Sex vs. vztahy

 

Dotaz


Mám na vás prosbu. Myslím si, že to bude určitě častý problém, snažil jsem se najít řešení sám, ale bohužel se mi nedaří. Takže by se mi docela hodila dobrá rada. Mám problém, že když se s přítelkyní milujeme, tak nevydržím tak dlouho jak bych si přál. Ale když mi to dělá pusou nebo rukou tak vydržím daleko víc. Nechápu proč to tak je a co bych mohl pro to udělat, abych tu výdrž měl i při milování.

Odpověď

Problém, který popisujete, se dá řešit jediným způsobem - cvičením a neustálým opakováním. Nejlepší medicínou je v tomto případě praxe. Existuje několik způsobů, jak nacvičovat delší, až téměř (teoreticky) nekonečnou výdrž. Nejjednodušším způsobem je oddalování orgasmu. Dělá se to tak, že se prostě oddaluje. S partnerkou se buď sami (autoerotika) nebo navzájem (manuálně, orálně) vzrušujete, ale vždycky, když se blížíte k vyvrcholení, což samozřejmě každý cítí, tak na chvíli přestanete, počkáte, až vzrušení lehce opadne, načež opět pokračujete, blížíte se k vrcholu a zase dráždění včas přerušíte, chvilku počkáte a můžete znovu začít. Všechno je v nejlepším pořádku, když dosáhnete střídavého zvyšování a snižování sexuálního vzrušení asi tak na hodinu až na dvě. Chce to trochu pevné vůle, protože chuť dosáhnout vyvrcholení je stále větší a větší, až se obvykle stane, že to ujede a je posečíno. V tantře a v tao-józe se doporučuje v přestávkách mezi vzrušováním ochlazovat penis a varlata ve studené vodě. Žijeme naštěstí v době, která od dob skalních taoistů a tantriků, kteří se kdysi dávno přerušovaně vzrušovali při bohoslužbách v indických a čínských tantrických chrámech, značně pokročila. Tenkrát se rozvášnění naháči s nadšením vrhali do přírodních či umělých bazénků se studenou vodou, dnešní technický boom nám nabízí umělohmotné gelové polštářky, které se dají zakoupit ve zdravotnických potřebách. Dají se buď nahřát nebo ochladit, nejlépe přímo na mrazáku na teplotu mínus pět až mínus deset stupňů. Musíte si vyzkoušet, co vydržíte. Varlata se dají poměrně hodně ochladit, téměř zmrazit. Nemusíte mít strach, že by vám chladem ztuhla natolik, že by hrozilo jejich ulomení nebo samovolné odpadnutí, spíš se mladistvě stáhnou, až budou vypadat jako sevřená dětská pěstička. Podobným způsobem nebo s použitím ledu o teplotě malinko pod nulou se dá krátkodobě ochladit vagina, jediné, čeho se vyvarujte, je dlouhodobé ochlazování močového měchýře a jakékoliv ochlazování ledvin. Ochlazování ledvin se musí pomalu nacvičovat, vždy si vzpomeňte na ledovou bábu nebo bábu z ledu, otužilci to zvládnou, ale normální člověk má obvykle dost problémy stát se otužilcem. Dá se to, ale v tantře zůstáváme skromně u ochlazování penisu, varlat a vaginy na chvilku, dokud se to dá vydržet a kromě toho se dá i močový měchýř na chvíli napustit ledovou vodou, což je hodně zvláštní pocit, postup se dá nastudovat a nacvičit podle instruktážních videí Meditací a Tantry, normální člověk to s největší pravděpodobností nezažije ani jednou za život a když se ptáme, k čemu je tento druh hydroterapie dobrý – obloukem se vám vyhne celá řada onemocnění, bakteriálních nákaz a viróz a je i možné, že je to jedna z cest, jak se zbavit toxoplazmózy, popřípadě i multirezistentní latentní tuberkulózy.
Ochlazování varlat podporuje příznivý účinek nácviku oddalování orgasmu. Ve východních filosofiích byly podobné metody praktikovány za účelem získání dlouhověkosti. Pro všechny, kdo jsou až přehnaně opatrní ještě dodávám, že to není žádné zahrávání si se zdravím, protože nikdo nemá nic proti tomu, když sníte na posezení celý polárkový dort a podchladíte si žaludek nebo když vás Nizozemci při diskusi v restauraci nakopou do rozkroku, tady je dokonce intenzivní ochlazování pohmožděné tkáně součástí léčby. Vcelku se tedy jedná spíše o součást partnerského výcviku a součást léčivé terapie.
Nutkání k orgasmu při pohlavním styku nemusíme chápat jako problém. Pokud máte sexuální vztah, který splývá s určitým porozuměním, mluvíme o zázraku, který na počkání nebo na objednávku nenajdeme ani v Lourdech a kterého bychom si měli vážit jako sama sebe. Ráno bychom se měli probouzet s výkřikem radosti a večer bychom měli uléhat ve stavu opojné blaženosti. I když je fakt, když se tak vracím v myšlenkách o padesát let zpátky, že nutkání k vyvrcholení, zrovna když to člověka nejvíce baví a ještě by si s chutí vyzkoušel pár nápadů, může být díky své dotěrnosti lehce otravné, ale pořád je to lepší, než kdyby nebylo vůbec. V tantře existuje jedna přísně utajovaná metoda, o které toho veřejnost dodnes moc neví a která spočívá v postupném otužování močové trubice, což má jeden krásný výsledek - naplno prožíváte vzrušení, při němž s opičí mrštností balancujete na okraji sopky, zvané orgasmus a můžete si tento stav naplno užívat tak dlouho, jak chcete, třeba celou noc. Nebo, když začnete po obědě, tak celé odpoledne, večer a ještě i celou noc. Naučit se ovládat tuto metodu, která je stará tisíce let a která pomáhala jak mužům, tak i ženám vytěžit z daru sexuality téměř maximum, není ovšem jednoduché. Zřejmě by to vydalo na celou knihu. Možná vás teď napadá, proč o tom vůbec mluvím, když nic konkrétního neřeknu. Jaký tedy zní fungující recept na úspěch? Jak vypadá nový zkušební model Ferrari a jaké jsou plány do budoucnosti té které firmy nebo neziskovky? Co mám konkrétně dělat, abych přestal(a) stárnout? Jaký je PIN kód ke kreditce, kterou jsem včera našel? Je mnoho věcí, o kterých budete vědět, že existují, ale těžko se dostanete k jejich podstatě. Svět informací by se správně měl nazývat svět mlžení. Berte to ale tak, že jsem vám ukázal dveře a je teď na vás, jestli se pokusíte vejít nebo ne.
Co by na to asi řekl Jack? Jack byl náš staford, který už dávno poznal tajemství času a tajemství vzniku života, věděl všechno o vesmíru a nakonec také dospěl k poznání, ke kterému dospěli všichni moudří tohoto světa a to je poznání, že gravitace neexistuje. Čili neexistuje ani ve fyzice žádný zákon přitažlivosti. Jack také znal fyzikální podstatu červích děr a chemickou podstatu odčervovacích tablet, ale nevěděl, jak nám to sdělit. Jedním štěknutím? Nebo dvěma?
Jack: "Tajemství jsou krásná právě tím, že o nich většina lidí nic neví. Kdoví, jestli by tajné učení fungovalo, kdyby se zveřejnilo. I když je pravda, že Patet omnibus veritas, nondum est occupata, pravda je otevřená všem, nikdo ji nemůže uchvátit pouze pro sebe. Ale vyprávějte to třeba majitelům licence na Coca-colu."

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/