Sex vs. vztahy

Velký Ravenův horoskop na duben 2018
 
Beran

Od začátku dubna, milí Berani, máte ve svém znamení veledůležité spojení Slunce-Merkur a na konci svého znamení se můžete pyšnit přítomností Uranu. To všechno dohromady znamená, že úspěchy se na vás pohrnou zvláště v oblasti pracovní a obchodní. Jsou to dobré konstelace i pro takové záležitosti jako je třeba stěhování nebo rekonstrukce bytu, popřípadě i začátek podnikání a i v případě, že naopak chcete s podnikáním nebo samostatnou prací skončit, můžete v tuto dobu s výhodou zažádat o insolvenci. Rozhodně se ale jakékoliv kroky, vedoucí k osvěžení vlastní finanční situace začátkem dubna vyplatí. O něco horší to bude v oblasti vztahů. Zvláště partnerským vztahům beraní konstelace na začátku dubna 2018 nijak zvlášť nepřejí. Do toho se bohužel počítají i sexuálně citové vazby, kde se rovněž můžete připravit spíše na ochlazení, ale nemůžete za to vy, ani vaše milované protějšky. Z vašeho výsostného znamení se právě přesunula Venuše do sousedního Býka, takže pokud budete chtít něco řešit ohledně vztahů, tak se spíše soustřeďte na vztahy rodinné. V první polovině dubna se snadněji domluvíte s Raky, Lvy a s Pannami, než se Střelci a s Vodnáři.
V polovině dubna se do vašeho znamení dostane Měsíc a pokud si plánujete potomka, může dojít i k otěhotnění, zvláště potom, když bude partner narozený rovněž v Beranu nebo v Býku či Štíru a Rybách.
Po 20. dubnu se připravte na možné oslabení ve zdravotní rovině, Slunce se přesune o znamení dále do sousedního Býka. Takže pozor na virózy, které kolem nás víří v nepřehledném množství. Ke konci dubna může dojít i k mírnému, ale opravdu jen mírnému oslabení zisků. Což se záhy zase rychle spraví. Dobré obchody můžete dělat prakticky s jakýmkoliv znamením zvěrokruhu, ale trochu se kontrolujte při jednání s Kozorohy, tady se může stát, že se do jednání snadněji vloudí chybička nebo nějaké nedorozumění, je zde kvadratura mezi Merkurem v Beranu, neboli ve Skopci a Saturnem v Kozorohu, to se potom stávají chyby, že ani nevíte která chyba odkud spadla, takže je dobré si to ohlídat. Pokud chcete mít tento rok zajímavou dovolenou, tak si ji začněte plánovat a zařizovat už teď.
Když to shrneme, bude duben pro Berany měsícem šťastným, postupně se jim začnou zhmotňovat tajná přání a mnozí z nich si uvědomí, že mírností a vlídným chováním dosáhnou úspěchu rychleji, nežli násilným a umíněným jednáním. Občas na ně dopadnou filosofické nálady, ve kterých se budou zaobírat smyslem života a tajemstvím vesmíru, avšak nakonec vždy dojdou k poznání, že největším bohatstvím je přítomný okamžik, který je prožíván ve zdraví, což se týká jak vlastního zdraví, tak i zdraví lidí blízkých. Pokud Berani začínají, či už mají rozjetý nějaký pracovní projekt nebo vztah, tak by si měli dát pozor na spolupráci s lidmi zrozenými ve znamení Kozoroha, jelikož konstruktivní komunikaci mezi Berany a Kozorohy astrologické konstelace nepřejí a vše by s největší pravděpodobností skončilo zklamáním.

Býk

Od začátku až do poloviny dubna se budete – a to platí pro všechny Býky - cítit jako první milovníci na divadelní scéně života. Vztahy a kladné košaté vazby vám přímo vykvetou pod rukama, zvláště pokud se bude jednat o vztahy s Beranem, Blížencem, Rakem, Pannou, Váhou, Štírem a Střelcem a částečně také s Rybou. U vztahů s ostatními znameními se mohou objevit překážky nebo zádrhely, které se budou muset překonávat. Určité neshody budou nejvíce patrné ve vztazích se Lvy, Kozorohy a Vodnáři. Tady by se vyplatilo postupovat raději opatrně a dávat pozor na situace, kdy se partner nebo partnerka začnou projevovat úsečně a nevrle, aby z toho nebyla zbytečná domácí válka. Víte, kolik lidí se už nenarodilo jen kvůli tomu, že se jejich potenciální rodiče pohádali v ten nejméně vhodný čas? Tak si na to dávejte pozor zvláště mezi 6. a 9. dubnem 2018.
Velmi dobré konstelace na všechno, co se týká a dotýká partnerství jsou kolem 17. dubna, v Býku je Venuše a Měsíc – romantický malíř by při pozorování této sestavy sahal po štětci, takže se dá předpokládat, že od poloviny dubna až do 22. dubna budete mít mimořádné štěstí na vztahy, automaticky se zvýší vaše charisma, což samozřejmě můžete využít i v oblasti obchodních nabídek a služeb. Pokud byste jako zrozenci ve znamení Býka pracovali v reklamě nebo ve sdělovacích prostředcích, tak hvězda vaší kariéry prudce vystřelí nahoru. Na jednu stranu je to dobré, na druhou stranu je dlužno si uvědomit, že vzedmutí vaší slávy se neodehraje díky tomu, jak se říká, že talentovaného člověka dole neudržíš, ale je to souhra konstelací, které zase pominou. Snažte se proto využít svých pěti minut slávy k navázání co nejvíce užitečných kontaktů nebo k uzavření výhodných smluv a dohod na co nejdelší dobu. Často se stává, že lidé, na které dýchne sláva, se začnou chovat jak pominutí, takže po dosažení kulminačního bodu se začnou opět řítit do pomyslného tartaru, aniž by mohli využít jediného záchytného bodu, které do té doby ostentativně přehlíželi.
V dubnu budete mít dobrou příležitost prodat něco, na co jste už dlouho nemohli najít kupce. Tak si hlavně vzpomeňte co to bylo.
Býci, kteří se pokoušeli poslední dobou o nějakou tvořivou nebo tvůrčí činnost, se často mohli setkávat s tím, že jim prostě nebylo celkovými okolnostmi přáno, nebylo tedy divu, že měli chuť se vším praštit, popřípadě všeho nechat. Nyní však, v měsíci dubnu, se pro Býky otevírá nová životní etapa, budou je napadat velice zajímavé myšlenky a budou mít inspirativní nápady, které dokreslí základní potenciál pro zahájení budoucího stabilního díla, avšak musí si zachovat svoji rozhodnost a trpělivost. Bude dobré, když vše vykonají v tichosti a vyvarují se zbytečné mnohomluvnosti, jež je bude pouze zbytečně vyčerpávat.

Blíženci

Začátek dubna 2018 bude pro většinu Blíženců klidný a pohodový, pokud budou potřebovat něco zařídit, vyřídit nebo sami budou chtít na něčem pracovat, budou mít možnost něco pro sebe udělat v oblasti zaměstnání a bydlení. Všechno, co se týká zdraví a partnerství se jeví celkem stabilně až do 19. dubna, tady si, vážení a zatím ještě zdraví Blíženci, dejte trochu pozor na nachlazení, chřipku nebo virózu, v podstatě by stačilo vyhýbat se pár dní místům, kde se shromažďuje zbytečně moc pokašlávajících lidí, jako jsou třeba supermarkety se slevovými akcemi pro důchodce nebo čekárny u doktorů, u nichž se dá návštěva sjednat i telefonicky. Z hlediska partnerského života budou mít Blíženci mezi 18. a 22. dubnem naopak možnost zažít něco hezkého a příjemného, čeká na ně nějaké milé překvapení, které srdce potěší a duši zahřeje. Samozřejmě se to nemusí a také nemůže týkat úplně všech Blíženců, ale jste-li Blíženec, tak se kolem 19. dubna s někým, s kým už jste sblížení, sblížíte ještě více nebo objevíte někoho, s kým by stálo za to se intenzivněji sblížit. Mezi 24. a 30. dubnem si můžete užívat přítomnosti Venuše ve vašem znamení (Venuše bude v Blížencích až do 19. května), takže si můžete urovnat vztahy se svými blízkými i vzdálenými a klidně i s rodinou, pokud vztah hledáte, tak do konce dubna by to mělo být, jak se říká, pod střechou, pokud nejste příliš spokojení s partnerstvím, budete mít možnost všechno napravit a klidně i začít znovu. Druhá polovina dubna je pro vás ideální i pro jakékoliv rituály, vedoucí k zachování rodu. Tady bych samozřejmě doporučoval především sexuální rituály, protože jsou svým způsobem nejenom didaktické, ale i příjemné a přínosné.
Nezapomínejte ovšem, že Venuše není jenom planeta lásky a krásných vztahů, ale je to také planeta, která symbolizuje štěstí, Štěstěnu nebo Kolo štěstí, což je onen vzácný princip nezištné pomoci, který si občas, jak to známe z přísloví, sedá nejenom na duchovní velikány, ale i na tělesně silnější tvory, budící často dojem, že žádnou pomoc nepotřebují. Může tedy být zvláště v dubnu ku prospěchu každému, komu se podařilo narodit do znamení Blíženců.
Pokud ještě jednou vyjádříme to nejzákladnější, co ve vašem horoskopu je, milí Blíženci, tak chtít některé věci, či události urychlit, se nemusí vždy vyplatit. Pokud se má v životě něco důležitého nebo potřebného stát nebo máte něco nekalého odhalit, tak k tomu vždy musí dozrát čas a nastat příhodná chvíle. I když se nyní Blížencům může zdát jejich životní situace nepřehledná a chaotická, tak už nyní, v dubnu 2018, se začne vše vyjasňovat. Je dost pravděpodobné, že se vám podaří odhalit falešné jednání někoho, do koho byste to neřekli, možná to bude někdo, komu jste už dlouho důvěřovali, ale celkově to bude pro vás osvobozující zjištění, z něhož vyplynou důležité poznatky a ponaučení pro příště. Dávejte si pozor na klevety, nesmíte být zbytečně vstřícní a úslužní. Právě teď, až do konce dubna 2018 to nebude nijak zvlášť vhodné.

Rak

Raci vstoupí do dubna 2018 s pocitem vítězů, z osudového hlediska není žádný důvod, proč by se kterémukoliv Rakovi nemělo něco podařit nebo proč by měl z jakéhokoliv důvodu jakkoliv strádat. Zdraví bude v pohodě, práce bude v pohodě, jediné, co mohou Raci od začátku dubna až do 21. dubna řešit, budou nové pracovní nabídky. Celá řada račí populace bude oslovena, ať už kamarádem, přítelem, známým, popřípadě objeví něco zajímavého čirou náhodou na internetu a pokaždé půjde o celkem zajímavou pracovní nabídku, o které zatím pan Rak nebo paní Račice či slečna Ráčková neměli ani tušení. Neříkám, že pokaždé půjde o neopakovatelnou příležitost, jak ze svého života vytěžit co nejvíce, některé nabídky se mohou nakonec ukázat jako celkem zbytečné až liché nebo budou typu "nic moc", ale je dobré si jich alespoň všimnout a trochu nad nimi popřemýšlet a zapojit do hry fantazii, protože, jak to tak vypadá, objeví se během následujícího půlroku další nabídky, které budou ještě lepší. 20. až 22. dubna proletí znamením Raka Měsíc, který se 23. dubna dostane do Lva a současně i do trigonu s Merkurem v Beranu. Symbolicky to  znamená, že síly vesmíru pracují na tom, abyste se jako Raci v následujících měsících dostali do situace, kdy si budete moct konečně vybrat z celé řady zajímavých pracovních nabídek. Můžete se také rozhodnout pracovat na volné noze, podnikat nebo se věnovat nezávislé, třeba umělecké činnosti. O všem se budete rozhodovat od druhé poloviny dubna až do konce tohoto roku.
Takže to berte, vážení a pracovití Raci, tak, že teď v dubnu 2018 se vám naskytne první možnost získat zajímavou práci, ale nic se nestane, když toho hned nevyužijete, protože se to bude v následujících měsících ještě několikrát opakovat.
Mnoho zrozenců v Raku začne v druhé polovině dubna 2018 uvažovat o tom, že by bylo dobré založit rodinu. Je celkem jedno, jestli to bude projev probouzejícího se rodinného pudu nebo na tu myšlenku přijdete s kalkulačkou v ruce, vzhledem k vládnoucím konstelacím se na to dá říct pouze to, že nejlepší chvíle k početí dítka pro vás bude v květnu a v červnu, ale popustíme-li uzdu bezbřehému populačnímu nadšení, tak proč do toho aktivně nezapojit již duben? Takže i v této oblasti máte moje astrologické požehnání.
Vzato kolem a dokola, prožijí Raci nadcházející duben 2018 v klidu, celkově si upevní svojí pozici a to jak pracovní, tak i partnerskou. Díky své laskavosti a pracovitosti budou sklízet šťavnaté ovoce své dosavadní činnosti, avšak i toho se dá snadno přejíst. Když nám osud dovolí dostat se na výsluní, měli bychom to brát s určitou pokorou, jelikož žijeme v prostředí, kde se všechno rychle mění a ten který má dnes všechno, nemusí mít zítra vůbec nic. Skutečný úspěch, životní síla a vitalita si vyžaduje činorodost, pokoru a inteligenci a zde si opět můžeme připomenout naši definici lidské inteligence, jako schopnosti transformovat iracionální pocit rovnováhy do racionálních informačních systémů, z čehož mimo jiné vyplývá i to, že člověk by měl vždy usilovat o dosažení pomyslného vyrovnaného a přímočarého pohybu na cestě životem.

Lev

Lvi by si v dubnu měli dát pozor na zbytečné rozhazování peněz a pokud je čekají nějaké investice do podnikání, nebo bydlení, tak by se jim s velkou pravděpodobností vyplatilo alespoň v první polovině dubna zvolit vyčkávací taktiku. Je možné, že za pár měsíců by se vámi zamýšlené investice zhodnotily lépe, popřípadě byste měli možnost levněji nakoupit kvalitnější věci či zboží. Nebude vůbec od věci, když se při jakémkoliv důležitém rozhodování poradíte s prověřenou a zkušenou vědmou či skutečným šamanem. Duben je pro Lvy ideálním časem pro plánování a sebevzdělávání. Někdy je dobré, se stáhnout na chvíli do ústraní a šetřit si síly na příhodnější dobu a není třeba se obávat toho, že by to někdo mohl chápat jako porážku.
Pokud plánujete rodinu, tak druhá polovina dubna si o to vyloženě škemrá, čas, který bude kolem 23. dubna je zajímavý i tím, že když byste jako sexuálně aktivní a přičinlivý pár dosáhli oplodnění, budou vám příznivě nakloněné i ekonomické sudičky, takže všechny věci a zařizování kolem hmotného zabezpečení by nedělaly žádné zvláštní problémy.
23. duben je dobrý den na podepisování smluv a klidně třeba i úvěrů, pokud něco podobného budete potřebovat a druhá polovina dubna je vhodná na prodej nemovitosti, později by to už nebylo ono, ale to všechno jsou věci, které si musíte rozhodnout spíše sami, příznivé konstelace vám pomohou hlavně v tom, že snadněji najdete chyby, které se občas vyskytují v narychlo psaných smlouvách a že budete, pokud něco prodáváte, jednat většinou se solventními partnery. Celkově tedy můžete počítat s kvalitním a přínosným dubnem, který se do vašeho života zapíše jako „měsíc, kdy jste nežili nadarmo“.
Pozor si dávejte na zbrklost a na zbytečné úrazy. Víte, že i po českých silnicích se dá jezdit rozumně a bezpečně? Máte ve svém znamení Měsíční vzestupný uzel, který občas dává svým „majitelům“ pocit bravurní nadnesenosti, místo kritického zhodnocení situace si pak snadno řeknete, já to dám, já to zvládnu, vrhnete se bezhlavě do ringu a neštěstí je hotovo. Vzpomeňte si občas na přísloví, dvakrát měř a jednou řež! Nebo taky řeš, to už přijde samo podle aktuální situace.

Panna

Panny se v dubnu oprostí od všech omezujících vztahů a podaří se jim navázat vztahy nové, které budou mít mnohem lepší perspektivu a to nejen z optického hlediska. Štěstěna právě v tomto měsíci stojí na jejich straně a pokud jsou nyní ve svém partnerském či pracovním vztahu nespokojené, tak se před nimi začnou otevírat nové obzory a dostanou pár zajímavých impulzů a nabídek, s nimiž bude dobré si trochu pohrát.
Pannám, které mají rozestavěný dům, nebo byt v rekonstrukci, se podaří s dílem viditelně pohnout a navíc se jim podaří sehnat lepší a stálejší řemeslníky. V dubnu si Panny mohou klidně začít stavět  pomyslné vzdušné zámky, jelikož jejich představy budou mít hodně velkou sílu a tendenci se uskutečnit. Do pár měsíců by se už mohly začít zhmotňovat, i když je pravda, že všechno se dá urychlit nejlépe přiložením vlastní ruky k dílu.
Podle současných astrologických konstelací, je zajímavá přítomnost Neptunu v opozici k Panně, protože ze symbolického hlediska představuje Neptun nekonečnou studnici košatých nápadů a inspirace. To se bude projevovat zvláště u mladých a mladších lidí, kteří jsou narození ve znamení Panny zvýšenou aktivitou, zaměřenou na zlepšení kvality jejich života. Do začátku dubna 2018 mohla společenská aktivita lidí, narozených v Panně odpovídat ještě spíše spícím Pannám, ale to by se právě teď mělo rychle změnit.
Panna je znamení, které máme podvědomě spojené s menší aktivitou, submisivitou, pokorou a poslušností. Duben 2018 vše změní, takže je i možné až krajně pravděpodobné, že Panny svým chováním, respektive změnou ve svém chování mnoho vnějších pozorovatelů překvapí, až zarazí. Možná se ke konci dubna bude říkat, že je průbojný jak Panna.
Zdraví bude v pohodě, komunikace s kýmkoliv nebude váznout a pokud se má něco v životě tohoto krásného znamení vyřešit, tak všechno začne právě nyní, v dubnu 2018.
To se samozřejmě týká také záležitostí rodinných i v tom smyslu, že pokud budou chtít Panny založit rodinu a mít zdravé a silné děti, tak proč s tím nezačít právě teď, v dubnu?

Váhy

Váhy čeká v měsíci dubnu období celkové prosperity a také přísun čerstvé energie, která jim dá nový vítr do plachet. Vítr v plachtách se může projevit i neklidem a touhou cestovat a jak s tím která Váha naloží, je už její věc, ale touha se objeví. Dobré nápady jim nebudou chybět, ale neměly by se nikomu moc svěřovat, jelikož hrozí, že se v jejich okolí najde někdo, kdo začne jejich myšlenky a nápady za jejich zády prezentovat a vydávat za své. Komunikace s ostatními lidmi půjde v dubnu 2018 Vahám jako po másle, takže svou překypující kreativitu budou snadno využívat k dosažení jakýchkoliv plánů. Jak na pracovišti, tak i doma by si měly Váhy dávat pozor hlavně na zloděje, který jim nemusí hned ukrást nějakou věc, třeba kufr se starožitnostmi po babičce nebo na leasing splácené elektrokolo, ale může je připravit o jejich cenný a vzácný čas. Tím se dostáváme zhruba tak do poloviny dubna, kdy se Váhy dostanou do situace, kdy nebudou vědět, kam dříve skočit. V opozici k Vahám je Merkur, Slunce, Uran a z toho vyplývá, že v polovině a v druhé polovině dubna si Váhy nemusí dělat starosti se zdravím, všechno bude v pořádku, není zde žádné onemocnění, ani viróza nebo chřipka, nejsou zde žádné úrazy ani nehody, prostě nic, co by mohlo Váhy zdržet v oblasti práce a práceschopnosti nebo jakkoliv srážet v rozletu, ale je možné, že pokud Váhy podnikají nebo pracují samostatně, že se jim najednou sejde tolik objednávek nebo zakázek, že to nebudou schopné v odpovídající době vyřídit a zpracovat, stejně tak i v oblasti práce se jim může najednou sejít větší množství nabídek nebo pozvánek na pohovor a mohou to být i záležitosti několik měsíců staré, na které Váhy už dávno zapomněly. Ve víru ekonomického tance je silně pravděpodobné, že nebude zbývat moc času na soukromí, na partnerství nebo na rodinu, takže všechno, co se týká a dotýká soukromí či „posunování“ hranic ve všech možných partnerských situacích se bude řešit pomalu a váhavě, spíše asi bude lepší nechat všechno, co zasahuje do soukromí, na další měsíce.

Štír

Pokud se Štíři rozhodnou zaplatit si ve čtvrtém měsíci tohoto roku 2018 nějaký kurz, školu, školení nebo se pustí do učení, které třeba už nějakou dobu úspěšně odkládali, tak se jim jakékoli vzdělávání v tomto období vyplatí. Nemusí se vůbec obávat toho, že finanční a časová oběť, spojená s jakýmkoliv učením či tréninkem se transformuje vniveč, ba naopak, obětování se pro vzdělání a rozšíření obzorů, se brzy zúročí a pomůže jim při budování kariéry. Princip vyrovnání na sebe nenechá dlouho čekat a vše se zanedlouho zformuje a vykrystalizuje do lepších a šťastnějších zítřků.
Štíři zahájí svou letošní dubnovou existenci efektním vkročením do prvního a druhého dubna, protože přesně o půlnoci mezi prvním a druhým dubnem 2018 vpluje do jejich znamení Měsíc ze sousedních Vah a 3. dubna 2018 v 17 hod. se spojí s retrográdním Jupiterem, čili dojde ke konjunkci Měsíc – Jupiter na začátku třetí třetiny Štíra. V praktickém životě to znamená okamžik, kdy se vám, Štírům, kterým patří tohle znamení, může splnit prakticky každé přání. Můžete si to vyzkoušet v praxi. Dejme tomu, že máte nějakou zajímavou známost a teď nevíte, jak ji pozvat na kafe nebo na rande nebo prostě nevíte, jak začít rozhovor nebo se potřebujete s někým domluvit a máte z toho spíše strach, než dobrý pocit – tak prostě počkáte na třetí duben, na sedmnáctou hodinu a nějak to zařídíte, abyste mohli objektu svého zájmu říct, co vám leží na srdci – klidně, bez zbytečných zábran a nevzrušeně – a uvidíte, že to bude působit silněji než hodinová hypnóza. Lepší by samozřejmě bylo, kdyby dotyčný objekt či subjekt, podle toho, ze které strany budeme k problému přistupovat, raději nečetl tyto řádky, aby se nemohl na vámi přichystanou magickou chvilku připravit. Což si myslím, není zase až tak neobvyklé či neproveditelné, protože většina lidí to stejně číst nebude a vy se můžete připravit na svůj nenápadný upíří vstup do mysli vyhlédnuté „oběti“.
Zdraví budete mít v dubnu v pohodě, ale pozor, i když máte ve svém znamení po celý duben retrográdní Jupiter, planetu štěstí, tak nesázejte, nic nevyhrajete, Jupiter, když je retro, tak znamená v oblasti loterií a výher spíše princip vrtkavosti. Pouze ve spojení s Měsícem zapůsobí na kohokoliv, s kým se budete bavit tak, že vás bude více vnímat.
Pokud budete chtít dosáhnout jakékoliv změny v partnerské oblasti, můžete být docela úspěšní, ale počítejte s tím raději až ke konci měsíce, čili 29. a 30. dubna.
Všechno ostatní, jako je práce, splátky, domluva s ostatními, koupě a prodej čehokoliv se bude udržovat bez větších excesů na stabilní úrovni.

Střelec

Hlavní zájem Střelců by měl kroužit kolem dobré mušky a kolem schopnosti trefit se vždy do černého a když už jsme u těch hlavní, kterých by se Střelci měli držet jak příslovečný švec, popřípadě i čert svého kopyta, dlužno připomenout, že hned na začátku dubna 2018, obzvláště mezi 3. a 7. dubnem je krajně pravděpodobné, že se muž či žena, narození ve znamení Střelce ocitnou pod tlakem zdánlivě výhodné nabídky, aby šli v pracovní oblasti dělat něco, čemu příliš nerozumějí. Nebo na co nemají vzdělání. Nabídka může být zajímavá a z pracovního i ekonomického hlediska lákavá, ale v delším časovém horizontu, odhadem tak do konce tohoto roku by se ve výsledném efektu nemusela vyplatit. Je to princip, který duben přináší jako skryté poselství všem Střelcům. Všichni chceme být úspěšní a nikdo nechce pracovat zadarmo. To je normální. Přesto je ale dobré, odmítnout byť i hodně zajímavou pracovní nabídku, když nám k ní chybí zkušenosti a kvalifikace. Nemohu jít dělat řidiče formule jedna, když mi v běžném provozu dělá potíže udržet se na silnici.
Takže, i když zdraví bude v pohodě, srdce jako zvon a plíce jako kovářské měchy, úrazy žádné, nehody žádné, dejte si v první polovině dubna 2018 pozor na neadekvátně lákavé nabídky. Nemusí jít jenom o práci, může se stát i v oblasti partnerství, že puťku domácí požádá o ruku dirigent symfonického orchestru nebo se do staršího, nevzhledného, mírně zapáchajícího hlídače na parkovišti bouřlivě zamiluje čerstvě plnoletá seriálová sexbomba. Neříkám, že se to nemůže stát a netvrdím, že všechny nerovnosti, které se vyskytují v praktickém životě končí katastrofou. Všechno záleží na osudových konstelacích. Statistika nás ale stále dokola přesvědčuje, že protiklady se v konstruktivním slova smyslu přitahují pouze v neživé přírodě, zatímco v živé přírodě se přitahují věci, jevy, fenomény a bytosti, které jsou si podobné.
Stačí, když si na tato slova v první polovině dubna občas vzpomenete, druhá polovina dubna vám přinese více radosti, méně stresu a také více užitku. Zvláště, když se budete důsledně vyhýbat všem látkám, které otupují smysly. Opakovaná přesná trefa do středu terče není o náhodě, ale o koncentraci, sebekázni a vnitřním klidu. Celý duben budete mít na to, abyste jako zkušení Střelci, téměř ostřelovači, eliminovali ze svého okolí všechny negativní a podezřelé vlivy, které by mohly v budoucnosti jakkoliv narušit rovnováhu ve vašem životě.
Pokud plánujete početí dítěte, tak vám budou do ruky hrát všechny okolnosti v posledním týdnu v dubnu. Nezapomeňte si přitom vypnout mobil.

Kozoroh

Citové bouře a duchovní zmatek dokáží člověka hodně vyčerpat, ale je také pravda, že právě z chaosu vzniklo mnoho zajímavých a důležitých věcí, jako například naše sluneční soustava, díky níž se nyní můžeme věnovat astrologii. I když je pravda, že sluneční soustava nevznikla z duševního chaosu, což jsou přesně ty věci, souvislosti a závislosti, které budete muset, dámy a páni Kozorohové ve svém životě nyní řešit. Umíte pojmenovat věci správným jménem? Jak rozeznáte skutečné přátele od lidí, kteří přátelství jenom předstírají? Ve vašem znamení se nachází Mars, Saturn a Černá Luna, což je sestava hodně silná na to, aby ji každý bravurně zvládnul. Mars a Saturn vnášejí do systému pozoruhodné množství energie, která se v praktickém životě projevuje tak, že ji často ani neumíte pojmenovat. Někdy se dá označit jako „motivace“, jindy jako „intriky, závist a pomluvy“ nebo i „touha po pomstě“. Asi by to chtělo hned na začátku dubna nechat ve své mysli proběhnout velkou prověrku lidí, kteří si zaslouží nebo nezaslouží vaši důvěru. Budou vás ovlivňovat – a nechat se ovlivňovat negativně, není žádné velké terno.
Od začátku dubna pro vás nastane období velkých změn a nebudou to změny jen tak ledajaké. Od prvního do sedmnáctého dubna přijdou změny, naznačující „cestu vzhůru“, upevní se zdraví, zvýší se celková kondice a chuť dosáhnout lepších pracovních výkonů. Současně se s nejvyšší pravděpodobností dočkáte ne jedné, ale hned několika zajímavých pracovních nabídek nebo nabídek na pracovní postup, zvýšení platu, popřípadě i na novou práci, pokud vás stará neuspokojuje. Myslím tím současnou práci. Samozřejmě se pohybujeme v oblasti symboliky, kdy „cesta nahoru“ může znamenat jakoukoliv cestu směrem vzhůru a nemusí se jednat pouze o cestu k pomyslným vrcholům, jako je profesní kariéra, ale může jít i o možnost jet si aktivně odpočinout nebo se jet rekreovat na hory, v krajním případě se může také jednat o výměnu, pronájem nebo koupi bytu ve vyšším patře. Osudové nabídky budou pestré a nebude vždy jasné, když se pro něco rozhodnete, zda jednáte správně nebo jestli budete svého rozhodnutí záhy litovat. Obecně je z hlediska osudu pro vás do sedmnáctého dubna vyhovující „cesta vzhůru“ a od 18. až do konce dubna se pro vás jako „lepší“ jeví „cesta z hor“. Nebudete tolik prosazovat vlastní vůli, budete se snažit přizpůsobit ostatním, začnete je poslouchat, když se vám budou snažit něco sdělit a budete opatrnější při podepisování jakýchkoliv úředních a oficiálních dokumentů.
Pokud chodíte do fitka, kde cvičíte podle určitého programu, bude pro vás lepší, když se v první polovině dubna podřídíte tréninku, který bude spíše anaerobní, silový a méně dynamický, v druhé polovině dubna by se měl váš kondiční trénink sestavovat spíše z prvků dynamicky aerobních, jako je běh, jízda na kole nebo jakékoliv poskakování. Můžete si vyzkoušet, když jeden den začnete poskakovat hodně brzy ráno, jestli ten den doskáčete dál.

Vodnář

Vodnáři se ještě budou po zimě cítit unaveně a je dost pravděpodobné, že ještě zpočátku dubna 2018 na ně dopadnou špatné nálady a deprese. Kolem 9. dubna nejsou pro Vodnáře moc dobré konstelace v oblasti partnerství, je možné, že se pohádají s někým v rodině nebo začnou uvažovat o rozvodu, potom zjistí, že by na tom ekonomicky byli biti jak žito, tak raději setrvají ve svazku manželském a nechají všechno ležet a běžet, jak to běželo a dosud běží. Tady se skrývá spíše varování pro všechny zamilované ženy, panny, dívky a matky dvou a více nezletilých dětí, které se pustily do vztahu se ženatým Vodnářem (a že jich je podle statistiky v Čechách požehnaně), nedělejte si přílišné naděje, že šikovný Vodnář kvůli vám opustí své nemovitosti a statky, částečně již obsazené jeho nemocnou matkou, manželkou a dětmi a pustí se s vámi znovu do romantického budování nového impéria takzvaně z nuly. To se mohlo stát ještě tak před dvěmi nebo třemi lety, kdy na tom byli v dubnu Vodnáři o něco lépe než letos.
Takže, kolem 9. dubna si budou Vodnáři tiše prožívat své partnerské krize, ale možná je to bude i svým způsobem bavit a kolem 11. dubna se pohrouží do řešení rodinných a majetkových záležitostí a na nic jiného nebudou mít čas.
Co můžete, milí Vodnáři, pro sebe udělat, aby se vám alespoň během druhé poloviny dubna vedlo co nejlépe a měli jste o poznání lepší náladu, než s jakou budete do letošního dubna vstupovat? Konstelace máte dobré na práci, je tam i práceschopnost, štěstí budete mít na kariéru i na cestu za slávou a bohatstvím. V takovém případě zbývá jediné – věnovat se trochu cvičení, lehkému strečinku a sexuální tao-józe nebo tantře. Je to nejlepší způsob jarní detoxikace a upevnění kondice, která by měla být v druhé polovině dubna na základě vynikajících astrologických konstelací dobrá už od podstaty věci. Jen tu náladu si budete muset zvednout a k tomu se hodí spokojený sex jako nic jiného. Můžete si přitom trénovat i schopnost vizualizace a fantazii. Třeba to z vás udělá umělce, i kdyby to mělo být jen pro zábavu ve volném čase.

Ryby

Duben bude pro lidi, narozené v Rybách měsícem pracovním, budou toho mít na starosti tolik, že často ani nebudou vědět, kam dříve skočit – a třeba právě proto nebudou skákat nikam. Přímo ve středu svého znamení mají a budou po celý duben mít planetu snění a zamyšlení Neptun, je to symbol bezbřehé inspirace, ale pozor, může to také souviset s nečekaně se vyskytujícími depresivními stavy a duševní labilitou.
Neříkám, že se Ryby v dubnu 2018 změní ve znamení Franze Kafky, ale mohou k tomu mít docela blízko. 3. dubna se na Rybky usměje štěstí, neřeknu vám, v jaké to bude přesně formě, spíše se dá odhadnout, že pro každou Rybu nebo pro každého Rybu to bude přesně v té oblasti, v níž to potřebuje. 12. a 13. dubna se mohou Rybek zmocnit přímo záchvaty inspirace, pokud se bude jednat o Ryby, zaměstnané v reklamní agentuře, tak to vypadá na bohatou žeň vynikajících nápadů, které se dají prodat, u Ryb, které jsou zaměstnané u lesní správy, v zemědělství nebo jsou už v důchodu, popřípadě vypomáhají někde ve skladu v supermarketu to bohužel na žádných 5 minut slávy nevypadá, ale to už je osud, jak vždycky říkám a neustále to opakuji stále dokola, být nejlepší nestačí.
Pokud jsou mezi Rybkami jedinci, kteří byli nebo jsou literárně činní, tak se pro ně tento duben stane katapultem, který je doslova vystřelí na vrchol kariéry, ke konci dubna budou přemýšlet o vydání právě napsané knihy nebo o prodeji filmových práv na svůj životopis, aniž by kvůli tomu museli překračovat zákon nebo se zúčastnit diskutabilních akcí příslušníků asociálních subkultur. Vyšvihnout se nahoru a neubližovat přitom druhým, to je to, čemu se říká nadání a pokud člověk tuto vlastnost má, tak už mu zbývá jen počkat si na vhodnou příležitost, kdy se to může projevit a to je právě to, co by pro většinu nadaných Ryb mělo nastat těsně před polovinou dubna, respektive přesně 13. dubna mezi jednou a druhou hodinou po půlnoci, kdy se ve znamení Ryb setká Měsíc s Neptunem, přičemž tato konjunkce bude v trigonu k Jupiteru ve Štíru a současně se do dalšího trigonu dostane Venuše v Býku a Mars v Kozorohu. Podobné konstelace museli kdysi ovlivňovat Shakespeara, když dumal nad rozepsaným Romeem a Julií.
Kromě toho bude druhá polovina dubna 2018 pro Ryby vhodná na rituály na upevnění vitality a zdraví a k tomu jim opět může dobře posloužit magie sexuální.
 
Ukázka z horoskopu na duben 2018
 
 
Často se stane, že při výkladu tarotových karet nebo výkladu astrologických konstelací si musíte s klientem dovysvětlit nějakou maličkost nebo doladit cenu výkladu a způsob platby, popřípadě možnost další konzultace. Japonští mistři nám jasně naznačují, kudy se ubírají možné cesty přátelské komunikace, které jsou celkem snadno uskutečnitelné i v našich zeměpisných šířkách.
 
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/