Sex vs. vztahy

 
Dotaz

Můj problém je takový, že jsem se před půl rokem rozešla s klukem po 11 letech super vztahu. Nějak nám to v závěru neklapalo a nastávaly různé hádky, častokrát chodíval s klukama sám po barech a já chtěla být sama a zůstávala doma. Nakonec to došlo tak daleko, že mi začal říkat, ať se teda odstěhuju. Načež jsem se opravdu odstěhovala, i když to bylo strašně těžké a stále jsem ho milovala. Byla jsem strašně nešťastná a proto jsem si našla partnera, který mě z toho dostával, ale s ním to už ze začátku nějak neklapalo. Byla jsem zvyklá na něco a někoho jiného a nedovedla jsem se s tím smířit, že to bude jiné. Hlavní důvody také byly, že stále pracuje mimo domov a vídali jsme se pouze o nedělích.
Pokračovalo to tak, že jsem se začala opět stýkat s mým bývalým přítelem a nabíralo to na intenzitě. Bylo nám spolu nádherně a občas jsem u něj zůstala i přes noc. Toto nové stýkání trvalo přes měsíc a já jsem tajně doufala, že se dáme dohromady, ale marně.
Stále intenzivněji jsme si volali a stýkali se, ale najednou rána pod pás - Petr, tak se jmenuje můj bývalý přítel, se rozhodl, že
se mnou už nadále nemůže být, že jsem mu ublížila atd. Jsem naprosto vyčerpaná a nedovedu si to připustit a přiznat, že už mě nechce.
Stále ho strašně miluju a nevím, jak bych ho přesvědčila, že jsem udělala chybu a on uvěřil, že to bude opět krásný. Vím, že na lásku musejí být 2 a nemohu nikoho do toho nutit, ale já ho tak strašně miluju a nemám chuť se nějak zabavit a ani nemám s kým, jelikož nejsem z Prahy a díky rozpadlému vztahu jsem ztratila i spoustu kamarádů.

Odpověď

Především si musíte uvědomit, že každý vztah má svůj začátek, průběh a svůj konec. Žádný vztah není "nesmrtelný", není navěky, v podstatě se dá říct, že když prožijete hezký vztah, i kdyby trval pět let nebo dva roky, můžete mluvit o štěstí. Vztah Romea a Julie, který vstoupil do dějin a stal se synonymem nesmrtelné lásky, trval několik týdnů. Intenzita, hloubka, síla a krása vztahu se prostě nedají měřit pouze jeho délkou, tedy délkou toho vztahu. Váš vztah s bývalým partnerem se ukončil a v budoucnosti už nemá žádné pokračování a takhle to také musíte vzít. Zřejmě jste udělala chybu v tom, že jste špatně odhadla nového partnera. Chyba tedy nebyla v tom, že jste byla na někoho zvyklá. Postup byl v zásadě dobrý, jak praví lidové přísloví, láska se nejlépe léčí novou láskou, to platí vždycky, ale musí skutečně jít o lásku, člověk rád přestoupí z něčeho, co je horší na něco, co je lepší. Alespoň pro něho a v tu chvíli. To si zvykáme poměrně rychle a snadno. Ve vašem případě to jistě bylo tak, že nový partner trochu využil situace a toho, že jste byla oslabená. Původní partner potom využil Vašeho dalšího oslabení a taktéž si s Vámi trochu pohrál. Přitom mu bylo úplně jedno, že si pohrál i s Vašimi city a pocity, protože i když ho máte ráda, je to přece jen pouze muž, tudíž od něho nemůžete čekat skutečně zodpovědný přístup. Každého muže musíte nejprve dlouho a odpovědně vychovávat, trénovat, musíte si ho prostě zpracovat k obrazu svému. Citům se bohužel nedá poroučet, když se vám něco líbí nebo máte někoho ráda, nemůžete si poručit, aby se vám to nelíbilo nebo abyste ho ráda neměla, to nejde. Jediné co vám nyní zbývá, je sebrat zbytky vůle, začít na sobě pracovat a najít si jiný vztah. A věřte tomu, že jej najdete, pouze se musíte naučit se vztahem, zvláště když je to vztah s mužem, správně zacházet. Někdy pomůže rituál, ale jak stále zdůrazňuji, nedělám černou magii, ovlivnění mysli, které by "ovlivněný" mohl litovat, jako například, když je člověk opilý a potom se z toho vyspí a říká si, panebože, co jsem to zase prováděl a vyváděl? Rituály, které děláme, pomáhají lépe vidět situaci a více se koncentrovat na řešený problém, ale v zásadě se stále každý rozhoduje sám za sebe, čili nedělá nic, čeho by později hořce litoval s tím, že ani neví, co a proč to vlastně dělal. Každý má právo na svůj život a každý se může rozhodnout sám podle sebe, ale je pravda, že mnohokrát něco přehlédneme, přeslechneme, popřípadě něco nedomyslíme a uděláme omylem - takže, aby k podobným chybným úkonům docházelo co nejméně, tak přesně k tomu slouží naše rituály.
 
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

A ještě vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/