Sex vs. vztahy

Včera svět oslavil příchod či narození anglického prince, který měl zatím pracovní označení "the baby" nebo "princátko", hm... princ William, zřejmě otec, měl u toho dost nešťastnou fotku před stromem, jehož větve vypadaly jako Williamovy parohy, no, stane se, když je fotograf třeba radostně rozrušený. Zajímavé byly titulky okolních bulvárních článků - Je nepříčetný! Kdo navrhl Janu Nagyovou na vyznamenání? - Radek Brzobohatý se musí obracet v hrobě - Máma tří dětí se utopila před jejich zraky - Šťastnější na pohřbu než vedle Trumpa - Kuchař z Masterchefa zemřel při maratonu - a na druhé fotce má princ William opět parohy - dnes je to rok, co si fotbalista Rajtoral vzal život, hlídají ho andělé - Desítky mrtvých budou vozit na nenápadný hokejový stadion v Praze - Cyklista (23), který zkolaboval a zemřel na kole, si předpověděl tragédii? Co to FOTO před smrtí? Synchronicity jsou to zajímavé a určitě si na ně ještě během tohoto a příštího roku vzpomeneme. Nás ale nyní zajímá hlavně horoskop, který bude malému, později většímu monarchovi zdobit celý život. Narodil se 23.04.2018 (numerologická dvojka) v 11:01 hod. což je opět numerologická trojka, složená za tří jedniček, z čehož se dá odvodit, že chlapec bude mít hluboké sociální cítění a velkou míru empatie. Zcela určitě se mu dostane právnického vzdělání a dosáhne též výborných výsledků ve sportu. V jeho nativním horoskopu je Slunce na samém začátku Býka, kromě toho je v Býku též Venuše a na konci sousedního Berana, v blízkosti Slunce je Uran. Je to konstelace, která už nyní dělá z malého prince budoucího reformátora. Díky Slunci na začátku Býka bude mít celý život velký politický vliv, který si bude usilovně a cílevědomě budovat, díky "přicházejícímu" Uranu bude schopný vnímat požadavky svých "poddaných" a bude se o ně starat, jako o jednu velkou, anglicky mluvící rodinu (to je vliv Venuše na konci Býka). Sestava v Kozorohu, kde se setkává Mars-Černá Luna a Saturn automaticky povyšuje malého prince na postavu budoucího slavného patriota. Je možné, že jeho sochy budou od roku 2108 (plus-mínus) zdobit většinu anglických náměstí a parků. Merkur v Beranu a Neptun v Rybách jasně hovoří o vysokém vzdělání, kterého dosáhne a potom je tady ještě jedna zvláštnost - spojení Měsíce, Ascendentu a Měsíčního vzestupného bodu ve Lvu, je naprosto jasné, že se právě narodil někdo, kdo bude mít v politické budoucnosti klíčovou roli při realizaci ekonomických reforem na přežití v EU. Značný vliv na politiku a ekonomiku Evropy začne mít, podle klasického vyhodnocování nativních horoskopů, v prosinci 2037, o úplňku pravděpodobně den nebo dva dny před Štědrým dnem.
 
Dotaz

Mám ve svém citovém životě trochu chaos a tak se obracím na vás, že mi třeba napíšete něco zajímavého, co mě "nakopne" správným směrem.
Je mi 49 a žiju s přítelem, který je o pár let starší, oba jsme rozvedení. Pocházím z městečka, kde trávíme víkendy v mém bytě a přes týden bydlíme u něj ve vzdálenějším městě, kde mám práci. Záměrně říkám já, protoze on je už zase! bez práce. Poslední dobou to tak chodí, vždycky si najde nějakou výmluvu nebo omluvu, proč mu to nejde nebo proč ho to nebaví a buď odejde nebo ho vyhodí. Doma mě taky štve, protože nic nedělá a já se mám honit v práci a pak ještě uklízet doma a starat se o domácnost, když on je vlastně celé dny doma a nic nedělá. V podstatě sedí celej den v křesle a kouká a přemejšlí o sobě, jakej je chudák. Nezalije ani zahrádku, nezatopí, neudělá doma nic. Nejezdíme ani na dovolenou, protože on na to nemá a já mu ji platit nehodlám. K posledním Vánocům mi taky nic nedal, ani symbolickou hloupost – nic.
Problém je v tom, že jsem už na něj asi tak nějak zvyklá a mám ho ráda a taky mám tam tu práci a ta mě moc baví a nerada bych o ni přišla. Jenže on je hroznej sobec a to mě moc mrzí. Někdy má i narážky na moji rodinu a dceru, že jí dávám všechno možný. Vždyť to není přece jeho věc, dávám svým a ze svého! Byla jsem i u kartáře a on mi řekl, že se objeví někdo nový. No nevím, já tohohle mám pořád svým způsobem ráda a jsem už na něj zvyklá a taky se asi bojím změny. Ale někdy bych nejradši utekla.

Odpověď

V myšlení mužů a v myšlení žen, zvláště v oblasti partnerství, rodiny a společné domácnosti, jsou obrovské rozdíly. Říká se, že chlap je lovec, stratég, bojovník, ale ve všem ostatním potřebuje odborné vedení a pomoc. Muž je sice schopný za jistých okolností vést domácnost nebo se starat o děti a rodinu, ale stojí ho to o mnoho více energie, než kdyby stejnou práci vykonávala žena. Moderní vědci, kteří se neštítí téměř ničeho, konali pokusy na živých lidech, které strkali do tomografu, což je přístroj, který umožňuje nahlédnout do nitra člověka, aniž by ho to nějak vážně narušilo. Vědci byli zvědaví nakolik a v kterém místě jsou aktivovány mozkové buňky při řešení různých úkolů. U mužů vyvolávaly úkoly, týkající se domácnosti (úklidu, vaření, hrabání listí na zahradě, mytí schodů) tak malou odezvu, že to na obrazovce tomografu vypadalo, jako kdyby se jim v mozku lehce rozzářila slabá dioda velikosti špendlíkové hlavičky. U žen vyvolávaly úkoly, týkající se domácnosti, bouřlivou, téměř panickou odezvu, mozky jim téměř zářily skrz lebku. U mužů byly zaznamenány podobné mozkové reakce při myšlenkách na soutěž, boj, válku, sex, jízdu autem, sport nebo lov. Za to se ovšem nemůžeme na nikoho zlobit, stejně jako si nemůžeme dělat z žen legraci, že berou každou prkotinu příšerně vážně. Jinak na mě váš partner nepůsobí zle, spíš jako opuštěný pejsek, kterého nikdo nepohladí a který je naprosto bezprizorní a bezradný.
Pro muže, který k tomu nemá speciální výcvik, je samostatná práce naprosto vražedná. To samozřejmě neplatí pro každého, jsou případy, kterým je jedno, že všichni rodinní příslušníci skomírají na úrazy, stařeckou sešlost a jsou slabí, nedospělí či nemocní, prostě to táhnou jak burlaci na Volze dál, do naprostého vyčerpání. Většinou ale platí, že když má muž nějaký úraz, který ho vyřadí z normálního života, tak ho žena dokáže ještě dlouho držet nad vodou, zatímco v opačném případě, když žena ztratí zdraví nebo sílu, opouští muž potápějící se loď celkem bez výčitek svědomí. Možná je to výchovou, možná je to v genech, já osobně si myslím, že je to výchovou, která muže zbavuje samostatnosti (v jednání i v myšlení) a právě proto musíte prostě navázat na tradice a dát svému partnerovi jasné a pochopitelné úkoly, které má udělat. Čím více budou vaše úkoly jasné a pochopitelné, tím větší radost bude mít ze života a ze svých schopností. Aby to prostě nebyly úlohy typu, obsah řádku 307 sečteme s údajem v řádku 302, vynásobíme třinácti procenty nákladů, zanesených na řádku 305 a po zaokrouhlení na celé koruny nahoru zaneseme do řádku 308. Pokud ovšem nepřevyšují výdaje na pojistné za první pololetí nebo druhý kvartál minulého roku. Jinak je dost pravděpodobné, že kdybyste si našla jiného partnera, tak svou představu o partnerství přenesete zase na něho a v konečném efektu se setkáte s podobnými problémy, jaké se právě pokoušíte řešit. Takže, skutečné řešení vaší situace se nevznáší někde v astrálu, ale skrývá se ve vás.
Co by na to asi řekl Jack? Jack byl náš stafík, čtyřnohý latiník a latiníkem byl hlavně proto, že i když toho měl už hodně za sebou, pořád sekal latinu a my jsme ho za to měli strašně moc rádi.
Jack: "Všichni se musejí navzájem podporovat, ale také vychovávat. Pozor však na jednu věc. Quisquis abscidit radicem, frustra fruges quaeritat, kdo odřízne kořeny, marně hledá plody. To se často stává při neopatrném misionování. Nebo při hádkách o dědictví."

 

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/