Sex vs. vztahy

Zde je pár informací o synchronním výkladu tarotových karet od Monicy Star - jsou to stránky, kde můžete snadno najít kartářku, schopnou vyřešit vaše problémy.
 
 
Dotaz

Mám menší problém. Po třech letech jsme se s přítelem rozešli. Rozchod byl z mé strany. Ale jak to bývá u hodných duší, najednou se mě zmocnily výčitky svědomí (že jsem mu zlomila srdce, že jsem ho zranila, že je hodný a nezasloužil si to a že, že, že...) a vrátila jsem se k němu. Radostí nehýřil, byl rozvážný, držel si odstup. Hodně jsme se začali hádat - dlouho mi totiž ten rozchod nemohl odpustit a dával mi to citelně najevo. Ubližoval mi - slovně. Z ničeho nic mě přestal milovat, prý kvůli těm hádkám. Ale rozejít se nechtěl, že je prý jen zmatený, neví co znamená milovat, atd... Uplynuly dva roky jako voda, ale stále mě nemiluje, na svatbu zatím nemyslí... Nemůžu si přijít "svá". Chybí mi ta láska. Teď se trochu "rovná", občas mě i obejme, dá pusu... ale není to ONO... jako to bylo předtím. Podle mě ne... Myslíte si, že jsem ho natolik zranila, že se až tak moc změnil? Pokud by se mnou být nechtěl, nemusí a to ví. Ale i přesto už pět let je. Nemám s ním shodných moc názorů, rád upřednostňuje své názory a nápady, mé bývají téměř vždy špatné... Mám ho ráda, ale zároveň mě to ničí. Společný život s vlastně jakýmkoli klukem si moc představit ani nedokážu... sebral mi víru ve štěstí. Proč s ním vlastně jsem a proč nejsem schopná od něj odejít? Zlepší se to někdy nebo jsou chlapi opravdu takoví, že tři roky vědí, co znamená milovat, a potom to "najednou" vědět přestanou? Přijde mi to divné...

Odpověď

Nejhorší na celé věci je to, že máte výčitky. Pořád si opakujte, že zamilovanost neznamená závislost. Nebuďte zaražená, klidně se chovejte jako utržená z řetězu, kupujte si věci, flirtujte, ale současně mějte auru nedostupnosti. Projevujte radost z toho, že se líbíte sobě a mužům. Váš přítel vám dva roky ubližoval, aby vás vyprovokoval k tomuto chování. Chtěl, abyste se stala samičkou, kterou jste byla na začátku. Netouží po ženě, která pořád nad vším přemýšlí, všechno zvažuje ze všech stran a snaží se řešit každou maličkost. Samozřejmě, že každý člověk řeší své problémy a bohužel je většinou řeší skrz vztah k tomu druhému. Jestli váš přítel sám vyvolával hádky a konflikty, bylo to hlavně proto, že chtěl od vás slyšet obhajobu vašeho vztahu, chtěl slyšet důvody, proč s ním jste a proč by měl být on s vámi. Zřejmě o tom sám dost přemýšlel, zvláště když jste mu ukázala, že s ním nemusíte být, že je to dost jednoduché od něho odejít. Muži si neradi přiznávají, že se od nich dá odejít, každý chlap chce být nenahraditelný, jedinečný a nejlepší, neprůstřelný, prostě národní hrdina, šéf zeměkoule, ředitel vesmíru, přemožitel fyzikálních zákonů, vědec, který dokáže dle své libosti klonovat osudy svých vztahů. Na to je nejlepší nereagovat, jakoby to nebylo, investovat do sebe a zaujmout postoj, jsem bohyně a kdo je víc. Není to rouhání, je to cesta k získání ztracené sebedůvěry. Kdykoliv vás bude váš přítel chtít obejmout nebo vám bude chtít dát pusu, tak se mu vykruťte a řekněte, že až sama budete chtít. To bude zásah do černého. On ví, že je ve vás dračice, o které sní, chce ji probudit, ale neví jak na to. Možná vám ale naznačí, že chce klidnější partnerku, ale je to jen proto, že tomu sám nerozumí. Je jisté, že vás chtěl zranil, protože byl přesvědčený, že jste mu ublížila, urazil se, slastně si prožíval pocit křivdy. Nechala jste si namluvit, že chyba je ve vás a o to mu šlo. Dostat vás do role odsouzeného trestance, snažícího se o podmínku. To nikam nevede. Všechno se změní k lepšímu, hned jak se z vás stane silná, nezávislá ženská, která ví, že ještě zažije spoustu nádherných věcí a že žádný chlap nestojí za to, abyste se kvůli němu trápila. Pokud je on skutečně ten pravý, tak už to rychle oba vycítíte, on se uklidní a bude sekat latinu a pokud ne, nelamte si nad ním hlavu.
Malá rada na závěr: při výběru se vždy řiďte instinktem, ne hlavou. A ještě vám napovím, vždycky je to ten bohatší a ten, kdo se dá zkrotit.
 
 
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/