Sex vs. vztahy

 
Docela by mě zajímalo, jak bude vypadat průběh roku 2018 z hlediska partnerských vztahů?
 
Odpověď

Rok 2018 (podle gregoriánského kalendáře) má aritmosofický součet dvě, čili je to rok dvojky. A dvojka, jak snad ani nemusíme připomínat, symbolizuje pár, manželství, partnerství a v podstatě i sex, je to interakce jinových a jangových hodnot, sil, energií a orientací.
Číslo končí osmičkou, což je šťastné číslo, takže v honbě za štěstím není kam spěchat. Podle všeho tedy můžeme očekávat z hlediska partnerství a sexu a samozřejmě i tantry, příznivý a přínosný rok. Jak se občas v různých prognostikách říká, že vědci určitě tento rok přijdou na lék na AIDS nebo na chřipku, tak to bohužel neplatí, zrovna tak jako se s nejvyšší pravděpodobností nikdy nenajde žádný lék na lidskou blbost. Ve všech vyjmenovaných případech to odporuje logice a s tím se dá dost těžko něco dělat. Možná by mohl pomoct jedině bůh, ale, jak už naznačoval Nietzsche, bůh je už dávno mrtev nebo na nás zapomněl.
Už kdysi dávno mě napadlo, že jediný, kdo to na této planetě už dávno vyhrál, byli dinosauři, protože tady bez jakékoliv pomoci, bez počítačů a mobilních telefonů byli tak dlouho, že nemáme šanci jejich rekord překonat. Dále mně napadlo, že skutečnými vládci této planety v současnosti jsou viry a bakterie, takže kdoví, k čemu bychom se správně měli modlit. Člověk v celkovém kontextu neznamená nic, může si jenom namlouvat, že je něco víc. Spíše je ale v celkovém souladu navíc. Ve srovnání s přírodou a s jinými zvířaty jsme naprosto nicotní a bezvýznamní. Nejsme pro tuto planetu žádným přínosem, nejsme součástí žádného koloběhu nebo potravinového řetězce, jenom se narodíme a potom zemřeme. Pokud chceme mít nějaký filozofický, osobní, fyzický nebo umělecký přínos, tak je to opět pouze pro ostatní lidi. Na krátkou dobu si homo sapiens sapiens může hrát na krále planety, může vést války nebo vyrábět solární panely, ale to všechno je jenom součást iluze o ovládání něčeho, co se nakonec projeví jako hodně tenký led, na němž se pokoušíme tančit kozáčka.
Možná ještě jsou na světě lidé, kteří dokáží žít v souladu s přírodou, dva nebo tři kmeny v rovníkové Africe a na Nové Guinei, ti snad ještě přírodu tolik neunavují, ale my už tu možnost nemáme. I kdybychom nosili plyšové kožíšky, odmítali kožené bundy a používali umělé vánoční stromečky, nezachráníme vůbec nic. Odpad, který se i při ekologickém způsobu naší existence bude kolem nás vršit, je toxický a z toho není žádné východisko. Problém je v tom, že je nás příliš mnoho, že jsme se díky násilnickým, bojovým ideologiím nevratně přemnožili. A zřejmě nastane doba, kdy nás příroda začne z vrcholu predátorského žebříčku setřásat. Těžko něco změníme na tom, že náš druh se přemnožil. Naši pozornost si zaslouží zvířata, která jsou součástí holocaustu, který na nich pácháme, naši pozornost si zaslouží lesy, voda, vzduch, kácení stromů a tání ledovců. To se nám asi nepodaří zastavit, stejně jako se nám nepodaří změnit skutečnost, že business je bůh, který vládne světu. Můžeme však nad tím občas alespoň přemýšlet a sem tam i zlomit nějakou tu hůl.
Takže, dvojka je sice hezké číslo, bez dvojky by to asi na světě dál nešlo, ale dvojka znamená také konflikt. Konflikty budou samozřejmě jak ve sféře politické, tak ve sféře obchodní a partnerské. Partnerství je v podstatě jenom jedno (já a zbytek světa), jak se člověk chová ke svým blízkým a ke svým obchodním partnerům a k členům rodiny, tak se také chová ke svému životnímu partnerovi. A k přírodě. Možná se dokáže nějaký čas přetvařovat, ale ten čas nebývá dlouhý. Nanejvýš pár měsíců. Počítejte se zvýšenou měrou partnerských konfliktů v červenci a v říjnu 2018.

Co by na to asi řekl Jack? Jack byl náš staford, psí kamarád, který se dobře vyznal v psí chologii.
Jack: "Post tenebrax lux, po temnoně přijde světlo, takže se nebojte konfliktů a bojujte s nimi. I když, vlastně boj je taky konflikt?"

Takhle hezký narozeninový dort jsem ještě nikdy v životě neměl. Čili jsem ho nikdy ani nedostal. Na druhou stranu je pravda, že mi taky ještě nikdy nebylo sedmdesát. Ono, co se týká narozenin a věku, tak jsou vždy každé narozky poprvé a už se nikdy neopakují, což je docela zvláštní. Alespoň u mě se to takhle vždycky odehrávalo. Je třeba jít dál, jinými slovy, jinak než dál to ani nejde. Ještě jednou zde najdete cvičení, jednoduché až k pláči, i když je fakt, že brečet přitom nemusíte, po kterém se zpomaluje stárnutí. Možná se dá i zastavit, popřípadě obrátit, když ne o 180 stupňů, tak alespoň o 90. Tady by asi zase byly lepší procenta, než stupně, ale k tomu se možná ještě vrátíme.
 


Tanec po střípcích času, opět jedno vzpomínkové videíčko, jak plyne čas, tak se zdá, že je to již dávno za námi, přitom jsme tam byli v lednu 2018, to je, skoro včera. Asi je to tím, jak se na nás neustále valí jeden úspěch za druhým, tak všechno, co bylo, vypadá, jako kdyby to padalo do propasti času. Je možné, že něco jako gravitační zrychlení, platí i pro "plynutí" času, čím jsme od určitého časového okamžiku dále nebo déle, tím rychleji se nám zážitky z minulosti ztrácejí a vypadávají z paměti a zvětšuje se vzdálenost mezi vzpomínkami a přítomností. Pro sliby to platí na 100%, někdy i na více než 100%.
 
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/