Adam's Peak

 
V ezo-turistickém nadšení se vydáváme na Adamovu horu, která je svým způsobem svatá, ale dlužno při stoupání vzhůru zdolat asi 6500 naprosto reálných, racionálně skutečných schodů. Monica vše zvládla bez potíží, protože je trénovaná a na různé výšlapy je zvyklá, profesionální tanečnice a masérka, dvacet dřepů na jedné noze, žádný problém, my ostatní jsme museli být už přece jenom opatrnější. Hlavně tedy já, když už se mohu na tomto místě lehce egocentricky připomenout.
 
 
V dalších dvou videoklipech se vrátíme opět na konec roku 2017. Že už si ani nepamatujete, že nějaký rok 2017 vůbec existoval? Přitom jsme se jej snažili zakončit s co největší slávou a zde na tomto místě i s největším Slávkem Bourou, který v Klubu Joe uváděl a moderátorsky usměrňoval celé jedno super odpoledne, přičemž stihl ještě poutavě povyprávět o své, dnes již téměř legendární knížce Nedamovský Poltergeist.
 
 
Bleskové horoskopy podle Ravena na zbytek února 2018
 
Horoskopy od 12.02.2018 do 28.02.2019

Berani budou od 12. února do 15. února pociťovat vůči svým partnerům a partnerkám prudší touhu po milování než jindy a po 15. únoru se trochu uklidní a budou myslet více na práci, ale může to být také tím, že budou muset řešit nepředvídané komplikace v oblasti financí a práce na domácnosti, což obvykle žádnému vztahu nesvědčí.
Od 18. února mají Berani velmi dobré konstelace z hlediska rodiny, sexu a stejně tak i z hlediska početí potomka, pokud to bude s příslušníkem či příslušnicí znamení Býka, Blíženců, Raka, Lva, Panny a Vah, což bude trvat až do 24. února. Potom budou mít až do 28. února celkem klid a budou ušetřeni od bytečných vzruchů. Pokud se budou chtít Berani v únoru a zvláště v druhé polovině února na čemoliv domluvit se Štíry, Střelci, Kozorohy, Vodnáři a Rybami, tak to s hodně vysokou pravděpodobností nevyjde.

Býci mohou mít od 12. do 18. února hezký, i když trochu komplikovaný vztah se Štíry, Střelci, Kozorohy, Vodnáři a popřípadě i s Rybami. Byl by to ale spíše vztah založený na romantice a na sexu, který se může kdykoliv ukončit. Je pravda, že první polovina února tohoto roku nebude pro Býky z partnerského hlediska žádné  zvláštní terno, ale o to zajímavěji vypadají vztahy mezi 19. a 28. únorem. Pokud usilujete o otěhotnění a později i šťastné narození zdravého potomka, tak je k tomu pro vás stvořená spíše druhá polovina než první polovina února.
Pokud ženy, narozené v Býku hledají partnera, budou mít docela štěstí kolem 22. února, pokud muži, narození v Býku budou hledat partnerku, usměje se na ně nějaký nový objev až 27. nebo 28. února. Takříkajíc na poslední únorovou chvíli. A pokud se jim podaří "ulovit" ženu ve znamení Vah nebo Štíra, tak to bude stát za to.

Blížence to bude od 12. do 20. února táhnout více ke Střelcům nebo jiným Blížencům a částečně také k Beranům než k ostatním znamením, ale od 20. do 28. února budou otevření pro celý zbývající svět. Mohou i v únoru jet na krátkou dovolenou nebo na víkend na hory. Z hlediska partnerství a sexu, popřípadě jakýchkoliv inovací, naplánovaných do oblasti partnerství (což se týká třeba i takových rozhodnutí jako začít praktikovat tantru nebo sexuální magii) je vhodné období právě teď, od 12. do 15. února. Potom už mohou opět vypadat lákavěji hory nebo cestování za příbuznými.

Raci to budou mít v partnerství složitější, protože je možné, že si právě v těchto dnech uvědomí, že by mohli zvážit i případnou změnu partnera nebo partnerky. Popřípadě je napadne, že by mohli na svém partnerství něco konstruktivně změnit k lepšímu. Nemusí to samozřejmě udělat, ale mohou na to myslet.
Od 12. února do 16. února lze očekávat, že Raci budou obecně méně aktivní, agilní a čilí, mohou se pouze občas ozvat, když přímo jim bude něco chybět, ale nemůžeme od nich očekávat, že by sami od sebe přibíhali s hromadou nápadů a návrhů, co by se dalo udělat. Spíše můžete očekávat, že i když se je budete snažit sami zaměstnat, tak budou reagovat pouze líně a neochotně. Od 17. února budou trochu aktivnější alespoň v rovině sexu, ale pokud chcete zrovna s Rakem, ať už mužem nebo s ženou - Račicí, založit rodinu, přijít do jiného stavu, pustit se do očekávání vytouženého potomka, tak zrovna tento únor nemusí být ten nejvhodnější měsíc.

Lvi se budou minimálně do 15. února vyhýbat řešení jakéhokoliv problému, nebude s nimi moc příjemná zábava, ani domluva, což se bude projevovat i v partnerství a sexu, tak se na to raději všichni připravíme a budeme se snažit moc je nedráždit. Od poloviny února až do 18. a 19. února budou mít Lvi lehce nostalgické nálady, snadno se mohou utápět ve vzpomínkách na dívčí léta či na ranné jinošství a mohou v této době projevit touhu nebo i snahu založit rodinu. Ale pozor, bude to jen díky momentální nostalgii, je velmi dobře možné, že celou svou životní situaci budou hned na začátku března vidět trochu jinak a mohou celou řadu svých nápadů a rozhodnutí přehodnotit.

Panny patří ke znamením která se těší na oslavy jako je například Valentýn, i když se někdy říká, že je to importovaný svátek, je u nás už plno lidí, které slavení Valentýna baví - a k nim patří i většina Panen. Konstelace jsou dobré nejenom pro slavení, ale i pro sex, sexuální magii, tantru a všechno, co souvisí s intimním prožívám partnerství. Sexuální rituály se dají s úspěchem provádět právě kolem poloviny února a máte-li k dispozici jako partnera nebo jako partnerku právě Pannu, tak už máte napolovinu vyhráno. Pokud se stane a sejdou se na tantru nebo sexuální magii dvě Panny, tak už není vůbec dál co řešit. Panna je v únoru takové, řekněme nejmagičtější znamení.

Váhy se v polovině února dostávají do rovnováhy i z hlediska sexu a partnerství. Je možné, že pokud něco v partnerství nesouhlasilo nebo jak se odborně říká, "haprovalo", že se to do 18. až 20. února upraví a zharmonizuje. V podstatě se dá také říct, že od 12. do 28. února jsou všechny dny výhodné na nácvik sexuální magie a kromě toho i na oplodnění, takže pokud se již delší dobu pokoušíte o mimčo či o babátko, musíte si rozhodně minimálně jeden pokus naplánovat na druhou polovinu února 2018.

Štíři musí v polovině února 2018 na sex a partnerství s rozvahou a pomalu, zpočátku nemají příliš dobré konstelace na úspěšný sex a bezbolestné partnerství, to se ale časem mění až do 17. až 18. února, kdy by už mělo být prakticky všechno v pořádku. V druhé polovině února mohou mít Štíři ve svých vztazích krize z nedorozumnění a mohou zápasit s tím, že se budou snažit partnerské krize urovnat.

Střelci mají konstelace, které napovídají výskytu problémů s partnerstvím a se sexem a jak to tak vypadá, může těch problémů být právě nyní, v únoru, více než dost. Nicméně se může snadno přihodit, že se seznámíte s někým novým a ať už z jakýchkoliv příčin můžete s tímto člověkem mít sex, proč ne, na tom není nic nadpřirozeného, ale na rozdíl od jiných partnerských změn budete mít příležitost využít partnerských změn během tohoto února k hubnutí.

Kozorozi budou mít kolem 15. února příležitost najít si někoho na paralelní vztah a mohou toho využít a to tím způsobem, že pokud se s klasickým partnerem či partnerkou pokoušíte už delší dobu počít dítko, můžete si při milování představovat toho druhého, s nímž jste třeba sex ještě neměli, to je celkem jedno, ale může vám to vydatně pomoct jako rituál. Stačí pár zajímavých sexuálních představ a zvýší se vaše plodnost takovým způsobem, že tomu ani sami nebudete věřit. Chce to prostě zkusit.

Vodnáři, speciálně pro vás bude platit, že šťastné období pro všechny vaše hokusy pokusy na poli partnerství a sexu bude přímo 14. února a potom od 20. do 28. února. Celkově budou partnerské vztahy pro vás, zvláště, pokud máte partnery Býky, Blížence a Raky, pevné a stabilní, nemělo by dojít k žádným změnám. Bohužel to bude trochu horší obecně s plodností, takže pokud se pokoušíte o dítko, tak tento měsíc k tomu s největší pravděpodobností ještšě nedojte, ale příští měsíc už bude lépe.
 
Ryby budou celou druhou polovinu února trávit v náruči Neptunově. Je to symbol vodní říše - a je to i symbol partnerské inspirace a určitého novátorství v sexu. Od 14. února, až do 28. února stráví většina Ryb experimenty prakticky se vším, co souvisí se sexem i když se vám to možná moc líbit nebude. Nejedna Rybka se díky bohaté praxi v partnerské oblasti stane činorodým expertem, kterého si ostatní budou vážit jako na slovo vzatého odborníka. Pokud budete sami chtít nosit u sebe něco jako amulet nebo talisman, který se bude týkat sexu nebo početí, nechte si v druhé polovině února poradit speciálně od Ryb.

 

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/