Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu, i když je naprosto strhující, je ve své podstatě jednoduchý. Na jednu z mých mailových adres (viz níže) mi pošlete váš dotaz a pro přesnější výklad i datum narození. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů v základní ceně 1000 až 2000 Kč.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz výrazné dlouhověkosti.

 
Řekli jsme si, že půjdeme za kulturou - a skončili jsme ve vířivce. Uprostřed džungle, uprostřed Sri Lanky, uprostřed Cejlonu, v luxusním hotelu Galavilla a uprostřed vířivky. Co k tomu dodat? Asi už nic. Můžeme si jen lehce zavířit, když už ne v rytmu tance, tak alespoň ve vířivce. Je zajímavé, že doma mám rovněž vířivku a mám ji už přes deset let, ale jak to má člověk doma, tak to většinou přestane používat. Naposledy jsem v ní vířil asi tak před těmi deseti lety. To samé platí i pro různé stroje a přístroje na cvičení. Chcete přestat hrát ping-pong? Kupte si ping-pongový stůl a pálky a míčky a postavte si jej v suterénu, aby byl neustále a kdykoliv k použití, tak, jako to máme my. A vsadím se, že si půjdete zahrát tak jednou za rok. Máte příliš mnoho místa v pokoji? Kupte si jakoukoliv mašinku na cvičení, na kterou se obvykle těšíte, když jdete do fitka - za chvíli zjistíte, že máte doma akorát tak trochu komplikovanější stroj na sušení prádla. A teď přijde zajímavost, kterou jako vždy zdvihnu mandle, pokud je už nemají vyoperované, celé řadě lidí. Vymyslel jsem dokonalý stroj na cvičení, který není velký, když na něm budete cvičit, tak vám šíleným způsobem poroste fyzická síla, nepřestane vás to bavit, zbavíte se osteoporózy a z velké části i rakoviny, časem by si to asi koupila většina lidí na světě - a už asi pět let na to marně sháním výrobce. Vysvětlení na to mám jenom jedno a myslím, že ho už sem ani nemusím psát. Ale rád k tomu ještě pár slov dodám na dalších videoaktualizacích.
 
 
 
Horoskopy na neděli 11.02.2018

A jako každou druhou neděli v únoru zde máme světový den manželství a současně i světový den nemocných. Neříkám, že v tom musíme hned hledat jakékoliv souvislosti, ale, ruku na srdce, určitá souvislost zde možná přece jenom bude.
Dnešní horoskop je obrazem individualizmu. Speciálně pro Berany, Býky, Blížence, Raky a Lvy platí, že pokud dnes budou na jakémkoliv projektu pracovat sami nebo se odhodlají něco sami zařídit, například nepůjdou na cvičák se psem a s celou rodinou, ale pouze se psem, budou daleko úspěšnější a dosáhnou o mnoho lepších výsledků. Chce to prostě zkusit a možná právě dnes poznáte, že výchova k obecnému kolektivnímu vnímání reality není to nejlepší, co naše nervová soustava potřebuje.
Panny a Váhy budou dnes řešit nějaké potíže, které mají s domácnosti, může to být zatékající střecha nebo se může jednat také o auto, které je ze záhadných důvodů nepojízdné. Vše se vyřeší pomocí známých či příbuzných.
Štíři, Střelci, Kozorozi, Vodnáři a Ryby dnes mohou zničehonic pocítit prudkou touhu tančit. Zní to nesmyslně, ale stačí si vzpomenout, jak často se stávalo, že lidé začali zničehonic křepčit kolem planoucích ohňů, z čehož se později odvodit i zvyk přebíhat bosýma nohama přes žhavé uhlíky. Není to zase nic až tak nadpřirozeného, prostě to chce zkusit - a člověk si začne více věřit. Pokud ne, tak to musí zkusit ještě jednou.
 
A jak jsme si včera slíbili, podíváme se dnes, jak vypadá dražba obrazů. Někdy je to docela dobrodružná záležitost, která má občas i něco společného s prodíráním se džunglí k vysněnému pokladu.
 


https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/