Sex vs. vztahy

Jak něco ovlivnit nebo si něco přičarovat
 
V etno obchodech se dají sehnat zajímavé dřevěné sošky různých bohyň.
Kálí, Lakšmí, Šakti, Hekaté, Hathor, Bastet, Panna Marie, jedno jak se která jmenuje, vždy představuje nejvyšší princip iracionality a ženství. Ženský jinový princip se nejvíce používá v magii a v rituálech na ovlivnění budoucnosti. Používala jej hlavně egyptská magie a kabala.
Ale stejně se raději nepouštějte do egyptské magie, ani do kabaly. Oba systémy jsou silně androkratické, což ne každému v současné době vyhovuje. Navíc tomu nebudete pravděpodobně rozumět, protože to ani nejde.

Zrcadlová magie

Potřebujete-li něco rychle vyřešit, vyzkoušejte zrcadlovou magii. Kolem půlnoci se posadíte před zrcadlo, zhasnete, za sebou rozsvítíte jednu bílou svíčku a díváte se sami sobě do očí. V duchu opakujete přání, které se má splnit. I když přání vyslovujete v duchu, opakujete je se zvýšenou intenzitou. Musíte to vydržet celou hodinu. Celou hodinu se díváte do očí svému zrcadlovému odrazu a nesmíte ani jednou uhnout očima. Je to dost těžké, ale dá se to zvládnout.
Na začátku tohoto rituálu uděláte kolem sebe ochranný kruh.
Hodinu si odměříte nejlépe pomocí budíku, který necháte ve vedlejší místnosti nebo jej ztlumíte. Vhodný den na zrcadlovou magii je úplněk nebo Nov.

K čemu jsou dobré tarotové karty?

Tarotové karty se dají použít k předpovídání budoucnosti, k meditacím a k ovlivňování budoucnosti (k magii)

Na tarotovou magii používáme jeden jediný rituál, který je ovšem tak účinný, že nepotřebujeme používat žádné jiné rituály. Spočívá v tom, že každá tarotová karta (budeme nyní mluvit pouze o velké arkáně), představuje jeden důležitý archetyp, životní princip, s nímž se zcela jistě mnohokrát v životě setkáme.
Seznámíme se s tarotovými kartami a rozhodneme se, kterou kartu použijeme. Vybranou kartu opřeme o sklenici s pitnou vodou (můžeme také použít džus nebo mléko, podle toho, na co zrovna máme chuť a jak dopadly aktuální testy na pitnost pitné vody).
Necháme kartu opřenou o sklenici 20–30 minut, potom vodu vypijeme. Tím do sebe dostaneme archetypální princip, který je na kartě zobrazený. Samozřejmě přitom hraje velkou roli imaginace, představivost a empatie, schopnost vcítit se do lidí a do situací. Svou roli určitě hraje i sugesce, víra a homepatický efekt, ale je zajímavé, že když takto upravený nápoj dáte někomu jinému, koho chcete ovlivnit a kdo o vaší magii nebude nic vědět, bude to na něho také působit.
Je dobré, pokud je čas a nepotřebujeme něco urgentně rychle vyřešit, řídit se postavením planet a Měsíce, především Novem a úplňkem. Magie se posílí například i tím, že sklenici postavíme na nakreslený pentagram, opřeme o ní kartu (obrázkem ke sklenici) a necháme na tuto sestavu dopadat světlo úplňku za jasné noci. Ne vždy dosáhneme těchto, téměř ideálních podmínek, ale základem je tarotová karta opřená o sklenici s pitnou tekutinou. Obrazně řečeno, vystavit sklenici s kartou měsíčnímu světlu můžeme, i když je Nov, prostě na sklenici necháme dopadat „tmu noci“. Skutečnost, že je Měsíc na druhé straně zeměkoule nás nezajímá, protože jeho magické světlo je stejně v určité míře v přírodě všude. To samé platí i pro nepříznivé počasí, když je úplněk, ale je zataženo.
Když přesně nevíte, co chcete nebo nedokážete své přání přesně formulovat, napište na papírek jméno svého služebního démona a papírek spalte. Popel vyhoďte venku do vzduchu a tím si zajistíte štěstí ve všem, co budete podnikat.
Je to obecné zaklínání na ochranu před nepříznivými vlivy.
 
 
V sobotu a v neděli jsme byli na ezoterickém veletrhu splněných přání, kde jsme s Monicou měli přednášku, tedy každý zvlášť měl přednášku, já na téma sexualita v esoterní praxi a Monica poutavě vyprávěla o tarotu v jednadvacátém století. Jsou to témata velmi důležitá, přímo veledůležitá, v podstatě by měl na otázku, jakým způsobem se dá využít sexualita v běžném životě a čím se liší tarot v jednadvacátém století od tarotu a od esoteriky třeba v druhém nebo v patnáctém století, uspokojivě odpovědět každý. Témata jsou to natolik důležitá, že je zopakujeme ještě na našich stránkách argoni.com, potom je zveřejníme v Blesku (však to znáte, dnes se esoterika odehrává hlavně v bulváru) a dále zveřejníme zpracovaná témata o výkladu karet i na stránkách dobrakartarka.cz. V Jihlavě jsme byli hlavně proto, že mnoho lidí, kteří esoteriku poctivě studují, mělo možnost se s námi setkat osobně a ti, kteří nemají hlavu vystlanou skelnou vatou toho využili (bylo to zadarmo a v pohodové atmosféře) a mohli jsme se setkat klidně i večer v příjemném restauračním zařízení. Přece jenom patříme k lidem, kteří se tarotu, magii, rituálům, meditacím, astrologii a cvičení věnují desítky let. Takže, ti lstivější z vás si mohli celkem správně říct, ha, od těchto lidí (zvláště, když je to zcela výjimečně zadara) se mohu dozvědět plno zajímavých informací, ke kterým se jinak zřejmě nikdy v životě nedostanu! Každý ale má své uvažování nastavené jinak, do toho nemohu nikomu mluvit.
 
 
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/