Sex vs. vztahy

 
Dotaz
 
Ahoj, čtu si vaši rubriku Sex vs. vztahy, ale samozřejmě jsem si nezaplatila šílenou, nesmyslnou částku, co si účtujete a upřímně jsem i ráda, protože čím dál víc začínám být nespokojená s radami, které dáváte lidem, kteří potřebují pomoc a jsou ochotní za to zaplatit. Docela je lituju, protože určitě čekají plnohodnotnou odpoveď a místo toho se jim dostane plno keců o tom, jak jste na tom špatně a jak vám všichni ubližují. No hrůza a k tomu ještě kecy o válkách a násilí a jiné psychologické prkotiny, které nemají s dotazy nic společného. Myslím si, že některým lidem ty vaše bláboly spíše ublíží než pomůžou. Myslíte si totiž, že jste nejvědší chudinka na světě, protože jste musel emigrovat, měl jste těžké dětství, ale nejste na tomhle světě jediný. Jsou tu lidé, co na tom byli a jsou ještě hůř a musí to přežít a nemohou si stěžovat, uvědomte si to a začněte odpovídat normálně a hlavně na to, na co se lidi ptají, když už do vás strkají peníze. Lidi, co se na vás spoléhají, jsou vám ukradení, četla jsem vaši rubriku ráda, ale znechutil jste mi ji díky vaší sobeckosti a hamižnosti.
 
Odpověď
 
Každý, kdo se ptá a na jehož dotaz zde reaguji, neplatí nic. Reaguji samozřejmě po svém, právě proto, že to není placená profesionální psychologická, či sexuologická poradna. Vysokou školu nemám, protože jsem ji z politických důvodů nesměl dokončit. Jestli se na někoho nedostalo (teď nemyslím školu, ale tuto rubriku), má prostě smůlu, protože dotazů je hodně, postupně je ale zpracovávám všechny. Jen tak pro ilustraci si představte, že každý den napíšete podobný příspěvek + dáte k tomu nějaké video nebo fotku a čeká na vás dalších asi 2000 mailů od milých lidí, které nechcete zklamat. No a jestli jsem to měl nebo neměl v životě těžké, to je fakt celkem jedno. Ale dá se to i nečíst.
 
Co by na to asi řekl Jack? Jack byl náš staford, který měl ke všemu poznámek jak opice chcanek, i když je pravda, že někdy mlčel jak zařezaný (naštěstí jen obrazně řečeno) a na jeho slova brzy došlo.
Jack: "Haff. To je latinsky. V překladu to znamená něco jako haf."

Dotaz
 
Přečetl jsem si vaše knihy včetně Magie sexu, která mě hodně oslovila, protože v ní rozebíráte nejen sexualitu a tantru, ale i vztahy mezi partnery. Vlastně bych měl být spokojený, protože můj pohlavní úd měří při ztopoření 22 centimetrů, ale já se necítím jako "nadsamec", spíš mi velikost mého přirození přináší samé problémy. Byl jsem ženatý, mám dvě děti, ale přesto jsem nikdy spokojený nebyl, jedině, když jsem si to dělal sám, se svými představami. Dost často jste psal o problémech mužů s menším penisem, kterým ale mohu sám za sebe říct, buďte rádi, protože není nic horšího, než se nedostat do štěrbiny, která má přinášet tu nejvyšší rozkoš. Necítím se naplněný v sexu, protože jsem ještě nenašel žádnou, která by mě bezbolestně "pojmula", i když to zní povrchně, dost mi na tom záleží. Poraďte, jestli existuje nějaká technika, která by mi s mojí velikostí pomohla. Chodím s dívkou, která sice můj penis "miluje", ale při tělesném milování ji to bolí, takže poloha, kdy by si na mě sedla nebo poloha zezadu, vůbec nepřicházejí v úvahu.

Odpověď

Jak už jsem psal v Magii sexu a v jiných příspěvcích, mnoha i velmi mladým ženám se stává, že se sice uvolní, když mají pojmout větší penis, ale jen jednou a už to nejde zpátky. Potom se do nich vejde i ruka, takže si na své přijde spíše muž s velkým penisem.
Občas jsem slyšel názor, že zadní část vaginy je necitlivá, ale asi jak u koho a jak kdy. Podle mých zkušeností mohou ženy prožít hluboké orgasmy právě zde. Takže, pokud vás, vaše partnerka opravdu miluje, postupujte pomalu a opatrně a nakonec dosáhnete toho, že se jí to bude líbit.
Já sám jsem si často při pohlavním stykuk připadal jako inkvizitor, protože to bylo pro moje partnerky téměř mučení, ale obejít se to nedalo. Každý, kdo se chce něco naučit, musí trénovat a projde si něčím podobným. Kdybych byl slabší průměr, tak bych tento příspěvek ani psát nemusel, ale řekl bych, že mužů se slušnou výbavou je hodně a že s tím občas mají problémy, často větší než muži s menším nebo malým penisem.
S malým kašpárkem se asi dá zahrát velké divadlo, ale je to jenom divadlo. Technika pronikání do něčeho tak jemného a ženského jako je vagina, se musí zvládnout do nejmenších detailů. Ve škole vás to nenaučí, ale pokud to nezvládnete, budete nešťastný celý život. I kdybyste ovládal všechny goniometrické funkce a integrály a nazpaměť řešil rovnice o dvou a více neznámých, jakmile nebudete spokojený a vyrovnaný v sexu, jako byste nežil.
Dosažení harmonie v partnerství vyžaduje obrovskou dávku trpělivosti, jemnosti a flexibility. Je zajímavé, že ženy, které začaly s tantrickým cvičením, neměly žádné gynekologické problémy (možná pomáhá akupresura zevnitř), i když jich původně měly hodně. Ve staré Číně, v zemi, kde mají silnou tradici bojových umění, se říkalo o meči a o holi a vlastně o jakémkoliv bojovém nástroji - o palec delší, o palec lepší. Samozřejmě se předpokládalo, že bude ovládán rukou mistra. Takže, dle mého názoru, chce to jen trpělivost a tuhý trénink, potom platí už jen zlaté pravidlo, těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Trénovat a cvičit se prostě musí nejenom na hřišti a ve fitku, ale i v posteli.

Co by na to asi řekl Jack? Jack byl náš puritánský americký staford, dej mu pánbůh věčnou slávu.
Jack: "Media aetas! Středověk!!!"
 
Chcete trénovat rychlost a postřeh? Když se vám podaří zrychlit své vlastní podmíněné reflexy, můžete za stejnou dobu vyřídit daleko více práce a dosáhnout lepšíchh výsledků než ostatní. Z vlastní zkušenosti mohu říct a potvrdit, že když jsem se naučil psát na stroji a později na klávesnici počítače o mnoho rychleji než ostatní, podařilo se mi vždy najít zajímavou práci nebo spolupráci například jako copywriter, spisovatel, redaktor, fejetonista nebo prostě kdokoliv, jehož úkolem a cílem je zpracovat větší množství smysluplného textu, v současné době mohu o mnoho snadněji aktualizovat své webové stránky, odpovídat na dotazy klientů, psát články do bulváru, zpracovávat horoskopy, pracovat na vlastní knize a dalších publikacích, vymýšlet reklamní slogany a texty. Víte kolik času byste potřebovali třeba jen k tomu, abyste opsali všechny texty, které jsem prodal za posledních deset let? Možná by vám k tomu nestačil ani celý život. Život, ve kterém rozhoduje pouze a jedině síla, která se skrývá v rychlosti. Dokážete-li zrychlit své podmíněné reflexy, zlepší se vaše kondice, metabolizmus a schopnost imunitního systému chránit vás před všemi možnými nákazami, onemocněními a chorobami. A dost možná vás ochrání i před chorobou nejtěžší, před lidskou blbostí.
 
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/