Sex vs. vztahy

Kdo chce s námi letět k moři do Řecka od 18. do 28. září (letecky), nechť se ozve na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud nechcete ztratit své přátele, nepleťte se do jejich partnerských problémů.
---------------------------------------------------------------
Stává se to často - přítel nebo přítelkyně se bezmála se slzami v očích svěří, jak ji ten její nebo ta jeho naštval(a), protože udělal(a) něco, s čím svěřující se subjekt naprosto, ale naprosto nesouhlasí. V tu chvíli, pokud jste na místě toho, komu se kdokoliv začíná s čímkoliv svěřovat, se začněte bavit o dobývání kosmu, o přítomnost vody na Měsíci, o možnosti přestěhovat lidstvo na Mars nebo o možnosti zásahu zeměkoule obřím meteoritem.
Jakmile se začnete bavit na téma partnerských neshod svého přítele nebo i nepřítele, je to jako s půjčováním peněz - ztrácíte peníze i přátele. Pro nepřátele to bohužel neplatí, ty neztratíte nikdy.
Je dobré mít neustále na paměti pravidlo číslo jedna - každé, i to nejlepší partnerství, přátelství nebo kamarádství v sobě skrývá zárodek nelítostného boje, takže pokud zrovna nemáte chuť zúčastnit se nějakého svižného konfliktu, nepřidávejte se na žádnou z bojujících stran. Snadno se stane, že se původní protivníci dají dohromady a najednou je máte na krku oba. Amatérské poradenství se rychle zvrhne ve vzájemné osočování, kde každá druhá věta začíná slovy „on říkal“ nebo „ona říkala“ a nikdy to nikam nevede.
Tohle nebezpečí se skrývá i v otevřených vztazích, kdy si lidé řeknou: „Jsme přece rozumní, dospělí jedinci, takže, proč bychom nemohli žít normálně?“ a domluví se, že budou žít ve čtyřce nebo v klasické trojce, popřípadě v jakési komuně. Zpočátku je to jako sen – stane se i to, že manželka dovolí manželovi milenku, která s nimi sdílí domácnost, stůl i lože. Takových případů je více, než si dovedete představit. Všechny začínají poměrně šťastně, obvykle mají trvání několik měsíců a končí katastrofou. Ze sociologického hlediska platí jedno pravidlo, které samozřejmě opět úzce souvisí s tím, že člověk je od narození bojovník, predátor, alfa-samec, alfa-samice, popřípadě alfa-potomek, který se snaží být ve všem první. Čili ALFA. Ten, kdo je poslední, je omega. Ať už samec nebo samice. Je to takový fackovací panák celé smečky, ať se stane cokoliv nepříjemného, například když prší, místo aby bylo hezky, může za to ten pitomec, Omega. A všichni mu to také dávají neomaleně najevo. Na to, aby se z Omegy stal běžný člen smečky, musí zesílit a vybojovat si novou pozici. V lidské společnosti se skutečná síla neměří silou svalů, ale majetkem a penězi. A opět jsme u toho, že jakmile se mladá, optimistická ženuška vdá za bohatce, který si ji odvede do své luxusní vily, kde žije ještě s maminkou, babičkou, tatínkem, sestrou a švagrem, stane se z ní automaticky omega samice. Staří mazáci ji tak budou automaticky brát, i když jim bude (marně) vysvětlovat, že má dvě vysoké školy a v každé práci dělala zástupce vedoucího.
Řekli jsme si, že k nátlakovým mechanizmům partnerského vztahu patří uklízení, nakupování a užívání léků. K nakupování někdy řadím také gamblerství, při němž je dotyčný záhadnou vnitřní silou nucený všechny peníze prohrát (obvykle potom končí u soudu a na psychiatrii, kde místo, aby se léčil, dále propracovává své neselhávající systémy) a také koníčky, což je většinou mužská záležitost - dospělá nebo starší žena, která s nadšením sbírá medaile ze stalinské éry nebo pivní tácky s motivem zvěrokruhu, v němž dominuje Kozoroh je jev poměrně vzácný.
 
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/