Sex vs. vztahy

A máme zde pátek třináctého... skvělý čas na rituální magii, zvláště pokud potřebujeme doladit pár věcí, které ještě nejsou úplně uzavřené. Můžete si u nás objednat i rituál prakticky na cokoliv, dnes večer je k tomu čas jak stvořený.
Dotaz

Jsem vdaná 15 let. Mám dvě děti ve věku 14 a 12 let. Nedávno jsem se "zamotala" do vztahu se ženatým mužem. Tohoto muže jsem dříve znala od vidění, znám jeho ženu a děti. Bohužel se ale stalo, že jsme si začali být docela dost blízcí. Po letech jsem začala mít větší radost ze života. Někdo o mě začal mít zájem, je milý, zábavný, galantní, dokáže mě pochválit. Při jednom z našich setkání už téměř došlo na sex, ale já jsem vše zastavila. Dokázala jsem prozatím zachovat chladnou hlavu, ale mám strach, že nebudu mít tu výdrž. Náš doposud nevinný vztah jsem zastavila, ale mám strach, že je to jen na chvíli. Cítím, že mi teď něco chybí. Můj manžel je docela hodný, ale má svůj svět, jsme povahově úplně rozdílní lidé a já cítím, že moje manželství mě nikdy nenaplní štěstím. Nevím, jestli se mám vzchopit a začít žít jinak, více po svém nebo se mám zachovat jako vzorná manželka a spokojit se s tím, že mé děti jednou odejdou z domu a já budu mít radost jen ze své práce.

Odpověď

Váš problém je v tom, že jste ztratila úctu ke svému manželovi. Bohužel se ale nedá jen tak od pasu odhadnout, jestli je to pouze váš problém nebo i jeho. Je možné, že se málo snaží, ale stejně tak je možné, že se snaží hodně a vy na to nereagujete, nicméně, pokud on sám není viditelně nešťastný z toho, že se vám váš vztah oboustranně hroutí pod rukama, bylo by dobré pokusit se otevřeně si promluvit na téma, jestli by nebylo lepší na nějaký čas vztah uvolnit nebo si od něho úplně odpočinout. Utahovat si ve vztahu citové opasky se nikdy nevyplatí, čas, který vám uteče, se nikdy nevrátí. Sice je pravda, že se dá pomocí rituálů během života tak jednou nebo i dvakrát čas o něco vrátit a můžete se vrátit do hry s "novým životem", ale většinou k tomu lidé nemají odvahu nebo jsou už tak uvěznění ve své realitě, že nemají ani sílu uniknout a pokusit se začít znovu. Ale jde to, což říkám jen tak pro úplnost.
Málokdo se s analytickou přesností vyzná ve svých citech, takže většinou o dalším citovém vývoji rozhoduje metoda pokus-omyl-trefa do černého. Takže se klidně chovejte vyzývavě a flirtujte jak puberťačka, k sexu dojít nemusí, nehrajete v pornofilmu - a hlavně se nezamilovávejte. Rozhodně nečekejte, že nový vztah by vyřešil váš problém, naopak, tím by se všechno ještě zkomplikovalo. Rozhodně ale zkuste trochu investovat do sebe, i kdyby váš muž reagoval údivem. Kupujte si nové věci, jak jen to bude možné, chovejte se nepředvídatelně a když budete lehce povzbuzená pozorností jiných mužů, zkuste se doma vrhnout na svého plyšáka, manžela, jak tak, abyste zjistila, jak na to bude reagovat. Je sice pravda, že on vám asi růže hned nosit nebude, ale když se o to pokusí někdo jiný, tak mu to neberte. Určité hranice zachovávejte, zatím se spíše budete snažit zachránit svůj vztah a svoje manželství. Ale nechápejte manželství jako povinnost. Manželství vás nikdy nemůže naplnit štěstím, nikdo nevymýšlel manželství jako instituci na štěstí a partnerskou spokojenost, ale jako ekonomický svazek, který se uzavírá za účelem chránit společný majetek. Štěstím vás může naplnit pouze svoboda. Maželství je druh smlouvy. Taky nevím, co znamená, chovat se jako vzorná manželka, vy se musíte chovat a cítit jako úspěšná žena, která vychovala dvě úžasné děti. A navíc - mít radost ze své práce, to je naprosto geniální věc a co se týká toho ostatního, lehce si vyhodit z kopýtka můžete vždycky. A manžela se nesnažte změnit, jakmile na něho budete tlačit a budete se snažit vnutit mu nějakou jinou roli, než tu, na kterou je zvyklý, začne být v opozici. Ale když něco navrhnete a on nebude souhlasit, tak zkuste vložit do hry třeba bezvadný sex, dobrou večeři nebo cokoliv jiného (klasika) a on bude šťastný, že s ním diskutujete a udělá pro vás všechno. Takže do kontejneru s odpadky byste své manželství ještě házet nemusela.
 
 
 
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/