Sex vs. vztahy

Dotaz

Potřebovala bych poradit... Je mi skoro 17 let a dodnes jsem neměla žádný vztah. Jsem tlustá a myslím si, že se to nikomu nelíbí a nikdo se mnou nechce nic mít. Když mám chodit s klukem, tak z toho vždycky vycouvám, protože se něčeho bojím, ale bohužel nevím čeho. Co mám dělat, poraď prosím...

Odpověď

Je to dost velký problém, protože žijeme ve zvláštní společnosti, v níž mají skoro všichni lidé sklony k tloustnutí (zřejmě díky stravě, způsobu života a možná i díky panujícím politickým názorům), přičemž se ale tloušťka jako taková ničím neomlouvá. Je to paradox, s nímž se musíme smířit - a pokud jsme zdraví, nezbývá nám nic jiného, než cvičit. Mohu ti poradit jediné a to je nasadit pevnou vůli, ale skutečně pevnou vůli, protože to, co se normálně nazývá pevnou vůlí, je v tomto případě jen slabý čajový odvar. Vynecháš ze své stravy cukr, takže absolutně a nekompromisně se pro tebe musí stát cukr chemikálií s nápisem TABU. Nebo JED. S cukrem je to jako s nějakým tajným spiknutím. Když se podíváš na výrobky v supermarketech, tak všude na upřímnějších etiketách, kde je složení výrobků, ať už se jedná o zelí, pepř, sůl, hřebíky, zábavnou pyrotechniku, videohry, prostě bez výjimky o cokoliv, najdeš drobným písmem vyvedený lakonický nápis, že je tam cukr. Většinou se nedovíš, kolik toho cukru tam je, ale je tam. Když ne v chemické podobě, tak alespoň ve formě sladkých řečí a slibů. Takže si vlastně nekupujeme čokoládu, kakao nebo zelí, pepř, sůl nebo tablet či paměťovou kartu... a tak dále, ale pouze a jedině cukr v nejrůznějších podobách. Je nacpaný všude, asi bychom ho našli i v rozemletém průmyslovém odpadu a v zubních pastách. Samozřejmě jde o spiknutí buď iluminátů nebo mimozemšťanů, kteří si nás chtějí před vyhubením osladit, ale my se můžeme alespoň částečně bránit tím, že hledáme cokoliv, co je poživatelné a kde cukr není, i kdyby to byla jen čistá, pramenitá voda. Cukr je přirozenou součástí potravy, někdy se cukrům říká sacharidy, cukrů je celá řada, je jich velké množství, ale nejhorší cukr, který existuje je rafinovaná sacharóza, neboli to, co se obvykle dává do kafe nebo do čaje, takže aspoň tenhle cukr vynech. Ale ani tak se nevyhneš cvičení, bez toho to nejde.

Pokud chce člověk zhubnout a myslí to skutečně vážně, tak brzy zjistí, že nepomohou žádné dietky, ani manipulace se skladbou potravin, nejdůležitější je cvičení, jednoduché cvičení, ale pozor - vynech aerobní cvičení, protože žádné běhání, poskakování, ani tanec nebo aerobik a dokonce ani břišní tanec při hubnutí nepomohou. Nanejvýš si namůžeš klouby. Nebo si je nadoživotí zničíš. Umění správně cvičit je poměrně složité, ale zpočátku se přidržuj jednoduchého pravidla - musíš cvičit tak, aby ses přitom moc nezadýchala, zbytečně si budeš spalovat plíce. Cvičení musí být silové. A k tomu je nejlepší návštěva fitka, kde budeš cvičit na sílu. Nechceš mít postavu jako Schwarzenegger v sedmdesátých letech minulého století, ale chceš mít velkou svalovou sílu. Proč? Protože ji budeš potřebovat. Svaly, které jsou silné, začnou časem nahrazovat tukové tkáně.

Na otázku, jestli by se vyplatilo podvázání žaludku (doma to ale rozhodně sami nezkoušejte) nebo liposukce, říkám rozhodně NE! Od toho máme právě tu pevnou vůli, jsme lidi a ne experimentální zvířata.

Co by na to asi řekl Jack? Jack byl náš staford, který každý den běhal, aby si udržel štíhlou linii. Ale Jack byl pes, takže si to mohl dovolit.

Jack: "Noli tangere circulos meos, nedotýkej se mých kruhů, tím obecně myslím úplně všechny kruhy, které jsou moje, včetně kruhů pod očima. Ale do posilky mě nikdo nedostane, i kdyby byla vybudovaná v rotundě."

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/