Sex vs. vztahy

 

Dotaz

Můj problém je v tom, že nechci sex. Je mi 18 a mám přítele o dva roky staršího a v posteli je fakt skvělej. Je to můj první a zatím jediný sexuální partner, ale asi po roce jsem začala sex (s ním) odmítat. On je ale velmi náruživý, mohl by to mít klidně denně třikrát, ale já ne. On pracuje v jiném městě a vídáme se o víkendech a pokaždé, když za mnou přijede, tak je jasné, že večer musí být sex. Já se na to těším také a v pátek, když přijede, tak se s ním pomiluju, ale on to pak chce i v sobotu a v neděli a v tom je ten problém, protože já už nechci a tak se kvůli tomu hádáme. Je mi to divné, protože je mi 18 a v tomto věku holky většinou souložej o 106 a já si přijdu jako nějaká protivná čtyřicítka. Znovu musím podotknout, že on je v posteli opravdu skvělý, i jako partner je skvělý a rozhodně netrpíme žádným stereotypem, používáme různé sexuální pomůcky, milujeme se na neobvyklých místech, ale já na to prostě někdy nemám vůbec chuť a chci se k němu jen přitulit a spát. Zezačátku jsme se kvůli tomu hodně hádali, ale teď už je to o něco lepší, ale i mně to vadí, že jsem taková frigida, sex se mi líbí a přítel říká, že jsem nejlepší ze všech holek, co kdy měl (měl jich přede mnou 13) a tak nevím, v čem je problém. Nemohli byste mi doporučit nějaké afrodisiakum nebo tak něco? Předehru máme také velice dlouhou a krásnou a sex, když už na něj dojde, je fakt skvělý, ale proč mně to stačí jednou týdně a on to chce i vícekrát denně?? Nejsilnější to je, když mi skončí měsíčky, to chci na to skočit hned, ale ke konci menstruační pauzy a uprostřed na to nemám vůbec chuť.

Odpověď

Je sice pravda, že podle statistik bys měla souložit více než desetkrát za rok, skutečnost je ale pokaždé jiná. Přístup k sexu je individuální a navíc se neustále mění. Konečná čísla (zajímavý dvojsmysl) jsou potom hodně ovlivněná nejen partnerskými vztahy, ale i ekonomickou situací, společenským postavením, globálním oteplováním a celou řadou jiných faktorů (vlastně úplně všech), s nimiž se na své cestě za veselým a bezstarostným životem setkáš. Kdyby ses narodila jako brunejský sultán budeš mít k sexu naprosto jiný přístup než dcerka chudých puritánů. O tom, jakou budeš mít chuť na sex asi nejvíce rozhoduje momentální hormonální skladba, je docela dobře možné, že permanentní přísun civilizačních jedů zabíjí ženské libido, ale to je pouze můj osobní názor. Který je třeba též daný nedostatkem nějakého hormonu. Když si představím, že někomu zkrachuje partnerský vztah jen kvůli tomu, že si zařídil byt na naše poměry moderním nábytkem nebo si opatřil nové auto, tak je mi ho líto. Z nových věcí se neustále uvolňují zajímavé chemické látky (změkčovadla, zpomalovače hoření, odstraňovače nepřirozeného zápachu), s nimiž se lidský organismus v pohnutých dějinách svého vývoje setkává poprvé (a možná i naposled). Každá vdechnutá, požitá, či vstřebaná chemikálie působí na metabolismus a na produkci hormonů. Do výčtu antisexuálně působících bojových látek patří léky, antikoncepce, antidepresiva, umělé vitamíny, antioxidanty, výživové doplňky a potravinové ochucovače, barviva a jiná, přirozeným látkám (bohužel často pouze vzhledově) podobná aditiva. Pokud se ocitneš ve zvláštní nebo vypjaté životní situaci, například bojuješ o partnera, o život nebo se snažíš něčeho důležitého dosáhnout, prožiješ velkou bolest nebo velký strach, mohou animální, sexuálnímu cítění příznivě nakloněné síly dodat potřebnou energii k doslovnému výbuchu touhy po druhém pohlaví. Prožiješ si chvilku prudké rozkoše, během níž si říkáš, ježíšmarjá, to je tak krásné, jak jsem mohla něco tak nádherného odmítat? A potom zase během několika následujících dní upadneš do obvyklé sexuálně chemické latence.
Připomeňme si slova moudrého kněze ze Shakespearovy hry Romeo a Julie - nic není tak špatné, aby ve vhodném množství, podáno v pravý čas nemohlo způsobit dobro a na druhou stranu zase nic není samo o sobě tak dobré, aby to, buď přemnoženo nebo ve zbytečně vysokých dávkách nemohlo ublížit. To je můj vlastní, trochu volnější překlad, ale dostáváme se tak k otázce, jestli je dobré v případě výpadku sexuální paměti, kdy si člověk najednou nemůže vzpomenout, na co má určité orgány, sáhnout po látkách, zvaných afrodisiaka. Afrodité byla bohyně lásky, to mě zaujalo, už když jsem dospíval, vždycky jsem přemýšlel, jaké by to s ní asi bylo. A teď mi zase neleze do hlavy, jak by se ona sama tvářila na to, kdyby si na ni nějaký borec brousil zuby a přitom by se snažil nastartovat viagrou. Asi by se jí to moc nelíbilo. Z vlastních bohatých zkušeností mohu říct, že nejlepším afrodisiakem je vkusně prsatá dlouhovlasá blondýnka, jsou ovšem také afrodisiaka v podobě tajemného sušeného drceného prášku, který se vyrábí z nosorožců, žraloků, medvědů, tygrů a jiných silných zvířat. Někde za podobným účelem pojídají malé živé chobotnice nebo syrová vajíčka, obsahující už vyvinutý plod. Muži i ženy se domnívají, že do nich vstoupí síla predátora, popřípadě síla nového života. Pěkný omyl. Jeden z mých dobrých kamarádů, který se vypracoval na světoznámého pornoherce, má také své tajemství, jak si udržet téměř nadpřirozenou výkonnost. Spočívá v tom, že každý den jí banány. Učme se od mistrů. Čím se krmí gorila, jedno z nejsilnějších suchozemských zvířat? Banánama. Trénuje gorila ve fitku, jako kdysi Schwarzenegger? Ne. Cpe do sebe přípravky ze žraločích chrupavek? Necpe. Kdyby se kdysi, svého času, popral Schwarzenegger s gorilou, kdo by asi vyhrál? Guvernér nebo gorila?
Nikdy bych se nedotkl nějakého maglajzu nebo prášku, vydávaného za afrodisiakum, který byl vyrobený z jakéhokoliv zvířete. A to samé bych doporučoval i vám. I kdyby to zvíře bylo předtím sebevíce silné. Protože nerostlo na porážku, přejde na vás prokletí z jeho ponížení, způsobené většinou podprůměrným člověkem, který zvíře ulovil nebo je nadosmrti poškodil. V ezoterické psychologii se podobné omyly neodpouštějí. Jednou do sebe dostanete princip prohry a bude vás to pronásledovat do konce života a to platí jak pro fyzickou sílu, tak pro sexuální výkonnost.
Co by na to asi řekl Jack? Jack byl náš staford, který celý život přísahal pouze na jediné afrodisiakum - na pachové stopy.
Jack: "Taky toho nesmí být moc. Non bene olet, qui bene semper olet, nevoní dobře, kdo dobře voní vždycky."

 

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/