Sex vs. vztahy

 
Dotaz

S manželkou jsme 25 let, myslím že se oba máme dost rádi. Jsem podnikatel, dost pracovně vytížený a léčím se na vysoký krevní tlak. Posledních pár let nám to neklape v sexu. S věkem a únavou jsem nestíhal plnit své "manželské povinosti". Manželka mi to začala vyčítat a tvrdí že jsem ji odepsal a nemám ji rád. Dokonce začala žárlit, i když k tomu nemá důvod. Pod tímto tlakem jsem ztratil o sex zájem úplně. Občas to řeším masturbací. To jsem jí také řekl, když na mě naléhala, jak to tedy dělám. Velmi mě urazilo, když to pak řekla před přáteli a to stylem pro mě velice ponižujícím. Nechci se rozvádět, mám ji rád, ale dost se oba trápíme a skoro pořád se hádáme nebo spolu nemluvíme. Jak nato?

Odpověď

Je pravda, že se můžete mít rádi, ale na druhou stranu si nemusíte v mnoha směrech vůbec rozumět. Vysoký krevní tlak nesouvisí s věkem, ale spíše s tím, že jste stále přetažený. Někdy působí docela dobře na vysoký tlak thajské masáže. Není v tom nic hambatého, naopak, obléknou si vás tam do hezkého oblečku a opatrně vás zvalchují tak, že získáte nový pocit ze života. Pokud se tedy dostanete na správné místo, samozřejmě je dobré si všechno vyzkoušet. Zmínka o manželských "povinnostech" je docela srandovní, protože láska a sex přece nejsou žádné "povinnosti". Kdyby k tomu vaše manželka tak přistupovala, můžete jí říct, že vás může mít doma na sex, ale v tom případě by měla co nejrychleji najít někoho, kdo vás bude živit a plnit ostatní "povinnosti". Pokud se to nepodaří, bude muset akceptovat, že jste hodně zaměstnaný člověk, který ať už chce nebo nechce, musí největší díl svého času investovat do práce.
Co se týká masturbace, tak dnes už se považuje za absolutně přirozenou věc, spíše by bylo divné, kdyby to občas někdo ani nezkusil a když se vás kdokoliv, třeba i manželka pokusí zesměšnit před známými, je dobré odpovědět tím samým způsobem. Na pitomce se odpovídá pitomcem, na debila debilem, na blbku blbkou. Aby si člověk nepřipadal sám před sebou jako totální magor a hňup, je dobré se zdržet podobných projevů jako první. Jak se říká, gentleman nikdy nikoho neurazí nechtěně. A když už někdo ve společnosti začne tímto způsobem urážet lidi, kteří mu z hlediska obecně platných zákonů dokazatelně nic neprovedli, vězte, že pár přitroublíků se tomu zasměje, ale většina myslících a inteligentních lidí se od urážejících pomlouvačů odkloní, odvrátí a jak je dnes moderní říkat, vyhodí si je z přátel a zablokují. Rozjet se můžete, když budete ve fázi, kdy sám začínáte odpovídat na urážky, které už padly. Takže ještě jednou, nikoho neurážím jako první, protože to, že se mi něco nelíbí, ještě zdaleka neznamená, že mám pravdu nebo že vyjadřuji objektivní názor, ale když někdo začne urážet mě, tak si to líbit nenechám, přestávám spolupracovat a vyhazuji z přátel i se všemi, kteří se ať už z neznalosti věci nebo z vlastní pitomosti (což je často totéž) dopustili trestného činu přizvukování.
Současně platí, že co si o vás myslí vaši přátelé, je úplně jedno, důležité je pouze to, co si myslíte vy. Čistě podle karet to vypadá tak, že budete jezdit na nějakou chatu, kterou si pořídite a kde budete provozovat gymnastický sex, i když na sexu je často nejlepší právě ta láska a vzájemná důvěra, do níž se halí společně prožívané intimní zážitky. Mně kdyby partnerka/manželka řekla před přáteli, že masturbuji, tak na to odpovím, že jak jsme naposledy masturbovali společně, tak se to všem ohromně líbilo. I její kámošce, co přišla na trojku.
Jednou jsem přejížděl Čechův most a viděl jsem člověka, který stál u zábradlí a tiše masturboval. Když jsem přijel na návštěvu ke známému a vyprávěl jsem mu to, tak se zasmál a řekl: "Konečně nějaký normální člověk."
Váš problém není v tom, že jste málo doma, ale problém je v tom, že manželka žárlí. Proto si občas připomeňte toho mecenáše, co by vás musel sponzorovat, abyste měl na ni více času. Hádky někdy pročistí vztah, ale nemusí to samozřejmě hned být jako ve filmu Válka Roseových, ale když se učiníte trochu nedostupným, trochu nečitelným a trochu záhadným, tak uvidíte, co bude manželka dělat, aby vás neztratila. Zvláště pokud ještě bude bez jakéhokoliv mecenáše. A také se moc nesvěřujte, záhadný člověk není upovídaný. Pokud by se vám podařilo dosáhnout toho, že by se k vám manželka přidala při masturbaci, tak už máte skoro vyhráno. To už by se dalo považovat za regulérní uskutečnění přechodového rituálu.
 
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/