebo kolem sebe. Je celkem zbytečné malovat svěcenou křídou po podlaze. Jde o symboliku, při níž je imaginace, představa vytvoření kruhu, daleko důležitější než nějaké malůvky. Ochranný kruh se dá vytvořit, jak už jsme si řekli, také ze svíček nebo z tarotových karet. Ke konci čarování nebo rituálu kruh symbolicky zrušíme - prostě jej opustíme, vystoupíme z něj.
Základem rituální magie je několik jednoduchých úkonů, které opakujeme stále dokola.
Pomocí ohně a svíček zvyšujeme energii svých přání. Papír složený do obálky, popřípadě zapečetěný, symbolizuje, že to, co si přejeme, zůstává pouze mezi námi a Nejvyšší Sílou. Visací zámek představuje bezpečí.
Svíček máme vždy připravené větší množství, ale, jak už jsme si řekli, nesnažíme se založit požár.

Posvěcené špendlíky

Tři špendlíky s velkými barevnými hlavičkami můžeme použít k různým rituálům. Představíme si, že každý špendlík znamená splnění jednoho dílčího přání. Větší svíčku lehce namažeme olejem a zarazíme do ní tři špendlíky. Svíci zapálíme a necháme hořet. Pokud ji musíme nechat bez dozoru, zhasneme ji a zapálíme opět, až ji budeme mít pod kontrolou. Vždycky, když z ní vypadne jeden špendlík, splní se přání, které bylo tímto špendlíkem reprezentované. Doporučujeme, aby se jednotlivá přání doplňovala nebo aby navzájem souvisela.
Špendlíky, které opakovaně používáme k různým rituálům, uchováváme ve zvláštní krabičce a na nic jiného je nepoužíváme, jinak by se jejich kouzelná moc oslabovala.

Kdy je vhodný čas na provádění rituálů?
Nejlepším vodítkem jsou lunární fáze, především Nov a úplněk.

Když při čarování oslovujeme element vzduchu, vyhodíme do větru natrhané lístky nebo popel (zbytky ohňových rituálů).
Element vzduchu uctíváme pro jeho "všudypřítomnost". Hodí se pro všechny rituály, které mají zajistit spravedlnost, vyrovnání nebo nápravu chyb z minulosti.

Oltář může být improvizovaný, například použijeme jakoukoliv plochu, přes kterou přehodíme tmavou nebo alespoň tmavší látku.
Předměty, které zastupují jednotlivé elementy, Země, Vzduch, Voda, Oheň a Mysl rozestavíme pokud možno, symetricky kolem pomyslného středu.

Variace rituálů

Něco si přejeme, napíšeme přání na papír, spálíme a popel vložíme do obálky. Obálku můžeme buď vyhodit někde venku mimo svůj příbytek a mimo místnost, kde jsme rituál prováděli, ale můžeme také obálku otevřít někde na skále nebo na vršku a popel vysypat do vzduchu nebo můžeme obálku s popelem zakopat či zahrabat do země.
Obecně se dá říct, že element vzduchu urychluje splnění přání, ale výsledek může být nestabilní. Element země pomůže k tomu, aby výsledek, čili uskutečnění přání bylo stabilní a dlouho trvalo. Obálku s popelem můžeme také vhodit do ohně, který dá výsledkům našeho přání průraznost (například si přejeme kariéru nebo vynikající výsledky ve sportu) a nakonec můžeme obálku s popelem hodit do vody, která všechno vyrovnává, postará se o to, abychom nikomu neuškodili a aby z našeho přání měli prospěch i ostatní. Jednotlivé varianty si samozřejmě volíme sami, podle toho jak rychle, jak trvale a čeho chceme dosáhnout.

Kouzlo improvizace

Na to, aby vám kouzla správně fungovala, si musíte jednotlivé rituály přivlastnit, jinými slovy to znamená, že si musíte vytvořit svou vlastní modifikaci každého rituálu. Je to podobné jako ve sportu, kdy každý sportovec si musí vytvořit svůj vlastní tréninkový program a vlastní styl, i když vychází z jistého základu, který je pro všechny stejný. Kdyby všichni trénovali podle absolutně stejného programu, nikdo by nedosáhl žádných vynikajících výsledků. Proto se nebojte přizpůsobovat si rituály svým vlastním požadavkům. Pokud budete používat zástupné předměty, volty, máte velkou možnost výběru. V podstatě záleží na vás, jaké předměty použijete a co všechno položíte na oltář, pokud se samozřejmě příliš neodchýlíte od základního schématu zastoupení pěti elementů.

Základní symboly

Pentagram je nejzákladnější symbol, je to symbol ochrany. Bez pentagramu, neboli bez znamení pěticípé hvězdy se neobjede žádný rituál. Pentagram kreslíme jedním tahem na papír nebo jej symbolicky kreslíme hrotem posvátné dýky do vzduchu. Často jsme používali pentagram, vyrobený z kovu, který měl asi pětadvacet centimetrů v průměru, byl masivní a jen tak nějaká negace nebo kletba jej nepřekonala.
Křišťálové nebo skleněné koule jsou velmi dekorativní. Nepoužíváme je ale k tomu, abychom v nich zahlédli výjevy z budoucnosti, ale proto, že se v nich zajímavě láme světlo a vypadají hezky. Pokud byste si chtěli vyzkoušet „věštění z koule“, tak si nejdříve důkladně promněte oči, sedněte si před skleněnou kouli, vedle zapalte bílou svíčku a zírejte a zírejte a zírejte… nesmíte přitom mrkat, v tom je právě vtip celé té věci. Oči vás začnou za chvíli pálit, chvíli vidíte skleněnou kouli normálně, potom ji chvíli vidíte v negativu, potom uvidíte uvnitř koule mlhu, bílou mlhu, pak černou mlhu, oči pálí víc a víc, ale musíte vydržet a v ideálním případě se vám nakonec podaří vidět něco, nějaký tvar nebo divný pohyb uvnitř koule, který vám něco připomene. Nečekejte, že uvidíte nějaké výjevy z budoucnosti, jako kdybyste se dívali na display nebo na hodně kulatou televizi. To můžete vidět akorát ve filmu. Divinační a mantické metody mají především ten účel, že vás mají inspirovat, mají vás přivést na nové myšlenky nebo mají způsobit, že vás napadne něco, co by vás jinak nenapadlo. Je to podobné, jako když se podíváte na skvrnu na zdi a ona vám připomene obličej vašeho dědečka, tak mu zavoláte a zjistíte, že na vás zrovna myslel, protože něco potřeboval.
Souběžnost různých náhod se ubírá nevyzpytatelnými cestami.
Právě teď se ozvalo z televize: "Něco na tom bude."
Lebka symbolizuje mysl, nic jiného, není to morbidní symbol smrti, ani to není symbol nějakého násilí, jak si často nevzdělanci myslí. Každý z nás si nosí jednu lebku neustále s sebou a uvnitř této lebky se prohánějí myšlenky a někdy i docela originální nápady. Říká se, že magické síly přicházejí ze Slunce, z Měsíce a z hlubin Země, ale pravdou zůstává, že veškeré magické síly vyvěrají jedině z tajemných hlubin lebky. Tak to prostě je a nikdo na tom nic nezmění. Místo skutečné lebky se dá použít jakákoliv replika, například sádrový odlitek lidské lebky. Já sám jsem často používal pravé lebky, měl jsem dvě lebky, které patřily jeptiškám, řádovým sestrám ze šestnáctého století a vždycky jsem je dával na improvizovaný oltář, když jsem se svými asistentkami prováděl divoké sexuální rituály. Lebky byly umístěné tak, aby na nás dobře viděly. Vedle lebek obvykle stál stativ s kamerou nebo s fotoaparátem, což už tak nějak patřilo k našim rituálům. Říkám to proto, že v klasické magii není obvyklé používat kameru nebo fotoaparát, ale doba se neustále mění a rituálním předmětem se může stát cokoliv, co při rituálech pravidelně používáte. Občas se na mém oltáři ocitl i "meditující" tablet nebo notebook. Dnes patří do magie i počítačoví mágové či weboví zaříkávači, takže si na to prostě musíme zvyknout.
Nedílnou část domácího magického vybavení tvoří i zdobná nádoba, kterou můžeme použít jako urnu na popel. Uctívání duší předků a duší rodinných příslušníků, kteří již nejsou mezi námi, patří k celé řadě magických rituálů.
Když používáme amulety nebo talismany, je dobré je občas nabít duchovní energií. K tomu stačí položit vyčištěný amulet do těsné blízkosti urny s popelem člověka, kterého jsme milovali. Učiníme tak nejlépe za úplňku. Necháme amulety a talismany ležet vedle urny po celou noc.
Amulet nejdříve vyčistíme buď pod tekoucí studenou vodou nebo jej necháme  několik hodin v kuchyňské soli, popřípadě jej můžeme na několik hodin zakopat do země. Na kuchyňskou sůl pozor, je chemicky agresivní.
Amulet chrání před negativními vlivy démonů, pomlouvačů a zlých čarodějů. A samozřejmě i před negativními myšlenkami nepřejících lidí.
Talisman k nám přitahuje dobré vlastnosti, ale i věci, po kterých toužíme.
Univerzální amulet a talisman v jednom, je egyptský kříž, ankch.

Často, když jsem si vybíral novou asistentku na tantrické sexuální rituály, měl jsem na krku pověšený měděný Venušin amulet, který podporoval získání přízně vyhlédnuté bytosti. V současnosti nejvíce používám digitální amulety, které mají obrovský vliv na realitu. V podstatě to jsou digitální fotografie, zachycující nejdůležitější části rituálů, kombinované s nejsilnějšími symboly, které se v tu chvíli daly použít. Digitální amulety se stovkami digitálních rituálních záznamů mám i v současné nabídce, protože to stále patří k nejsilnějšímu způsobu, jak nenápadně cokoliv ovlivnit ve vlastní prospěch. Třeba i Čas, abych stíhal kromě práce a mnohahodinových meditací i psaní brutálně obsáhlých aktualizací.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/