Sex vs. vztahy

 

Dobrý den,
ráda čtu Vaše články. Jsou občas jako z jiného světa a někdy jsou opravdu trefné. Taky se mi vždycky líbil Jack a jeho připomínky. Ale abych se dostala k jádru mého dotazu.
Jsem narozena ve znamení Vodnáře. O ženách Vodnářkách se říká že jsou charizmatické, krásné a neotřelé, vtipné a já nevím co všechno ještě.
V období puberty jsem ale cítila, že nejsem ta holka, co si z ní kluci sednou na zadek a co by jí padali k nohám. Dost mi to vadilo a vadí dodnes, nemyslím ani tak to, že nejsem ta co poblázní chlapům hlavu, ale spíš to, že se oni nechají pobláznit a přitom ani netuší, jaká ta žena, do které se zbláznili a o které si myslí že je ta nej- ve všech směrech, je. A zraňují tak ostatní ženy, aniž by to věděli. Dám malý příklad. Na podnikovém večírku jsem stála s kamarády a myslím, že to bylo dobré, vtípky nebraly konce, smáli jsme se a povídali o všem možném, pak přišla kolegyně z jiného střediska, kterou jsem bohužel moc neznala. Musím uznat, že je hezká. Je tak v mém věku (24), zrzavé kudrnaté vlasy na ramena, zelenou těsně obepínající blůzku s trefně nezapnutým knoflíčkem a velká prsa ve výstřihu, hubenější postavy. Tmavě červené hranaté brýle v nijak výrazném obličeji. Podle mě sice byla hezká, ale nijak zvlášť. Ani moc vtipná nebyla, ale měli jste vidět, jak se najednou začali chovat přítomní muži. Najednou jsem jaksi nebyla žádoucí, najednou si mě nikdo nevšímal, na každou mou připomínku se jen pousmáli, jako by jim přišlo trapné, smát se vtipům, které oni sami před chvílí ještě dělali.
A jak byc popsala sebe? Jsem asi 170 cm vysoká, mám polodlouhé, různobarevné vlasy, neb má sestra je kadeřnice, ale není to neuvážené a přeplácané to zase ne. Obličej mám normální (v rámci možností jsem si lepší přát nemohla). Nejsem ani tlustá ani hubená, určité věci mi sluší, problém mám spíš s tím že o sebe nedokážu trvale pečovat jako některé ženy, jsem prostě povaha, která má ráda hlavně svobodu a pohodu a nikdy bych na sebe nevzala výstřelky typu krátké tričko, minisukně a vysoký podpatek. Nemyslím, že by mi to neslušelo, spíš bych se v tom necítila dobře. Nevím, jestli slečny, co se takhle obléknou, se cítí dobře, ale vypadají že ano. Prosím Vás nejde mi o módní rady nebo tak něco, spíš poradit, jak se z normální ženy stane Femme Fatale. Já vím, že je to hlavně o sebevědomí. Ale to já mám, myslím si, zdravé, někdy až moc. Cítím se dobře jako žena, jsem spokojená se svým tělem, nic bych na něm neměnila. Tak v čem to vězí? Proč se muži za někým otáčejí a za někým zas ne? Chtěla bych prožít tu proměnu, jako když se z ošklivého káčátka stane krásná labuť. Poraďte, jak na to. A co vlastně ta krása je? Nesnáším tenhle pokrytecký svět.

Odpověď
 
Problém určitě nebude ve vašem zjevu, to rozhodně ne, ale v tom, že možná nechápete, jak muži chápou ženy. Můžete být atraktivní až na půdu, ale jakmile se vedle vás objeví žena, která zvýrazní své archetypální rysy, krásu a mládí, tak pokud nemůžete nabídnout to samé, nemáte šanci. Vyrovnat by se to dalo snad jedině tučnou finanční nabídkou, ale to není to, co zde právě řešíme. Chlapi jsou posedlí archetypálně působícími ženami. Archetyp by se dal matematicky definovat jako průměr, tvář, kterou dostaneme "zprůměrováním" všech možných ženských tváří, se nám zdá neobyčejně hezká. Jakákoliv odchylka je odchylka a odchylka od průměru, neboli od archetypu je už chápána jako drobná nebo větší vada na kráse. Stejně tak vlasy, rovné nebo lehce vlnité, delší, zhruba na lopatky, světlé nebo černé rovněž nikdy nikoho neurazily. Je zbytečné snažit se prořídlou kštici neduživých vlásků zvýraznit melírem nebo fialovým přelivem, vlasy jsou vlasy a mají vypadat jako vlasy, s tím nikdo nic neudělá. Často je úplně zbytečné cokoliv, co si ženy nechávají dělat na hlavě za mnoho tisíc korun. Takže, hezký obličej, mladé spíše štíhlé tělo a větší, pokud možno pevné kozy, pas, který je méně objemný než boky a hlavně hezké nohy, to jsou věci, které žádný muž nepřehlédne. Cokoliv, co z vyjmenovaných věcí bude "horší", vyhodnotí mužská mysl jako menší či větší vadu na kráse a podle toho se hned naladí mužské chování k vám. Půjdete-li kolem stavby, lešení, výkopu nebo kolem skupiny spíše manuálně než intelektuálně působících mužů a uslyšíte poznámky jako - hergot, ta má kozy, ty vole, to jsou dudy, tu bych ojel, až by se z ní kouřilo, hm, ta by byla dobrá nahoře a podobně, můžete být celkem spokojená, protože v tu chvíli není co řešit. Pokud vám to zní primitivně, máte pravdu a mně nezbývá než vám pogratulovat k mílovému kroku směrem k pochopení statisticky průměrné mužské mysli.

Co by na to asi řekl Jack? Jack byl náš americký staford, který se více než vizuálními informacemi řídil svým neomylným čuchem a v podstatě nikdy neměl důvod k nespokojenosti.
Jack: "Když dostanu od paničky nebo od páníčka gumovou pískačku, tak mě tolik neuspokojí to, že ji mohu rozkousat a roztahat po celém bytě, ale to, že mi pak vynadají do čuňat, zkažených pejsků a bordelářů, to mi potom blažeností ukapávají sliny a trhám hračku o 106. Bez kritiky by to nebylo ono. Asi jako čeština bez diakritiky. Co si k tomu ještě přát? Snad jedině, Et libera nos a malo, zbav nás všeho zlého, nejlépe tak, že to rozcupujeme a roztaháme po okolí! Největší krása je v upřímnosti!"

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/