Závěrečná část zasvěcování křišťálů ze Sri Lanky

V následujícím videoclipu můžeme vidět vrcholné scény ze zasvěcování Sri Lanských magických křišťálů, v nichž se nyní soustředila síla země (křišťálu), vzduchu (Adam's Peak), ohně (přechod po žhavém uhlí) a vody (Indický oceán).
Nenajdete na světě nic podobného nebo stejného. Pokud máte tento amulet a talisman v jednom, vyhnou se vám virózy a chřipky, nebude na vás působit černá magie a kromě intrik, závisti a pomluv se vám budou klidit z cesty i choroby, které jsme si zvykli spojovat s procesem stárnutí. Máte-li soudní spor nebo jste se dostali do křížku se zákonem, zasvěcený horský křišťál ze Sri Lanky vás ochrání a stejně tak vám pomůže zbavit se finančních starostí a potíží s dluhy a jejich splácením. Jde o naprosto univerzální amulet na ochranu prakticky před čímkoliv a univerzální talisman na přitahování a přivolávání šťastných a užitečných vlastností, náhod a situací. Vzhledem k tomu, co jsme po měsíčním plahočení nakonec získali, si myslím, že máme něco, co je absolutně k nezaplacení. Samozřejmě může jít každý stejnou cestou jako my, odletíte na Sri Lanku, dostanete se do blízkosti Kandy - a už jste v horách, kde se na lom s horským křišťálem poměrně snadno doptáte (nejlépe anglicky), potom se vydáte na Adam's Peak, do více než dvoukilometrové výšky (zasvěcení do elementu vzduchu a ducha), zúčastníte se rituálního přechodu po žhavém uhlí (zasvěcení do elementu ohně) a nakonec se nějak poperete i s Indickým oceánem (zasvěcení do elementu vody) a máte to v suchu. Princip oběti, základní princip všech rituálů, splníte do detailu.
 
 
Dále zde najdeme pokračování zajímavé přednášky Daniely Hannah na téma "Rok 2018 z hlediska astrologie".
 
 
Poslední zasvěcovací rituály magických křišťálů ze Sri Lanky, bodře hovořím o všem relevantním, co se týká absolutní magické moci, skryté ve vzácných minerálech společně se svou milou asistentkou Monicou. Další zajímavé informace jsou na monicastar.cz - k tomu řeknu jenom jedno - nepodceňoval bych to.
 
 
 
Denní horoskopy pro všechna znamení
 

Beran - pozor na virózy, dnes se můžete dočkat mírného oslabení funkce imunitního systému.

Býk - může se projevit vyšší nervozita ve spojení s červenou barvou, ale to je víceméně klasika.

Blíženci - budou introvertně obrácení spíše jen sami do sebe, pokud se potřebujete na čemkoliv domluvit s ostatními, raději to nechte na zítřek nebo na pozdější dny.

Rak - vynikající den na budování vlastní kariéry, dnes prostě něco udělejte takzvaně pro sebe nebo v rámci své práce, popřípadě zamýšlené práce, povede se to.

Lev - dostanete se do situace, kdy se budete muset trochu ovládat a přetvařovat, ale bude dobré si všechno uvědomit, abyste mohli prožité situace pro sebe zpracovat.

Panna - dnes vás může někdo oslovit, projevit vám náklonnost nebo dokonce vám může vyznat lásku nebo sdělit, že k vám chová větší sympatie než ke zbytku lidstva, když toho dnes nevyužijete, je možné že se projevená nabídka navždy ztratí v nedohlednu.

Váha - nelekejte se, protože budete pociťovat silnou únavu, možná až takovou, že si budete myslet, jestli na vás neleze únavový syndrom, ale je to jenom obyčejná ztráta energie, která se napraví a spraví odpočinkem.

Štír - objeví se zajímavá pracovní nabídka, může to být i nabídka od známého nebo od kamaráda. Bylo by dobré se o to více zajímat a zjistit si další podrobnosti.

Střelec - pokud dostanete nabídku k sňatku, tak to raději odmítněte, skončilo by to katastrofou, kdybyste se sami chtěli oženit nebo se chtěli vdávat, tak se mi raději ozvěte na mail.

Kozoroh - budete mít ve svém životě a ve všem, co děláte trochu zmatek. Možná trochu větší, než mají ostatní, vyrovnáte se s tím tak, že se budete silou vůle soustředit na všechno, co děláte.

Vodnář - máte dobré konstelace pro samostatnou práci, pokud jste nikdy nic podobného nedělali, tak by bylo docela dobré se nad tím zamyslet, popřípadě si i něco nezávisle vyzkoušet, nemusíte hned zakládat s.r.o. nebo se vrhat na profesní dráhu osoby samostatně výdělečně činné.

Ryby - máte dobré konstelace na partnerství, tak toho koukejte využít a můžete si dnes i splnit nějaký svůj sexuální či erotický sen, bude to něco, co se jen tak v běžném životě neplní, například realizace šťastné trojky nebo vám partner či partnerka odsouhlasí nějakou sexuální praktiku, o které jste se zatím ani neodvážili nahlas mluvit.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/