Sex vs. vztahy

 
Dotaz
 
Je mi 38 a jeste jsem nemel pannu a zrejme ji uz nikdy mit nebudu. Sam jsem panicem prestal byt ve svych 33 letech, ale vadilo mi, ze ona prisla o pannenstvi s jinym muzem a vlastne se mi ani moc nelibila i kdyz byla o devet mladsi nez ja. Tak jsme se po prvnim sexu, ktery se moc nevydaril, rozesli. Stejne jsem v tu dobu mel i jine zeny priblizne stejneho veku jako ona, plus prostitutky ve veku 18-20. Vztahy brzy skoncily. Vetsinou po hadce o to pannenstvi a neveru temer vzdy vzajemnou. Ted jsem uz dlouho, nekolik let bez zen, coz mi tezce vadi. Ziji v zahranici na venkove, kde nemam zadnou moznost najit si mnohem mladsi pritelkyni, jez je dosud pannou. Pedofil nejsem. Ale to, ze by ma stala partnerka mela prijit o panenstvi s nekym jinym, me vadi. Pri te predstave se ve mne vari krev a vsechno vola po pomste. Takze pomalu, ale jiste se smiruji se samotou a zaroven mi zacinaji vadi lidi, takze uz nikam nechodim. Zivot mne uz prestal zajimat a tak jsem se rozhodl ze toho je opravdu dost a ze nejlepsi bude oslavit narozeniny sebevrazdou v nafukovacim clunu na otevrenem mori, daleko od lidi, daleko od vseho. Tim skonci moje zivotni cirkusove vystoupeni. Jen doufam, ze se obecenstvo dobre bavilo. Ja tedy ano.

Odpověď
 
Nevím, jestli je to tak důležité mít pannu nebo ne. Dříve to bývala tradice, panenství se muselo dokazovat po svatební noci pomocí vystaveného zakrváceného prostěradla, stejně ale nikdo nemohl vědět, jestli krev pochází z protržené panenské blány nebo se ženich galantně řízl do prstu, aby měli od pokoj od dotěrných příbuzných. Myslím si, že všechny záležitosti a vztahy kolem panenství jsou zbytečně glorifikované, je sice pravda, že když je něco poprvé, tak je to zvláštní. Právě tím, že je to poprvé. Pohlavní styk většina lidí zažije tak nějak spontánně a neplánovaně a když se jednou takový středně zkušený člověk ohlédne zpátky, většinou si nepamatuje každý sexuální styk, který kdy zažil, ale pamatuje si, kdy to bylo poprvé. V antice se na jakékoliv prvenství kladl obzvláštní důraz, největší hanba se snesla na hlavu toho, kdo byl druhý. To už bylo lepší být třetí, čtvrtý nebo poslední, ale být druhý se prostě neodpouštělo. Z toho zřejmě vzniklo slušné chování, protože když první vběhl do cíle, ostatní si dávali přednost a říkali, prosím, až po vás. Nicméně, když už jsme u toho, co je a co není poprvé, i tady by měly platit určité normy, protože dejme tomu, že dívka bude mít první pohlavní styk s mužem, jehož penis bude velký jako dětský malíček. Po letech se rozejdou a ona začne chodit s mužem, který bude mít úd jak baseballovou pálku. To je tak velký rozdíl, že i kdyby celý sbor sexuologů pěl chorály o tom, že na velikosti nezáleží, mohlo by se stát, že by většina lidí připustila možnost, že dotyčná přišla o panenství až s tím druhým mužem. S tím prvním mohla mít sexuální styk buď anální nebo do močové trubice a to se dokonce dříve ani za sexuální styk nepovažovalo, asi, jako kdyby muž zasouval svůj nepatrný úd své partnerce do nosní dírky nebo do ucha.
Vyprávěl jsem své asistentce, že kdysi v Praze existoval Ústřední Dům Armády, čili ÚDA, který pořádal různé kulturní a sportovní akce  nebo hromadná cvičení, například bylo vždy velmi populární, když cvičili muži z ÚDY, ale moje asistentka neměla pochopení pro dvojsmyslné vtipy, tak mi na to vždycky říkala, že je to hloupost, protože na veřejnosti by žádný muž se svým údem necvičil.
K problému, jestli je to hodně špatné, nemít nikdy žádnou pannu nebo jestli se s tím dá žít, si myslím, že rozhodně záleží pouze na tom, jestli si lidé, kteří se našli a chtějí být spolu, rozumějí. Je naprosto jedno, jestli potkáte pannu nebo ženu, která se několik let živila prostitucí, to o čem je řeč, se nazývá zkušenost a jestli mám strach, že žena, o kterou mám zájem, poznala něco nebo někoho lepšího, tak to znamená pouze to, že si nevěřím. A pokud by mi vadilo, že moje současná partnerka s nadšením hrávala v pornofilmech, tak je v tom jen závist a žárlivost a možná i trocha lítosti, že ona tu zkušenost má, ale já ne. Nejdůležitější je vzájemný vztah, láska, porozumění, pocit spiklenectví, radost ze společné existence. Zajímavá věc je otázka, jestli musí být ztráta panenství doprovázena krvácením, z osobní zkušenosti bych řekl, že ne. Jakmile se při pohlavním styku objeví krev, jde buď o rituál, uspěchanost nebo o nešikovnost.
 
Co by na to asi řekl Jack? Jack byl náš staford, čtyřnohý panic, který se radostně rozeběhnul za každou fenkou, kterou viděl nebo cítil, ale cestou vždy zapomněl, proč a kam to vlastně běží.
Jack: "Nulla pudicata, nisi quae non ante rogata, žádná nezůstala panna, jen ta, co nebyla požádána. Často se stane, že se člověk necítí dost silný na dosažení vysněného životního úkolu či cíle, takže si začne vymýšlet hromady těžce splnitelných podmínek, které mají omluvit nebo vysvětlit skutečnost, že cíle nebylo dosaženo."
 
A máme tady poslední, letmou vzpomínku na běhání po žhavém uhlí a poslední přelet Sri Lanka - Dubaj - Praha. Chce to prostě vždy mít nějaký ten pevný bod před sebou, nejlépe asi tak ve výši očí... a na nic jiného nemyslet.
 
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/