Sex vs. vztahy

 
Dobrý den, znám vás už dříve z televize a měla bych na vás jeden dotaz. S přítelem chodím dva roky, je nám oběma 22 let, nežijeme spolu a jsme si prvními partnery navzájem. Jenomže, nevím si s ním rady, protože, když po něm chci nějakou aktivitu, třeba aby mi šálou svázal ruce a polil třeba medem nebo čokoládou nebo čím by chtěl a potom to ze mě slízal nebo aby mě hladil a lechtal pírkem, tak říká, že ho to nevzrušuje a mám si s tím začít sama a všechno připravit a on by se potom přidal, ale to už by pro mě nebylo žádné překvapení a taky by mě to nevzrušovalo. Když jsem se ptala na jeho fantazie, řekl, že mu stačí, abych měla sukni a občas začala sama a potom si tu sukni sundala, tak jsem to udělala a samozřejmě jsem ochotná to dělat i nadále, ale chtěla bych vyzkoušet i něco jiného, třeba použít nějaké pomůcky, sexuální hračky, ale o tom už doma vůbec nemluvím, protože to je naprosté tabu. Takže nyní řeším otázku, jak na něj? Nebo si mám hledat někoho jiného? Jinak je ve všem bezvadný, ale ten sex mě začíná čím dál tím víc trápit.
 
Odpověď

Je mnoho cest, vedoucích ke stejnému cíli. V tomto případě k sexuálnímu vzrušení a orgasmu. Je docela zajímavé, že když se mluví o sexuálním vzrušení, každý ví nebo alespoň dobře tuší, o čem je řeč a přitom je skoro nemožné to přesně definovat. V krajích českých dosud panuje ze středověku pocházející názor, že sexuální vzrušení je dílem ďáblovým, tudíž se jedná o pocit nečistý a nemravný, prakticky téměř odsouzeníhodný. Jsou tím ovlivnění lidé vzdělaní i osvícení, dokonce i lidé, kteří by se dali označit za téměř inteligentní. Shodou okolností to vím velmi dobře, protože jsem tady před šestnácti lety začínal se sexuální osvětou, psal jsem a mluvil o sexuální magii, o tantře a tao-józe, což jsou věci, o kterých většina domorodců v intelektuálně zakrslém srdci Evropy nevěděla a dodnes neví prakticky nic. Díky svému otevřenému přístupu k sexu jsem byl každému hned podezřelý, takže se nedivte (tomu se skutečně dost lidí stále ještě upřímně diví) že se mi nikdy nepodařilo mít svůj vlastní televizní pořad nebo alespoň pravidelnou relaci v nějakém pitomém rádiu. Proto jsem nakonec vsadil na budoucnost internetu, kde v současné době buduji, spravuji a udržuji asi deset domén, které pomalu, ale jistě začínají tvořit základ mého budoucího impéria. Zatím ještě všechno buduji doslova na koleně, atom po atomu, nejsou peníze, z toho plyne i nedostatek času a spánku a odpočinku, nemohu počítat se žádnou pomocí, jako jsou dotace, úvěry nebo investice. A čím si to vysvětluji? Je to právě tím spojením magie a sexu, které stále mám ve svém image. A jakmile je magie v image, čili v rodovém erbu, pak je to v naší společnosti špatně.
Na druhou stranu si říkám, dokud se mi lidi budou smát v tom stylu, jako, jé, ten je tlustej, jé, ten je malej, jé, ten je starej, ten směšně vypadá, určitě si barví vlasy, nemá prachy na nový tričko? stejně jenom kouří a chlastá, tak ať nepoučuje, dyť je to jen holá prdel, to, co dělá, je trapný, neumí fotit a co napíše je blbý a nedá se číst - takže dokud budou výhrady k mé osobě pouze v těchto hranicích, jsem spokojený a občas mám i vůči svým kritikům pocit nadřazenosti. Horší by bylo, kdybych se setkal s někým, kdo by v rámci photo-videoclip-text-internet-cvičení-meditace-magie-rituály v praxi dokázal víc než já, to bych asi nerozchodil a to říkám naprosto upřímně. To by mi asi praskly všechny tři obruče najednou, nicméně jsem hluboce přesvědčen, že se nikdy nic podobného nestane. Berte to prostě tak, že Mistr dokáže rychle odhadnout schopnosti kohokoliv, kdo Mistr není, ale naopak to neplatí, stejně jako inteligentnější člověk dokáže hbitě odhadnout inteligenci těch méně inteligentních, ale nikdo nemůže ani racionálně, ani empaticky odhadnout a popsat inteligenci kohokoliv, kdo stojí v rámci IQ vysoko nad ním. Stejně jako lidská inteligence, která je založená na schopnosti verbalizovat a převádět do racionálních hracích systémů iracionální pocit rovnováhy, nemůže nikdy pochopit zvířecí inteligenci, právě proto, že jsou to dva naprosto jiné systémy a jiné postupy zpracování informací. Lidská inteligence ale dokáže tu zvířecí s naprostým přehledem podceňovat a zapomínat na jednoduchý argument, že třeba dinosauři existovali na zemi mnoho desítek miliónů let, viry a bakterie zřejmě existují miliardu let, ale nejstarší lidské civilizace existovaly možná tisíc let... no, není to moc. Žádná velká sláva. Možná je vyšší míra lidské inteligence s každém systému jen na škodu. Stejně tak si myslím, že je celkem zbytečné nad tím přemýšlet, protože v lidské společnosti se pouze díky myšlení a přemýšlení nikdy nic průrazného nestalo. Ani se nikdy nic k dobrému nezměnilo.
 
 
Zákony společnosti jsou neúprosné a i když nad nimi můžeme kroutit hlavami a krčit rameny, nic na nich nezměníme, musíme se naučit je akceptovat. Zákony, jimiž se řídí partnerství a intimní vztahy ve dvojicích, jsou odrazem myšlenkových proudů, vznikajících ve společnosti. I ve dvojici platí, že ten, kdo je aktivnější, je v nevýhodě. Experimentátor má větší zodpovědnost a je vlastně už od začátku svým způsobem podezřelý. Alibismus, ať už je získaný kdekoliv, ve škole, v rodině nebo ve výchovném zařízení, vede v sexuálním životě k pasivitě. Když něco nevyjde, může se ten pasivnější vždy hájit, že on to vlastně nechtěl. Panuje mnoho mýtů o mužské sexuální aktivitě a ženské pasivitě. Ve skutečnosti se může u pasivnějších jedinců skutečně jednat spíš o projev strachu nebo o projev alibismu. Já nic, já muzikant.
Sexuální vzrušení a sexuální extáze souvisí s excitací tělesných buněk, která může vést téměř k dokonalé regeneraci. Uvědomělý sex je tedy nejen zdravý, ale je ve své podstatě i nebezpečný, ale ne pro toho, kdo se jím zabývá, ale pro jeho konkurenty. Když chcete někoho ovládat, musíte mu znepřístupnit regeneraci, protože by zbytečně hromadil zkušenosti, použitelné proti vám. Místo regenerace musíte ovládaným vnutit reprodukci. Nové a nové generace nezkušeného dorostu se dají snadno ovládat. Všimněte si, že všechny diktátorské režimy jsou zaměřené proti sexu a sexualitě, ale podporují porodnost. Nenajdete výjimku. Je to schéma, které vzniklo z politické zkušenosti.
Extází, léčitelstvím a snahou dosáhnout dlouhověkosti a nesmrtelnosti se odjakživa zabývali šamani. Možná vás už někdy napadlo, že je zajímavé, jak podobné je slovo šaman a showman, šoumen. Možná vás to nenapadlo, tak jste si to aspoň právě teď přečetli. Šamanství a šoumenství totiž velmi úzce souvisí. Klasický šamanismus vždy pracuje s magií, to znamená s extází a myšlenkovou koncentrací, jinými slovy pracuje s psychologií, pamětí a pozorností. Umění odvést od něčeho pozornost a současně na něco pozornost upoutat (praxe, kterou předvádějí iluzionisté po celém světě) má  svůj původ v šamanství. To, co se nazývá životní energie, se nám obrazně řečeno v našem těle přelévá z místa na místo podle toho, kam se upne naše pozornost. Nemocný orgán můžeme vyléčit pouze tím, že na něj budeme delší dobu soustředěně a intenzivně myslet. Lehko se to řekne, ale pro většinu lidí s jejich nesoustředěnou myslí je to prakticky neproveditelný výkon. Intenzivnímu soustředění pomáhá poslech hudby, sexuální vzrušení a - dramatické představení, do kterého se člověk dokáže vžít. Divadlo, představení, show, to všechno má svůj základ ve vystoupení šamana, komunikujícího se světem fantazie, duchů a představ. Proto i všechny sexuální hry, kdy si lidé při sexu hrají třeba na doktora nebo na otrokyni a na kata nebo na dominu a otroka, popřípadě spojují sex s jídlem a pitím, jsou ve své podstatě součástí prapůvodních léčivých šamanských rituálů. Co k tomu ještě dodat? Když na tom někomu skutečně záleží, ale partner se stále projevuje ušlápnutě, tak se asi vyplatí jít hledat o dům dál.

Co by na to asi řekl Jack? Jack byl náš staford, kterému byly šamanské i jiné rituály ukradené. Měl své vlastní rituály, které spočívaly například v tom, že když si chtěl lehnout na deku, tak ji bleskurychle celou shrábnul, nahrnul si ji pod sebe a spokojeně usnul. Přitom mu bylo naprosto jedno, že jsem pod tou dekou původně ležel já.

Jack: "Sole et sale nihil utilius, nic není užitečnějšího než slunce a sůl. Vy to asi nechápete, ale to má hluboký esoterní základ, protože slunce a sůl zvukomalebně souvisejí, solný mužíček, který vystupuje v různých bájích je vlastně šaman, syn slunečního boha, zvaný také Salamon, čili Šalamoun, mudrc... ale já vás už asi nudím, no nic, snad si to dopovíme někdy příště..."
 
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/