Sex vs. vztahy

Včera jsem si přečetl docela zajímavý článek nebo co to bylo o dvou holkách, co vymýšlejí nápisy na trička s námětem "rozchodu", jako například "nejsem pro tebe dost dobrý", "víš, že na tomto čísle pracuju" nebo "uvědom si, žes to byla ty, kvůli komu se dostal do našeho vztahu někdo čtvrtý". Řekl bych, že občas je to docela legrace, což mohu posoudit i jako znalec na "sex vs. vztahy", škoda, že se nepřišly zeptat, bylo by toho víc, nicméně takhle - viděl jsem je i v show Johnyho Krause, kde trička ukazovaly, ale nezdálo se, že by speciálně u Jana vzbudily nějaké zvláštní nadšení, měl pár poznámek k tomu, že citáty na tričkách jsou dlouhé, jednou také bylo trochu divně dlouhé i celé tričko, na kterém ještě bylo napsáno, "promiň, ale jsem trochu divný", k tomu pronesl, že kdyby to tričko měl na sobě, tak by ten nápis dokonale odpovídal. Trochu k zamyšlení bylo i to, že holky samy za sebe žádné podobné tričko na sobě neměly, což je bohužel dost špatná propagace. Tak jsem se nad tím lehce zamyslel a řekl jsem si, že Johny měl pravdu i v tom, že příliš dlouhé nápisy na tričku nejsou moc dobré, kratší zase musí být dostatečně výstižné nebo vtipné, mimochodem, ta doba, kdy něco podobného letělo v Americe, je už 50 let za námi, ale to je jedno, důležité je, že se něco podobného vůbec u nás objevilo. Mě baví spíše takové ty vtípky, jako tričko khaki barvy s černým bednovým písmem na zádech "PROPERTY OF ALCATRAZ PRISON" a ještě něco přidám ze své vlastní dílny, i když jsem to nikdy nepoužil, ale jen tak pro legraci -
 
Byli 4 bratři, šetřili a měli za 3.
Promarněný život je poučením pro příště -
A wastet life is a good lesson for the next one.
Rozvod - Rozchod - Bratrství
Jedu si vyčistit hlavu do Indie
S tebou se miluju, s tou druhou jen souložím
Svou nemocnou ženu neopustím
Chci mít s tebou dítě (tohle mně připadá obzvláště legrační)
 
A ono by se toho našlo ještě daleko víc, to jen tak, na ukázku.
 
Dotaz
 

Často píšete latinské poznámky k článkům (teda myslím, že jsou latinské), mohl byste mi poslat nějakou větu v latině, abych si ji mohla nechat vytetovat? Aby vystihovala nějaké pořekadlo nebo moudro, které je spojeno s životem?

 
Odpověď

Jak se říká, všechno souvisí se vším, čili je i hodně pravděpodobné že některé problémy souvisí s tím, že se člověk rozhodne nechat se tetovat. Pak se ale může stát, že problémy pominou a tetování zůstane. Takže, nejdříve bych opravdu hodně, ale hodně moc přemýšlel o tom, jestli si nechám něco nesmazatelně vepsat do kůže a potom bych ještě více přemýšlel, jestli skutečně někdo pronesl něco tak hlubokomyslného, že mi stojí za to, riskovat zdraví, abych si to nosil pořád s sebou. Já sám bych si, ale jen henou, nechal vytetovat na ruku důležitá telefonní čísla, PIN kódy a PUKY, rodná čísla, identifikační čísla, hesla, IČO, DIČ, IMEI a přístupové kódy na webovky protože vždycky nadávám, když je nemůžu rychle najít. Jen tak mimochodem, víte, že kůže je náš největší orgán? Je to vlastně hranice mezi tím, co vnímáme jako "já" a okolním světem. Tetování odpradávna patřilo k takzvaným přechodovým rituálům, znamenalo předěl mezi dětstvím a dospělostí, hranici mezi nezralostí a zralostí, potvrzovalo přijetí do uzavřené společnosti, bývalo však také součástí ponížení a šikany (vytetování vězeňského čísla). Hodně lidí se nechalo tetovat z lásky a když je zamilovanost přešla, vyskytl se problém, jak změnit nebo nechat zmizet z kůže jméno původně milované osoby. Aby nebyl doživotně odkázaný už jenom na samé Haničky nebo typy typu Xantypy.
Takže asi bych spíše zvolil tetování henou, i když ze zdravotního hlediska se nedá najít ani jediný důvod pro jakékoliv tetování. Já sám se na tetování dívám jako na formu sebepoškození, které se dá akceptovat pouze v tom případě, je-li provedeno jako součást skutečného rituálu. Jinak, co se týká různých námětů na tetování, je jich ohromné množství, od prosté čáry na krku, s nápisem ZDE ODŘÍZNOUT, až po složité mytologické výjevy a symboly. Kdybych se já sám měl rozhodnout pro nějaký nápis, který bych si měl nechat vytetovat třeba na rameno, asi by to bylo něco jako ALFA nebo ALPHA, popřípadě Number One, ale to už má dnes taky každý druhý. Což je samo o sobě dost symbolické.
 
Co by na to asi řekl Jack? Jack byl náš staford, který, na rozdíl ode mě, měl tetování. Původně chtěl mořskou pannu se psí hlavou nebo alespoň zubatou mořskou pannu, ale nakonec z toho bylo jen identifikační číslo, Jackův PIN.
Jack: "Naštěstí to bylo dost špatně čitelné, tak jsem každému říkal, že tam mám vytetované De mortuis nil nisi bene, o mrtvých jen dobře."
 
 
 
Útržky vzpomínek na Sri Lanku, začneme v továrně, neboli sušírně na čaj, kde se nasbíraný čaj suší a porcuje. Práce s čajem je přímo esoterní, takměř výlučná až výjimečná. Čajové obřady a pití čaje může celkem snadno stejně postiženým otevřít například třetí oko, možná i čtvrté, i když zatím jsem o podobném případu ještě neslyšel. Čaj se dá pít s mlékem, s rumem, s citrónem, možná by šlo pít i čaj s čajem, třeba originální čaj ze Sri Lanky s čajem z Lidlu nebo Penny Marketu či z Alberta, potom by člověk mohl začít přemýšlet třeba jako Albert (Einstein) - wenn Einstein albert, beugt sich der Raum vom Lachen, když Einstein blázní, (pr)ohýbá se prostor smíchem. Potom odcházíme obdivovat hinduistický chrám, no prostě nádhera.
 
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/