Sex vs. vztahy

 
Jak na to? O novoluní třikrát za sebou do půlnoční tmy vyřkni jméno vyvolené.
---------------------------------------------------------------
Základní magické postupy

Pokud žádný vztah nemáme a vztah chceme, je dobré postupovat následujícím způsobem. Ve chvilkách zamyšlení, či meditace, to je celkem jedno, jak to nazveme, si budeme živě (co nejživěji) představovat, jak by měl náš nový vztah vypadat. Vycházíme z předpokladu, že představit si můžeme prakticky cokoliv. Neklademe si žádné meze. I kdybychom si představovali, že máme několik spokojených partnerů, či partnerek najednou nebo že navážeme důvěrný vztah se sexuálním démonem, magickou cestou se můžeme pokusit o cokoliv. To se samozřejmě dá použít, i když vztah máme, ale rádi bychom jej v rámci lehké osudové změny vyměnili za jiný vztah. Nebo se nám současný vztah líbí, ale nebyli bychom proti, kdybychom měli ještě jeden, paralelní vztah, to už záleží na naší odvaze a odhodlání, jak naložit se svým volným časem a zbytkem peněz v mezičase nikdy nekončícího souboje s nezaplacenými složenkami.  
K meditacím a vizualizacím na téma "ideálních partnerů" se hodí nejlépe čas těsně před usnutím a těsně po probuzení. Pokud se probudíme a záhadné vnitřní pnutí nás nutí odebrat se na toaletu, vykonáme, co musíme a hned nato se pokusíme o menší meditaci. Nejlépe opět vleže, v posteli. Snažíme se využít času po probuzení, protože je velmi vzácný. Mozek pracuje podstatně svižněji a rychleji než obvykle, jako po projetí antivirovým programem. Během první půlhodiny bdělého stavu můžeme vykonat plno magické práce. Potom výkon mozku spadne na obvyklou rovinu tuposti a žádných zázraků se už od něho nedočkáme. Říká se tomu normální bdělý stav, zatímco chvilky před usnutím a po probuzení jsou stavy aktivní inspirace. Pokud ovšem mozku nedovolíme, aby se nekontrolovaně rochnil ve zbytečných myšlenkách a v duchovním balastu. Před usnutím je nervový chuchvalec, který máme v hlavě, obvykle už patřičně unavený, ale z toho, jak se těší na odpočinek (pokud netrpíme nějakou spánkovou poruchou), z něho občas něco zajímavého vypadne. Normálně to hned zaspíme a nenávratně zapomeneme, proto je dobré mít na dosah tápající ruky digitální nahrávač a při jakémkoliv náznaku projevu geniality jej neváháme použít. Občas v něm uvízne duševní perla.
Vizualizace probíhá tak, že si do nejmenších podrobností představujeme modelové situace, které bychom chtěli s budoucím miláčkem prožít. Je tady ovšem jedna věc, kterou musím zdůraznit hned na začátku. V průběhu rituálů, meditací a vizualizací je užitečné soustředit se na vzrušující detaily našich přání, to je naprosto v pořádku, ve skutečnosti ale nesmíme trvat na tom, aby se naše přání do všech detailů splnilo. Svět kolem nás pracuje na základě náhodného výběru jednotlivých prvků z nekonečného chaosu, všechno je založeno na určitém stupni pravděpodobnosti a my proplouváme životem jako velkou ruletou. Velký věštecký tarotový systém je odvozen od slova rotace, což souvisí s pohybem kola štěstí a to ještě dále souvisí se skutečností, že události, s nimiž se každý den setkáváme, jsou prapodivnou směsí náhodných setkání přírodních zákonů a vůle zainteresovaných lidí. Nikdy nemůžeme na 100% vědět, jak něco dopadne, i když půjde o jednoduchý pokus, dokazující časoprostorovou všudypřítomnost přírodních zákonů. Mělo by to být každému naprosto jasné, ale raději to zkusím ještě jinak. Když zavolám své roztomilé manželce, že přijdu domů v devět hodin a místo toho ve skutečnosti přijdu o půl jedenácté, nestane se v podstatě nic zvláštního. Kdyby byla ona na mém místě, zřejmě by se i jí velmi snadno stalo něco podobného. Pokud ji tato skutečnost rozčilí a její nervová soustava vzkypí prudkým hněvem (pozor, je to jedna z nepřehlédnutelných vlastností psychopatických osobností - lpění na detailech), dává tím vnímavému okolí najevo, že nerozumí realitě, nemůže tedy ani rozumět svému osudu a těžko s ním může produktivně manipulovat.
Nikdy nesmíme lpět na maličkostech. Pokud si budeme ve svých odvážných snech přát velký růžový mercedes s bílými puntíky, bude to pro Nejvyšší Sílu o hodně těžší úkol než realizace standardního sporťáku s plechovou skládací střechou. V partnerství platí toto pravidlo dvojnásob. Nesmíme žádat nesmysly. Tím ale nejsme omezení ve vizualizaci, klidně si můžete představovat, že váš vysněný partner bude měřit tři metry padesát, unese náklaďák, bude světově uznávaným dirigentem, bude vám absolutně věrný a každé ráno vám přinese do postele snídani a kytici čerstvých růží. Celá tato představa je složená ze samých nesmyslů, ale klidně ji můžete pro vlastní inspiraci při vizualizaci použít. To je část rituálu, kdy se žádné meze fantaziím nekladou. Můžete se opájet představou, jaké by to bylo, kdyby se vám podařilo takového chlapa ulovit, ale stále si musíte uvědomovat, že jste ve snové, astrální rovině, kde je možné úplně všechno. Třeba i to, že ty kulaté bílé puntíky na velkém, růžovém mercedesu budou hranaté. Když ale přejdeme k té části rituálu, kdy si přejeme, aby se naše přání uskutečnilo, vřele doporučuji, otevřít svou náruč náhodě. Přestaňte být konkrétní, chtějte to, co bychom mohli označit jako „základ přání“. Pokud chcete partnera, chcete chlapa, pokud chcete partnerku, chcete ženu, ale dále jakákoliv konkretizace (dirigent, nepřítomnost hrbu, blondýnka, obrovská prsa, bohatý chlap, dvě mladý holky najednou, abych pro něho byla ta jediná...) zdržuje naplnění vašeho přání. V osudu a v životě se nikdy nic neodehraje přímo a jednoznačně. Vždycky je všechno složitější než původní plán. Nikdy nemůžete nic domyslet do posledního detailu, to prostě nejde. V realitě musíte dát prostor improvizaci, zdržení, změně plánu i nečekaným překážkám, které najednou vyžadují zvláštní řešení.
Popřemýšlejte nad tím, abyste si uvědomili rozdíl mezi přáním a vizualizací přání. Přání by nemělo být úplně konkrétní, rozpitvané do nejmenších detailů, zatímco vizualizace se naopak doslova živí detaily. Jsou to ale rozkošné detaily, na jejichž splnění netrváme, necháváme osudu a Nejvyšší Síle volnou ruku, jak s naším rituálem v budoucnosti naloží.
Jako muž si snadno představíte, jaké by to bylo nádherné, mít každý den v posteli mladou sexbombu, jako žena si rovněž snadno představíte, jak vás žádá o ruku mladý svalnatý divoch, majitel prosperující firmy, jehož jedinou vášní je svíjet se vám samou oddaností u nohou, je to hezké, ale uvědomte si, že v podstatě jsou to nesmysly, které v současné realitě nemají nárok na existenci. Ten druhý, s nímž se v realitě seznámíte, bude mít svou vlastní (možná i svobodnou) vůli a je dost pravděpodobné, že bude mít podobné představy směrem k opačnému pohlaví (i když samozřejmě jsou možné výjimky) a také je hodně pravděpodobné, že zrovna vy nebudete jeho představám odpovídat. Proto necháváme další průběh při uskutečňování našich přání náhodě. Stane se, že se setkáme s někým, kdo je nám sympatický, prostě nás přitahuje. Není sice dirigent, nemá firmu, ani se nedá říct, že by zrovna prosperoval, pokud se jedná o ženu, nemusí být dokonce na první pohled nijak zajímavá, ale najednou nás něčím zaujme, třeba má hezký úsměv, originální názory, ale hlavně musíte cítit, že vás k tomu člověku něco vnitřně přitahuje. V této chvíli bych doporučil, zkusit to, jít do toho, trochu si zaexperimentovat, samozřejmě s dodržením všech pravidel bezpečnosti, které jsme si už vyjmenovali. Zcela jistě ale dále pokračujeme v meditacích a vizualizacích, ve vizualizacích v ničem neslevujeme, ale přání se snažíme příliš nekonkretizovat.
Další průběh partnerských rituálů spočívá v tom, že pomalu měníme existující realitu, tak aby se nakonec co nejvíce podobala tomu, co si přejeme. Musíme ale vzít v úvahu i to, že realita zpětně mění nás a tím se nenásilně mění i obsah našich přání. Je to velmi zajímavý proces, nicméně si stále musíme uvědomovat, že výsledkem celého procesu není prsatá blondýnka nebo bohatý kulturista, ale vaše spokojenost. Proto také u každého rituálu je nejzajímavější jeho závěrečná fáze, která se dá označit heslem "nechte se překvapit".
 
 
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/